Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 қыркүйектегі № 983 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 31 тамыздағы № 847 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 7 маусымдағы № 341 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 07.06.2017 № 341 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Адамдарды заңсыз әкетуге, әкелуге және сатуға қарсы күрес мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 26 қыркүйектегі № 983 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 39, 400-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Адамдарды заңсыз әкетуге, әкелуге және сатуға қарсы күрес мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген Адамдарды заңсыз әкетуге, әкелуге және сатуға қарсы күрес мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Комиссия отырыстары қажеттілігіне қарай, бірақ тоқсанына кемінде бір рет өткізіледі және егер оған Комиссия мүшелерінің жалпы санының кемінде үштен екісі қатысса, заңды болып саналады.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 31 тамыздағы
№ 347 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2003 жылғы 26 қыркүйектегі
№ 983 қаулысымен
бекітілген
Адамдарды заңсыз әкетуге, әкелуге және сатуға қарсы күрес
мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның
құрамы
Түсіпбеков - Қазақстан Республикасының Әділет
Рашид Төлеутайұлы министрі, төраға
Құсдәулетов - Қазақстан Республикасының Әділет
Дулат Рашитұлы вице-министрі, төрағаның орынбасары
Калюжный - Қазақстан Республикасының Адам
Вячеслав Афанасьевич құқықтары жөніндегі ұлттық орталықтың
басшысы (келісім бойынша)
Біләлов - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Берік Сұлтанғазыұлы министрлігінің Криминалдық полиция
комитеті төрағасының орынбасары
Женалинов - Қазақстан Республикасы Туризм және
Рустам Жанатұлы спорт министрлігінің Туризм индустриясы
комитеті төрағасының орынбасары
Шаймерден - Қазақстан Республикасы Байланыс және
Ербол Шаймерденұлы ақпарат министрлігінің Ақпарат және
мұрағат комитеті төрағасының орынбасары
Досполов - Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы
Сергей Долдаұлы Халықаралық ынтымақтастық
департаментінің бастығы (келісім
бойынша)
Жаңабай - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Самат Қуанышбекұлы министрлігі Консулдық қызмет
департаментінің директоры
Жұмабеков - Қазақстан Республикасы Еңбек және
Төлеген Ахмеджанұлы халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
Заң департаментінің директоры
Нұрғазиев - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Қуаныш Шадыбайұлы министрлігі Медициналық көмекті
ұйымдастыру департаментінің директоры
Әбішев - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының
Бақыт Шалқарұлы Аппараты Заң бөлімінің меңгерушісі
(келісім бойынша)
Нұрахметова - Қазақстан Республикасы Президентінің
Гауһар Сердалықызы жанындағы Әйелдер істері және
отбасылық-демографиялық саясат жөніндегі
ұлттық комиссия Хатшылығының сарапшысы
(келісім бойынша)
Аликова - Халықаралық Көші-қон ұйымының
Әлия Ерсайынқызы Қазақстандағы адам саудасына қарсы
іс-қимыл бойынша үйлестірушісі
(келісім бойынша)
Байсақова - "Дағдарыс орталықтары одағы" заңды
Зүлфия Мұхамедбекқызы тұлғалар бірлестігінің басқарма
төрайымы (келісім бойынша)
Морозова - "Феминистік лига" қоғамдық бірлестігінің
Галина Васильевна президенті (келісім бойынша)
Нәбиева - "Іске асыру және бейімдеу әйелдер
Гүлзи Әскенқызы қауымдастығы" қоғамдық бірлестігінің
директоры (келісім бойынша)
Штеффен - Еуропадағы Қауіпсіздік және
Букмайер Ынтымақтастық ұйымының (ЕҚЫҰ) Астана
қаласындағы орталығының адам құқықтары
жөніндегі кеңесшісі (келісім бойынша)
Берекетов - Қазақстан Республикасы Әділет
Махсат Берекетұлы министрлігі Халықаралық шарттарды
сараптау департаментінің басқарма
бастығы, хатшы

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2003 года № 983
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 августа 2010 года № 847. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2017 года № 341
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 07.06.2017 № 341 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 сентября 2003 года № 983 "Об образовании Межведомственной комиссии по вопросам борьбы с незаконным вывозом, ввозом и торговлей людьми" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 39, ст. 400) следующие изменения:
состав Межведомственной комиссии по вопросам борьбы с незаконным вывозом, ввозом и торговлей людьми, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
в Положении о Межведомственной комиссии по вопросам борьбы с незаконным вывозом, ввозом и торговлей людьми, утвержденном указанным постановлением:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Заседания Комиссии проводятся по мере необходимости, но не реже одного раза в квартал, и считаются правомочными, если на них присутствует не менее двух третей от общего числа членов Комиссии.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 31 августа 2010 года № 847
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 26 сентября 2003 года № 983
Состав
Межведомственной комиссии по вопросам борьбы с незаконным
вывозом, ввозом и торговлей людьми
Тусупбеков - Министр юстиции Республики Казахстан,
Рашид Толеутаевич председатель
Куставлетов - вице-министр юстиции Республики
Дулат Рашитович Казахстан, заместитель председателя
Калюжный - руководитель Национального центра по
Вячеслав Афанасьевич правам человека Республики Казахстан
(по согласованию)
Билялов - заместитель председателя Комитета
Берик Султангазиевич криминальной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан
Дженалинов - заместитель председателя Комитета
Рустам Жанатович индустрии туризма Министерства
туризма и спорта Республики Казахстан
Шаймерденов - заместитель председателя Комитета
Ербол Шаймерденович информации и архивов Министерства
связи и информации Республики
Казахстан
Досполов - начальник Департамента международного
Сергей Долдович сотрудничества Генеральной прокуратуры
Республики Казахстан (по согласованию)
Жанабай - директор Департамента консульской
Самат Куанышбекович службы Министерства иностранных дел
Республики Казахстан
Жумабеков - директор Юридического департамента
Толеген Ахмеджанович Министерства труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан
Нургазиев - директор Департамента организации
Куаныш Шадыбаевич медицинской помощи Министерства
здравоохранения Республики Казахстан
Абишев - заведующий Юридическим отделом
Бахыт Шалкарович Аппарата Верховного Суда Республики
Казахстан (по согласованию)
Нурахметова - эксперт Секретариата Национальной
Гаухар Сердалиевна комиссии по делам женщин и
семейно-демографической политике при
Президенте Республики Казахстан
(по согласованию)
Аликова - координатор по противодействию
Алия Ерсаиновна торговле людьми в Казахстане
Международной организации по миграции
(по согласованию)
Байсакова - председатель правления объединения
Зулфия Мухамедбековна юридических лиц "Союз кризисных
центров" (по согласованию)
Морозова - президент общественного объединения
Галина Васильевна "Феминисткая лига" (по согласованию)
Набиева - директор общественного объединения
Гульзи Аскеновна "Женская ассоциация реализации и
адаптации" (по согласованию)
Штеффен - советник по правам человека Центра
Букмайер Организации по безопасности и
сотрудничеству в Европе (ОБСЕ) в
городе Астане (по согласованию)
Берекетов - начальник управления Департамента
Махсат Берекетович экспертизы международных договоров
Министерства юстиции Республики
Казахстан, секретарь