Кеден органдары алатын кедендік алымдардың ставкаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 21 қаңтардағы № 24 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 5 сәуірдегі № 171 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 05.04.2018 № 171 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 13.02.2017 № 56 (01.03.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы кедендік ісі туралы" 2010 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 115, 119-баптарына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған мемлекеттік кірістер органдары алатын кедендік алымдардың ставкалары бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – ҚР Үкіметінің 13.02.2017 № 56 (01.03.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
2. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) "Кеден органдары алатын кеден алымдарының, алымдар мен төлемдердің ставкаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 шілдедегі № 669 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2003 ж., № 28, 277-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2003 жылғы 8 шілдедегі № 669 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 26 желтоқсандағы № 1293 қаулысы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2007 ж., № 48, 595-құжат).
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 21 қаңтардағы
№ 24 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік кірістер органдары алатын кедендік алымдардың ставкалары
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 13.02.2017 № 56 (01.03.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Кедендік төлемдердің атауы
Теңгемен ставкасы
1
2
Тауарларды кедендік декларациялау үшін кедендік алымдар
тауарға арналған декларацияның негізгі парағы үшін 25000 теңге;
тауарға арналған декларацияның әрбір қосымша парағы үшін 11000 теңге
Кедендік алып жүру үшін кедендік алымдар
50 км дейінгі қашықтыққа 5000 теңге,
50-ден 100 км дейінгі қашықтықта 7000 теңге,
100-ден 200 км дейінгі қашықтықта 11000 теңге,
200-ден 400 км дейінгі қашықтықта 52000 теңге,
400-ден 600 км дейінгі қашықтықта 72000 теңге,
600-ден 800 км дейінгі қашықтықта 114000 теңге,
800-ден 1000 км дейінгі қашықтықта 155000 теңге,
1000-нан 1500 км дейінгі қашықтықта 210000 теңге,
1500-ден 2000 км дейінгі қашықтықта 299000 теңге,
2000-нан 2500 км дейінгі қашықтықта 353000 теңге
Алдын ала шешім үшін төлем
29000 теңге

Об утверждении ставок таможенных сборов, взимаемых органами государственных доходов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 января 2011 года № 24. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2018 года № 171
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.04.2018 № 171 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Заголовок постановления в редакции постановления Правительства РК от 13.02.2017 № 56 (вводится в действие с 01.03.2017).
В соответствии со статьями 115, 119 Кодекса Республики Казахстан от 30 июня 2010 года "О таможенном деле в Республике Казахстан" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые ставки таможенных сборов, взимаемых органами государственных доходов.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 13.02.2017 № 56 (вводится в действие с 01.03.2017).
2. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2003 года № 669 "Об утверждении Ставок таможенных сборов, сборов и платы, взимаемых таможенными органами" (САПП Республики Казахстан, 2003 г., № 28, ст. 277);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2007 года № 1293 "О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 июля 2003 года № 669" (САПП Республики Казахстан, 2007 г., № 48, ст. 595).
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 21 января 2011 года № 24
Ставки таможенных сборов, взимаемых органами государственных доходов
Сноска. Ставки таможенных сборов в редакции постановления Правительства РК от 13.02.2017 № 56 (вводится в действие с 01.03.2017).
Наименование таможенного платежа
Ставка в тенге
1
2
Таможенные сборы за таможенное декларирование товаров
25000 тенге за основной лист декларации на товары;
11000 тенге за каждый добавочный лист декларации на товары
Таможенные сборы за таможенное сопровождение
5000 тенге на расстояние до 50 км,
7000 тенге на расстояние от 50 до 100 км,
11000 тенге на расстояние от 100 до 200 км,
52000 тенге на расстояние от 200 до 400 км,
72000 тенге на расстояние от 400 до 600 км,
114000 тенге на расстояние от 600 до 800 км,
155000 тенге на расстояние от 800 до 1000 км,
210000 тенге на расстояние от 1000 до 1500 км,
299000 тенге на расстояние от 1500 до 2000 км,
353000 тенге на расстояние от 2000 до 2500 км.
Плата за предварительное решение
29000 тенге