"Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 7 маусымдағы № 636 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы  Қазақстан Республикасы Президентінің кейбір
жарлықтарының күші жойылды деп тану туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Мыналардың күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасының Құқықтық саясат тұжырымдамасы туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 20 қыркүйектегі № 949 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., № 31, 381-құжат; 2005 ж., № 30, 381-құжат);
2) «Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 20 қыркүйектегі № 949 Жарлығына өзгеріс енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 13 шілдедегі № 1615 Жарлығы (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., № 30, 381-құжат).
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                           Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 июня 2011 года № 636
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О признании утратившими силу некоторых указов Президента Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О признании утратившими силу некоторых указов
Президента Республики Казахстан
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) Указ Президента Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 949 "О Концепции правовой политики Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 год., № 31 ст. 381; 2005 г., № 30, ст. 381);
2) Указ Президента Республики Казахстан от 13 июля 2005 года № 1615 "О внесении изменения в Указ Президента Республики Казахстан от 20 сентября 2002 года № 949" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., № 30, ст. 381).
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев
Астана, Акорда, 2011 года
№ __