Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 15 наурыздағы № 273 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № 223 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1482 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1482 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қ.А.Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Министрлер Кабинетінің 1994 жылғы 15 наурыздағы № 273 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасынан Қ.А.Иассауи атындағы Халықаралық Қазақ-Түрік университетіне Өкілеттік Кеңестің құрамына мыналар енгізілсін:
Жұмағұлов                        - Қазақстан Республикасының Білім
Бақытжан Тұрсынұлы                 және ғылым министрі, төрағаның
орынбасары
Мыңбай                           - Қазақстан Республикасы
Дархан Қамзабекұлы                 Президентінің Әкімшілігі Ішкі
саясат бөлімінің меңгерушісі
(келісім бойынша);
мынадай:
«Пірәлиев                        - Қазақстан Республикасы Білім және
Серік Жайлауұлы                    ғылым министрлігінің жауапты
хатшысы».
«Құрманғалиева                   - Қазақстан Республикасы Экономика
Аида Дәденқызы                     және бюджеттік жоспарлау
министрлігі Әлеуметтік сала
шығыстарын жоспарлау
департаментінің директоры»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«Пірәлиев                        - Қазақстан Республикасы Білім және
Серік Жайлауұлы                    ғылым министрлігінің «Абай
атындағы Қазақ ұлттық
педагогикалық университеті»
республикалық мемлекеттік
кәсіпорнының ректоры
«Құрманғалиева                   - Қазақстан Республикасының
Аида Дәденқызы                     Денсаулық сақтау вице-министрі»;
көрсетілген құрамнан Жансейіт Қансейітұлы Түймебаев, Мұхит Сексенбайұлы Тұрысбеков шығарылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           K. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 года № 273
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 марта 2011 года № 223. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1482
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1482.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Внести а постановление Кабинета Министров Республики Казахстан от 15 марта 1994 года № 273 "Вопросы Международного Казахско-Турецкого университета им. Х.А. Ясави" следующие изменения:
ввести в состав Полномочного Совета Международного Казахско-Турецкого университета имени Х.А. Ясави от Республики Казахстан, утвержденный указанным постановлением:
Жумагулова               - Министра образования и науки Республики
Бакытжана Турсыновича      Казахстан, заместителем председателя,
Мынбая                   - заведующего Отделом внутренней политики
Дархана Камзабековича      Администрации Президента Республики
Казахстан (по согласованию);
строки:
"Пралиев                 - ответственный секретарь Министерства
Серик Жайлауович           образования и науки Республики Казахстан",
"Курмангалиева           - директор Департамента планирования
Аида Даденовна             расходов социальной сферы Министерства
экономики и бюджетного планирования
Республики Казахстан",
изложить в следующей редакции:
"Пралиев                 - ректор Республиканского государственного
Серик Жайлауович           предприятия "Казахский национальный
педагогический университет имени Абая"
Министерства образования и науки
Республики Казахстан",
"Курмангалиева           - вице-министр здравоохранения Республики
Аида Даденовна             Казахстан";
вывести из указанного состава: Туймебаева Жансеита Кансеитовича, Турысбекова Мухита Сексенбаевича.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов