Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 411 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 сәуірдегі № 420 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 сәуірдегі № 411 қаулысына мынадай толықтыру енгізілсін:
мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
«2-1. Мыналарға:
1) Батыс Қазақстан облысының әкімдігін қоспағанда, облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдіктеріне заңнамада белгіленген тәртіппен Батыс Қазақстан облысындағы 2011 жылғы көктемгі су тасқыны салдарынан қираған тұрғын үйлерді, инженерлік және әлеуметтік инфрақұрылымды қалпына келтіруге 2011 жылға арналған тиісті жергілікті бюджеттен 100000000 (жүз миллион) теңгеден Батыс Қазақстан облысының бюджетіне аудару;
2) ұлттық компанияларға белгіленген тәртіппен Батыс Қазақстан облысының әкімдігіне 2011 жылғы көктемгі су тасқыны салдарынан қираған тұрғын үйлерді, инженерлік және әлеуметтік инфрақұрылымды қалпына келтіру жөніндегі іс-шараларды қаржыландыру үшін материалдық көмек көрсету мүмкіндігін қарастыру ұсынылсын.».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                        К. Мәсімов

О внесении дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2011 года № 411
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2011 года № 420
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 13 апреля 2011 года № 411 "О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан" следующее дополнение:
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Рекомендовать:
1) акиматам областей, городов Астаны и Алматы, за исключением акимата Западно-Казахстанской области, в установленном законодательством порядке перечислить в бюджет Западно-Казахстанской области по 100000000 (сто миллионов) тенге из соответствующего местного бюджета на 2011 год на восстановление жилья, инженерной и социальной инфраструктуры, разрушенных вследствие весенних паводков 2011 года в Западно-Казахстанской области;
2) национальным компаниям рассмотреть возможность оказания в установленном порядке материальной помощи акимату Западно-Казахстанской области для финансирования мероприятий по восстановлению жилья, инженерной и социальной инфраструктуры, разрушенных вследствие весенних паводков 2011 года.".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов