"Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 867 және 2010 жылғы 18 тамыздағы № 1042 жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 3 мамырдағы № 475 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
"Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 867 және 2010 жылғы 18 тамыздағы № 1042 жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                       К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 қыркүйектегі
№ 867 және 2010 жылғы 18 тамыздағы № 1042 жарлықтарының
күші жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасының 2010 жылы Еуропадағы қауіпсіздік және ынтымақтастық ұйымына төрағалық етуі мәселелері жөніндегі мемлекеттік комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 867 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж., № 38, 366-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 867 Жарлығына өзгерістер енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 18 тамыздағы № 1042 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 47, 433-құжат).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                           Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившими силу указов Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2009 года № 867 и от 18 августа 2010 года № 1042"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2011 года № 475
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившими силу указов Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2009 года № 867 и от 18 августа 2010 года № 1042".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О признании утратившими силу указов
Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2009 года № 867 и
от 18 августа 2010 года № 1042
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) Указ Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2009 года № 867 "Об образовании Государственной комиссии по вопросам председательства Республики Казахстан в Организации по безопасности и сотрудничеству в Европе в 2010 году" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 38, ст. 366);
2) Указ Президента Республики Казахстан от 18 августа 2010 года № 1042 "О внесении изменений в Указ Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2009 года № 867" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 47, ст. 433).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев