"Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 16 қыркүйектегі № 871 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 11 маусымдағы № 557 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 16 қыркүйектегі № 871 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 16 қыркүйектегі
№ 871 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «Республикалық бюджеттің атқарылуы туралы жылдық есепті жасау және ұсыну ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 16 қыркүйектегі № 871 Жарлығына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 39, 871-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген Жарлықпен бекітілген Республикалық бюджеттің атқарылуы туралы жылдық есепті жасау және ұсыну ережесінде:
7-тармақтағы «болжамы мен бюджеттік параметрлерде» деген сөздер «болжамында» деген сөзбен ауыстырылсын;
10-тармақта:
«1 сәуірден» деген сөздер «25 наурыздан» деген сөздермен ауыстырылсын;
11-тармақтың бірінші бөлігіндегі «1 мамырдан» деген сөздер «20 сәуірден» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы Жарлық 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 16 сентября 2009 года № 871"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2010 года № 557
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 16 сентября 2009 года № 871".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан
от 16 сентября 2009 года № 871
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 16 сентября 2009 года № 871 "Об утверждении Правил составления и представления годового отчета об исполнении республиканского бюджета" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 39, ст. 871) следующие изменения:
в Правилах составления и представления годового отчета об исполнении республиканского бюджета, утвержденных вышеназванным Указом:
в пункте 7 слова ", бюджетных параметрах" исключить;
в пункте 10:
слова "1 апреля" заменить словами " 25 марта";
в части первой пункта 11 слова "1 мая" заменить словами " 20 апреля".
2. Настоящий Указ вводится в действие с 1 января 2010 года.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев