Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 ақпандағы № 129 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 сәуірдегі № 371 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 31 желтоқсандағы № 1561 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 31.12.2013 № 1561 қаулысымен (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі).
«2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының Заңына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 28 ақпандағы Заңына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 11 ақпандағы № 129 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
001 «Көлік және коммуникация саласында саясатты қалыптастыру, үйлестіру және бақылау бойынша қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік қаражатының көлемі» деген жолдың «2011 жыл» деген бағанындағы «2 643 115» деген сандар «2 803 086» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Республикалық деңгейде автомобиль жолдарын дамыту» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бюджеттік қаражатының көлемі» деген жолдың «2011 жыл» деген бағанындағы «196 484 942» деген сандар «194 484 942» деген сандармен ауыстырылсын;
003 «Республикалық маңызы бар автожолдарды күрделі, орташа және ағымдағы жөндеу, ұстау, көгалдандыру, диагностикалау және аспаптық құралдармен тексеру» деген бюджеттік бағдарламада:
«Тікелей нәтиже көрсеткіштері» деген жол мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«
Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарының жекелеген учаскелерінде ақылы жүйені енгізу
км
224
»;
«Бюджеттік қаражатының көлемі» деген жолдың «2011 жыл» деген бағанындағы «25 000 000» деген сандар «27 000 000» деген сандармен ауыстырылсын;
012 «Облыстық бюджеттерге, облыстық және аудандық маңызы бар және Астана мен Алматы қалаларының автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге мақсатты ағымдағы трансферттер» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:
«Тиімділік көрсеткіштері» деген жолдағы «32,1» деген сандар «35,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік қаражатының көлемі» деген жолдағы «13 802 738» деген сандар «15 381 601» деген сандармен ауыстырылсын;
028 «Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері» деген бюджеттік бағдарламада:
«2011 жыл» деген бағанда:

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2011 года № 129
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2011 года № 371. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 декабря 2013 года № 1561
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.12.2013 № 1561 (вводится в действие с 01.01.2014).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 28 февраля 2011 года "О внесении изменений и дополнений в Закон Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы"" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2011 года № 129 "О Стратегическом плане Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы" следующие изменения и дополнение:
в Стратегическом плане Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 7 "Бюджетные программы":
в Бюджетной программе "001 "Услуги по формированию политики, координации и контроля в области транспорта и коммуникаций":
в графе "2011 год" строки "Объем бюджетных средств" цифры "2 643 115" заменить цифрами "2 803 086";
в Бюджетной программе "002 "Развитие автомобильных дорог на республиканском уровне":
в графе "2011 год" строки "Объем бюджетных средств" цифры "196 484 942" заменить цифрами "194 484 942";
в Бюджетной программе "003 "Капитальный, средний и текущий ремонт, содержание, озеленение, диагностика и инструментальное обследование автодорог республиканского значения":
в строке "Показатели прямого результата" дополнить строкой следующего содержания:
"
Введение платной системы на отдельных
участках автомобильных дорог
республиканского значения
км
224
";
в графе "2011 год" строки "Объем бюджетных средств" цифры "25 000 000" заменить цифрами "27 000 000";
в Бюджетной программе "012 "Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного, районного значения и улиц городов Астаны и Алматы":
в графе "2011 год":
в строке "Показатели эффективности" цифры "32,1" заменить цифрами "35,8";
в строке "Объем бюджетных средств" цифры "13 802 738" заменить цифрами "15 381 601";
в Бюджетной программе "028 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на развитие транспортной инфраструктуры":
в графе "2011 год":

«Тиімділік көрсеткіштері» деген жолдағы «403,0» деген сандар «491,0» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік қаражатының көлемі» деген жолдағы «64 574 418» деген сандар «78 566 217» деген сандармен ауыстырылсын;
«Жоспарлық шығыстарды жинақтау» деген кестеде:
«2011» деген бағанда:
«Бюджеттік шығыстар жиыны» деген жолдағы «333 328 653» деген сандар» «349 059 286» деген сандармен ауыстырылсын;
«Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «67 648 710» деген сандар «71 387 544» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік даму бағдарламалары» деген жолдағы «265 679 943» деген сандар «277 671 742» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

в строке "Показатели эффективности" цифры "403,0" заменить цифрами "491,0";
в строке "Объем бюджетных средств" цифры "64 574 418" заменить цифрами "78 566 217";
в таблице "Свод бюджетных расходов":
в графе "2011 год":
в строке "Всего бюджетных расходов:" цифры "333 328 653" заменить цифрами "349 059 286";
в строке "Текущие бюджетные программы" цифры "67 648 710" заменить цифрами "71 387 544";
в строке "Бюджетные программы развития" цифры "265 679 943" заменить цифрами "277 671 742".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов