Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2295 қаулысына толықтырулар мен өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 маусымдағы № 663 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 24 қыркүйектегі № 612 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 24.09.2020 № 612 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қарсы профилактикалық егу жүргізілетін аурулардың тізбесін, оларды жүргізу ережесін және халықтың жоспарлы егілуге жатқызылатын топтарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 желтоқсандағы № 2295 қаулысына мынадай толықтырулар мен өзгеріс енгізілсін:
1) көрсетілген қаулымен бекітілген Қарсы профилактикалық егу жүргізілетін аурулардың тізбесінде:
1-тармақ мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"пневмококк инфекциясы";
2) көрсетілген қаулымен бекітілген Профилактикалық егу жүргізу ережесінде:
2-тармақта:
"егулерді" деген сөзден кейін "алғашқы медициналық-санитариялық көмекті," деген сөздермен толықтырылсын;
"медициналық ұйымдар" деген сөздер "заңды тұлғалар" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении дополнений и изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2295
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июня 2010 года № 663. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 24 сентября 2020 года № 612 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 24.09.2020 № 612 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2009 года № 2295 "Об утверждении перечня заболеваний, против которых проводятся профилактические прививки, Правил их проведения и групп населения, подлежащих плановым прививкам" следующие дополнения и изменение:
1) в перечне заболеваний, против которых проводятся профилактические прививки, утвержденном указанным постановлением:
пункт 1 дополнить абзацем следующего содержания:
"пневмококковая инфекция";
2) в Правилах проведения профилактических прививок, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 2:
слова "медицинские организации" заменить словами "юридические лица";
после слова "осуществление" дополнить словами "первичной медико-санитарной помощи,";

3) көрсетілген Профилактикалық егу жүргізу ережесіне қосымшада:
1-тармақтағы кесте мынадай мазмұндағы 15-бағанмен толықтырылсын:
"
Пневмококк инфекциясы
15
+
+
+
".
2. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

3) в приложении к указанным Правилам проведения профилактических прививок:
в пункте 1 таблицу дополнить графой 15 следующего содержания:
"
Пневмококковая
инфекция
15
+
+
+
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов