"Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 5 шілдедегі № 648 және 2008 жылғы 21 сәуірдегі № 573 жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 3 маусымдағы № 506 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 5 шілдедегі № 648 және 2008 жылғы 21 сәуірдегі № 573 жарлықтарына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 5 шілдедегі №
648 және 2008 жылғы 21 сәуірдегі № 573 жарлықтарына
өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы Президентінің мынадай жарлықтарына мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Жекелеген мемлекеттік жоғары оқу орындарына ерекше мәртебе беру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2001 жылғы 5 шілдедегі № 648 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 27, 331-құжат; 2003 ж., № 39, 397-құжат; 2006 ж., № 26, 265-құжат):
1-тармақтың 8) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"8) Қазақ ұлттық өнер университетіне;";
2) "Бірінші басшыларын Қазақстан Республикасының Президенті қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын мемлекеттік жоғары оқу орындарының мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 21 сәуірдегі № 573 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 19, 166-құжат):
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген бірінші басшыларын Қазақстан Республикасының Президенті қызметке тағайындайтын және қызметтен босататын мемлекеттік жоғары оқу орындарының тізбесінде:
реттік нөмірі 7-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Қазақ ұлттық өнер университеті".
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                       Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в указы Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года № 648 и от 21 апреля 2008 года № 573"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 июня 2010 года № 506
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в указы Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года № 648 и от 21 апреля 2008 года № 573".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О внесении изменений в указы Президента Республики Казахстан от
5 июля 2001 года № 648 и от 21 апреля 2008 года № 573
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести изменения в следующие указы Президента Республики Казахстан:
1) в Указе Президента Республики Казахстан от 5 июля 2001 года № 648 "О предоставлении особого статуса отдельным государственным высшим учебным заведениям" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 27, ст. 331; 2003 г., № 39, ст. 397; 2006 г., № 26, ст. 265):
подпункт 8) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"8) Казахскому национальному университету искусств;";
2) в Указе Президента Республики Казахстан от 21 апреля 2008 года № 573 "О вопросах государственных высших учебных заведений, первые руководители которых назначаются на должности и освобождаются от должностей Президентом Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 19, ст. 166):
в перечне государственных высших учебных заведений, первые руководители которых назначаются на должности и освобождаются от должностей Президентом Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
строку, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
"7. Казахский национальный университет искусств".
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев