Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 қазандағы № 980 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 113 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Зерде» ұлттық инфокоммуникациялық холдингі» акционерлік қоғамы директорлар кеңесінің құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 24 қазандағы № 980 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
«Сәрсенов             - «Зерде» ұлттық инфокоммуникациялық
Әділбек Ғазизұлы        холдингі» акционерлік қоғамының басқарма
төрағасы (келісім бойынша)»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Измайлов             - «Зерде» ұлттық инфокоммуникациялық
Нұрлан Тельманұлы       холдингі» акционерлік қоғамының басқарма
төрағасы (келісім бойынша)».
2. Қазақстан Республикасы Байланыс және ақпарат министрлігі Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитетімен бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыны іске асыру жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2008 года № 980
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 113
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 октября 2008 года № 980 "О составе совета директоров акционерного общества "Национальный инфокоммуникационный холдинг "Зерде" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению строку:
"Сарсенов                  - Председатель правления акционерного
Адильбек Газизович           общества "Национальный
инфокоммуникационный холдинг "Зерде"
(по согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Измайлов                  - Председатель правления акционерного
Нурлан Тельманович           общества "Национальный
инфокоммуникационный холдинг "Зерде"
(по согласованию)".
2. Министерству связи и информации Республики Казахстан совместно с Комитетом государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке принять меры по реализации настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов