"Самұрық-Қазына" ұлттық әл-ауқат қоры" акционерлік қоғамының "БТА Банк" акционерлік қоғамының еншілес ұйымы - "Темірбанк» акционерлік қоғамының акцияларын сатып алуы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 сәуірдегі № 372 Қаулысы
«Ұлттық әл-ауқат қоры туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 13 ақпандағы Заңының 9-бабы 3-тармағының 15) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Самұрық-Қазына» ұлттық әл-ауқат қоры» акционерлік қоғамы заңнамада белгіленген тәртіппен 23500000000 (жиырма үш миллиард бес жүз миллион) теңгеден аспайтын сомаға «БТА Банк» акционерлік қоғамының еншілес ұйымы - «Темірбанк» акционерлік қоғамының жай акцияларын сатып алсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов

О приобретении акционерным обществом "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" акций дочерней организации акционерного общества "БТА Банк" - акционерного общества "Темірбанк"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2010 года № 372
В соответствии с подпунктом 15) пункта 3 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 13 февраля 2009 года "О фонде национального благосостояния" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Акционерному обществу "Фонд национального благосостояния "Самрук-Казына" в установленном законодательством порядке приобрести простые акции дочерней организации акционерного общества "БТА Банк" - акционерного общества "Teмipбaнк" на сумму не более 23500000000 (двадцать три миллиарда пятьсот миллионов) тенге.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов