Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 487 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 30 маусымдағы № 676 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Моторлық бензинді, керосинді және газойлді әкетуге уақытша тыйым салуды енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 мамырдағы № 487 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтағы «2010 жылғы 1 шілдеге» деген сөздер «2010 жылғы 1 қарашаға» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Кедендік бақылау комитеті осы қаулының 1-тармағын орындау жөнінде қажетті шаралар қабылдасын.
3. Қазақстан Республикасы Сыртқы істер министрлігі белгіленген тәртіппен Еуразиялық экономикалық қоғамдастықтың Интеграциялық комитетін Қазақстан Республикасының аумағынан моторлық бензинді, керосинді және газойлді әкетуге тыйым салу мерзімін ұзарту туралы хабардар етсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 487
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2010 года № 676
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 28 мая 2010 года № 487 "О введении временного запрета на вывоз бензина моторного, керосина и газойлей" следующее изменение:
в пункте 1 слова "1 июля 2010 года" заменить словами "1 ноября 2010 года".
2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан принять необходимые меры по выполнению пункта 1 настоящего постановления.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан уведомить в установленном порядке Интеграционный комитет Евразийского экономического сообщества о продлении срока запрета на вывоз с территории Республики Казахстан бензина моторного, керосина и газойлей.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов