Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 шілдедегі № 633 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 28 тамыздағы № 846 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2020 жылғы 27 наурыздағы № 142 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 27.03.2020 № 142 қаулысымен.
1. "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне дивидендтер мен ұйымдардағы қатысудың мемлекеттік үлестеріне кірістер туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 шілдедегі № 633 қаулысына мынадай толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1-1) тармақша "ұлттық басқарушы" деген сөздердің алдынан "агроөнеркәсіп кешені саласындағы ұлттық басқарушы холдингті қоспағанда," деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 1-2) тармақшамен толықтырылсын:
"1-2) акционерлік қоғам - агроөнеркәсіп кешені саласындағы ұлттық басқарушы холдинг акционер ретінде мемлекет мүддесін білдіретін мемлекеттік органның шешіміне сәйкес таза кірістің кемінде 10 (он) пайызы мөлшерінде акцияларға дивидендтер есептеуді жүзеге асырады;".
2. Осы қаулы 2009 жылғы 13 мамырдан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов

О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2007 года № 633
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 августа 2010 года № 846. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 27 марта 2020 года № 142
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 27.03.2020 № 142.
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2007 года № 633 "О дивидендах на государственные пакеты акций и доходах на государственные доли участия в организациях" следующие дополнения:
в пункте 1:
подпункт 1-1) после слова "холдинг" дополнить словами ", за исключением национального управляющего холдинга в сфере агропромышленного комплекса,";
дополнить подпунктом 1-2) следующего содержания:
"1-2) акционерное общество - национальный управляющий холдинг в сфере агропромышленного комплекса осуществляет начисление дивидендов на акции в соответствии с решением государственного органа, представляющего интересы государства как акционера в размере не менее 10 (десять) процентов от чистого дохода;".
2. Настоящее постановление вводится в действие с 13 мая 2009 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов