Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 желтоқсандағы № 1946 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 22 ақпандағы № 168 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 сәуірдегі № 429 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2011.04.20 № 429 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанынан Жоғары ғылыми-техникалық комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 20 желтоқсандағы № 1946 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., № 57, 551-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің жанындағы Жоғары ғылыми-техникалық комиссияның құрамына мыналар енгізілсін:
Қайырбекова               - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Салидат Зекенқызы           сақтау министрі,
Кененбаев                 - «ҚазАгроИнновация» акционерлік қоғамының
Серік Барменбекұлы          президенті (келісім бойынша),
Шаяхметов                 - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Саят Болатұлы               министрлігі Ғылым комитеті төрағасының
орынбасары, хатшы;
мына:
«Жұмағұлов                - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым
Бақытжан Тұрсынұлы          министрлігі әл-Фараби атындағы Қазақ
ұлттық университетінің ректоры»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Жұмағұлов                 - Қазақстан Республикасының Білім және
Бақытжан Тұрсынұлы           ғылым министрі, төрағаның орынбасары»;
көрсетілген құрамнан Жансейіт Қансейітұлы Түймебаев, Жақсылық Ақмырзаұлы Досқалиев, Айдар Бексұлтанұлы Жақыпов, Виктор Иванович Дробжев, Баян Шұрымбайқызы Әлімғазинова шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1999 года № 1946
Постановление Правительства Республики Казахстан от 22 февраля 2011 года № 168. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 апреля 2011 года № 429
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.04.2011 № 429.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 1999 года № 1946 "Об образовании Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 57, ст. 551) следующие изменения:
в состав Высшей научно-технической комиссии при Правительстве Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
ввести:
Каирбекову                  - Министра здравоохранения Республики
Салидат Зикеновну             Казахстан,
Кененбаева                  - президента акционерного общества
Серика Барменбековича         "КазАгроИнновация" (по согласованию),
Шаяхметова                  - заместителя председателя Комитета науки
Саята Болатовича              Министерства образования и науки
Республики Казахстан, секретарем;
строку:
"Жумагулов                  - ректор Казахского национального
Бакытжан Турсынович           университета имени аль-Фараби
Министерства образования и науки
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Жумагулов                  - Министр образования и науки Республики
Бакытжан Турсынович           Казахстан, заместитель председателя";
вывести из указанного состава: Туймебаева Жансеита Кансеитулы, Доскалиева Жаксылыка Акмурзаевича, Жакупова Айдара Бексултановича, Дробжева Виктора Ивановича, Алимгазинову Баян Шурумбаевну.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов