Мемлекеттік ресурстарға 2011 жылғы егіннің астығын сатып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 ақпандағы N 86 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік ресурстарға 2011 жылғы егіннің астығын сатып алуды жүзеге асыруға арналған бюджет қаражатының сомасы:
көктемгі-жазғы қаржыландыру арқылы 6375000000 (алты миллиард үш жүз жетпіс бес миллион) теңге мөлшерінде;
күзгі кезеңде 6375000000 (алты миллиард үш жүз жетпіс бес миллион) теңге мөлшерінде белгіленсін.
Көктемгі-жазғы қаржыландыруға пайдаланылмаған ақша қаражаты күзгі кезеңде астық сатып алуға пайдаланылады.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрі А.Қ.Күрішбаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Премьер                            К. Мәсімов

О закупе зерна в государственные ресурсы из урожая 2011 года
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 февраля 2011 года № 86
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить сумму бюджетных средств на осуществление закупа зерна в государственные ресурсы из урожая 2011 года:
посредством весенне-летнего финансирования в размере 63 75000000 (шесть миллиардов триста семьдесят пять миллионов) тенге;
в осенний период в размере 6375000000 (шесть миллиардов триста семьдесят пять миллионов) тенге.
Денежные средства, не использованные на весенне-летнее финансирование, используются на закуп зерна в осенний период.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министра сельского хозяйства Республики Казахстан Куришбаева А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов