2011 жылы байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 сәуірдегі № 388 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 167-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған 2011 жылы байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдердің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 7 сәуірдегі
№ 388 қаулысымен
бекітілген
2011 жылы байланысты гранттарды тартуға арналған өтінімдердің тізбесі
Р/с
Жобаның атауы
Донор
Орындаушы агенттік
Іске асыру кезеңі (жылдар)
Жобаның жалпы құны (мың теңге)
Грант сомасы (мың теңге)
Мемлекеттік бюджеттен грантты қайта қаржыландыру сомасы (мың теңге)
1
Өңірлік жоспарлауға және халыққа әлеуметтік қызметтер көрсетуге инновациялық тәсілдер енгізу арқылы өңірдің бәсекеге қабілеттілігін арттыру (бұрынғы Семей өңірінің мысалында)
Біріккен Ұлттар Ұйымының Даму бағдарламасы
Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігі

Об утверждении перечня заявок на привлечение связанных грантов на 2011 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2011 года № 388
В соответствии с пунктом 4 статьи 167 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень заявок на привлечение связанных грантов на 2011 год.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 7 апреля 2011 года № 388
Перечень
заявок на привлечение связанных грантов на 2011 год
п/п
Наименование
проекта
Донор
Исполни-
тельное
агентство
Период
реализации
(годы)
Общая
стоимость
проекта
(тыс.
тенге)
Сумма
гранта
(тыс.
тенге)
Сумма
софинанси-
рования
гранта из
государст-
венного
бюджета
(тыс.
тенге)
1
Повышение
конкурентоспособ-
ности региона через
внедрение
инновационных
подходов к
региональному
планированию и
оказанию социальных
услуг населению (на
примере бывшего
Семипалатинского
региона)
Программа
Развития
Организа-
ции
Объеди-
ненных
Наций
Министерс-
тво
экономи-
ческого
развития и
торговли
Республики
Казахстан