Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 қазандағы № 1668 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 10 ақпандағы № 114 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 5 наурыздағы № 190 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 05.03.2014 № 190 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының әрбір бірлігін тіркеу және қайта тіркеу» мемлекеттік қызмет стандартын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 қазандағы № 1668 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 45, 428-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
кіріспедегі «9-1-бабына» деген сөздер «9-1, 15-2-баптарына» деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген «Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық, қызметтік қаруының әрбір бірлігін тіркеу және қайта тіркеу» мемлекеттік қызмет стандартында:
1-тармақтағы «осы стандарттың 9-тармағында көрсетілген кестеге сәйкес» деген сөздер алынып тасталсын;
5-тармақтағы «немесе дәлелді бас тарту» деген сөздер «не қызмет көрсетуден бас тарту туралы дәлелді жауап» деген сөздермен ауыстырылсын;
9-тармақтың бірінші бөлігіндегі «жұмыс істемейтін» деген сөздер «демалыс» деген сөзбен ауыстырылсын;
14-тармақ алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 23-1-тармақпен толықтырылсын:
«23-1. Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда тұтынушы заңнамада белгіленген тәртіппен сотқа жүгінуге құқылы.».
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2009 года № 1668
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2011 года № 114. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 марта 2014 года № 190
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 05.03.2014 № 190 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 октября 2009 года № 1668 "Об утверждении стандарта государственной услуги "Регистрация и перерегистрация каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 45, ст. 428) следующие изменения и дополнение:
в преамбуле слова "и статьей 9-1" заменить словами ", статьями 9-1, 15-2";
в стандарте государственной услуги "Регистрация и перерегистрация каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 1 слова ", в соответствии с графиком, указанном в пункте 9 настоящего стандарта" исключить;
в пункте 5 слова "или мотивированный отказ" заменить словами ", либо мотивированный ответ об отказе в предоставлении услуги";
в части первой пункта 9 слово "нерабочие" заменить словом "выходные";
пункт 14 исключить;
дополнить пунктом 23-1 следующего содержания:
"23-1. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги потребитель имеет право обратиться в суд в установленном законодательством порядке.".
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов