Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 26 маусымдағы № 651 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 26 маусымдағы
№ 651 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Үкіметінің күші жойылған кейбір
шешімдерінің тізбесі
1. «Дене тәрбиесі мен спортты дамыту жөніндегі шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 10 тамыздағы № 1126 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 40, 351-құжат).
2. «Туристік саланы дамытудың бірінші кезектегі шаралары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы № 1947 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., № 56, 625-құжат).
3. «Қазақстан Республикасы Президентінің «Қазақстан Республикасында дене шынықтыруды және спортты дамытудың 2001-2005 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы туралы» Жарлығының жобасы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 12 ақпандағы № 221 қаулысы.
4. 3-тармағын қоспағанда, «Қазақстан спортшыларын кезекті 2002 жылғы Солт-Лейк-Ситидегі (Америка Құрама Штаттары) XIX қысқы және 2004 жылғы Афиныдағы (Грекия) XXVIII жазғы Олимпиада ойындарына қатысуға дайындау жөніндегі шұғыл шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 18 сәуірдегі № 510 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 14, 180-құжат).
5. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы № 1947 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 24 мамырдағы № 708 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 19, 243-құжат).
6. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 29 желтоқсандағы № 1947 қаулысына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 26 қарашадағы № 1514 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2001 ж., № 40, 520-құжат).

О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2010 года № 651
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения Правительства Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Кaзахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2010 года № 651
Перечень
утративших силу некоторых решений
Правительства Республики Казахстан
1. Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 августа 1999 года № 1126 "О мерах по развитию физической культуры и спорта" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 40, ст. 351).
2. Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года № 1947 "О первоочередных мерах развития туристской отрасли" (САПП Республики Казахстан, 2000 г., № 56, ст. 625).
3. Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2001 года № 221 "О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О Государственной программе развития физической культуры и спорта в Республике Казахстан на 2001-2005 годы".
4. Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2001 года № 510 "О неотложных мерах по подготовке спортсменов Казахстана к участию в очередных XIX зимних 2002 года в Солт-Лейк-Сити (Соединенные Штаты Америки) и XXVIII летних 2004 года в Афинах (Греция) Олимпийских играх", за исключением пункта 3 (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 14, ст. 180).
5. Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 мая 2001 года № 708 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года № 1947" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 19, ст. 243).
6. Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 ноября 2001 года № 1514 "О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2000 года № 1947" (САПП Республики Казахстан, 2001 г., № 40, ст. 520).