Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 ақпандағы № 62 және 2010 жылғы 2 ақпандағы № 63 қаулыларына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 29 шілдедегі № 758 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) «Облыстық бюджеттердің мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға 2010 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 ақпандағы № 62 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Облыстық бюджеттердің мал шаруашылығы өнімінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға 2010 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесінде:
3-тармақта:
«қымыз, шұбат, қой еті, жылқы еті» деген сөздер «жылқы еті және биязы жүн» деген сөздермен ауыстырылсын;
«тағамдық жұмыртқаның және биязы жүннің» деген сөздер «, тағамдық жұмыртқаның, қымыздың, шұбаттың» деген сөздермен ауыстырылсын;
5-тармақтың 4) тармақшасында «,қымыз, шұбат» деген сөздер алып тасталсын;
9-тармақта «10 ақпанға» деген сөздер «25 маусымға» деген сөздермен ауыстырылсын;
10-тармақта «25 ақпаннан» деген сөздер «25 маусымнан» деген сөздермен ауыстырылсын;
2) «Облыстық бюджеттердің асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға 2010 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 2 ақпандағы № 63 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Облыстық бюджеттердің асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға 2010 жылғы республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді пайдалану ережесінде:
11-тармақтағы «20 ақпанға» деген сөздер «25 маусымға» деген сөздермен ауыстырылсын;
12-тармақтағы «25 ақпаннан» деген сөздер «25 маусымнан» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнений в постановления Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2010 года № 62 и от 2 февраля 2010 года № 63
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 июля 2010 года № 758
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2010 года № 62 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2010 года областными бюджетами на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства":
в Правилах использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2010 года областными бюджетами на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 3:
слова "кумыса, шубата, баранины, конины" заменить словами "конины и тонкой шерсти";
слова "пищевого яйца и тонкой шерсти" заменить словами ", пищевого яйца, кумыса, шубата";
в подпункте 4) пункта 5 слова "кумыс и шубат," исключить;
в пункте 9 слова "20 февраля" заменить словами "25 июня";
в пункте 10 слова "25 февраля" заменить словами "25 июня";
2) в постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 февраля 2010 года № 63 "Об утверждении Правил использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2010 года областными бюджетами на поддержку племенного животноводства":
в Правилах использования целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета 2010 года областными бюджетами на поддержку племенного животноводства, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 11 слова "20 февраля" заменить словами "25 июня";
в пункте 12 слова "25 февраля" заменить словами "25 июня".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов