"Қазақстан Республикасы мен Еуропалық Одақ арасындағы жаңа базалық Ынтымақтастық туралы келісімнің жобасына ұсыныстар әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 ақпандағы № 132 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 маусымдағы № 653 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2017 жылғы 19 қазандағы № 651 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 19.10.2017 № 651 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасы мен Еуропалық Одақ арасындағы жаңа базалық Ынтымақтастық туралы келісімнің жобасына ұсыныстар әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 25 ақпандағы № 132 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 13 маусымдағы
№ 653 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 25 ақпандағы
№ 132 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы мен Еуропалық Одақ арасындағы жаңа
базалық Ынтымақтастық туралы келісімнің жобасына
ұсыныстар әзірлеу жөніндегі ведомствоаралық
комиссияның құрамы
Орынбаев - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Ербол Тұрмаханұлы орынбасары, төраға
Жигалов - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Константин Васильевич министрінің орынбасары, төрағаның
орынбасары
Қабиева - Қазақстан Республикасы Сыртқы істер
Дәмегүл Нәбиқызы министрлігінің Жалпыеуропалық
ынтымақтастық департаменті директорының
орынбасары, хатшы
Меркель - Қазақстан Республикасы Бас прокурорының
Иоганн Давидович бірінші орынбасары (келісім бойынша)
Әбдіқазымов - Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік
Қабдулкәрім Ратайұлы комитеті төрағасының орынбасары (келісім
бойынша)
Әубәкіров - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Амантай Акрамұлы министрінің орынбасары
Ахметов - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Серік Әбжәлиұлы әлеуметтік қорғау вице-министрі
Байжүнісов - Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау
Ерік Әбенұлы вице-министрі
Бектұров - Қазақстан Республикасының Көлік және
Азат Ғаббасұлы коммуникация вице-министрі
Бөлтіріков - Қазақстан Республикасының Қоршаған ортаны
Руслан Ескендірұлы қорғау вице-министрі
Дәленов - Қазақстан Республикасының Қаржы
Руслан Ерболатұлы вице-министрі
Жанжүменов - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Талғат Жеңісұлы министрінің орынбасары
Ырсалиев - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Серік Әзтайүлы вице-министрі
Құсдәулетов - Қазақстан Республикасының Әділет
Дулат Рашитұлы вице-министрі
Омаров - Қазақстан Республикасының Туризм және
Мұрат Ескелдіұлы спорт вице-министрі
Оразаев - Қазақстан Республикасының Ауыл
Марат Аблахатұлы шаруашылығы вице-министрі
Петров - Қазақстан Республикасының Төтенше
Валерий Викторович жағдайлар вице-министрі
Pay - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Альберт Павлович жаңа технологиялар бірінші вице-министрі
Сүлейменов - Қазақстан Республикасының Экономика және
Тимур Мұратұлы бюджеттік жоспарлау вице-министрі
Телебаев - Қазақстан Республикасының Мәдениет және
Ғазиз Тұрысбекұлы ақпарат вице-министрі
Толымбаев - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Берік Зиябекұлы вице-министрі
Әбсаттаров - Қазақстан Республикасы Байланыс және
Қайрат Бектайұлы ақпарат министрлігінің жауапты хатшысы
Жарқынбаев - Қазақстан Республикасының Статистика
Жасер Әзімханұлы агенттігі төрағасының орынбасары
Парсегов - Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті
Борис Анатольевич қорғау агенттігі (Монополияға қарсы
агенттік) төрағасының орынбасары
Шаймағамбетов - Қазақстан Республикасының Ұлттық Ғарыш
Еркін Мұстафаұлы агенттігі төрағасының орынбасары
Калюжный - Қазақстан Республикасы Адам құқықтары
Вячеслав Афанасьевич жөніндегі ұлттық орталығының басшысы
(келісім бойынша)
Айтқұлова - Қазақстан Республикасы Жоғарғы Соттың
Нұргүл Ілесқызы жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз
ету департаментінің Халықаралық-құқық
бөлімі меңгерушісінің орынбасары (келісім
бойынша)

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2010 года № 132 "Об утверждении состава Межведомственной комиссии по выработке предложений к проекту нового базового Соглашения о сотрудничестве между Республикой Казахстан и Европейским Союзом"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 июня 2011 года № 653. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 октября 2017 года № 651
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 19.10.2017 № 651.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 25 февраля 2010 года № 132 "Об утверждении состава Межведомственной комиссии по выработке предложений к проекту нового базового Соглашения о сотрудничестве между Республикой Казахстан и Европейским Союзом" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 13 июня 2011 года № 653
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 февраля 2010 года № 132
Состав
Межведомственной комиссии по выработке предложений к проекту
нового базового Соглашения о сотрудничестве между Республикой
Казахстан и Европейским Союзом
Орынбаев - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ербол Турмаханович Казахстан, председатель
Жигалов - заместитель Министра иностранных дел
Константин Васильевич Республики Казахстан, заместитель
председателя
Кабиева - заместитель директора Департамента
Дамегуль Набиевна общеевропейского сотрудничества
Министерства иностранных дел Республики
Казахстан, секретарь
Меркель - первый заместитель Генерального
Иоганн Давидович прокурора Республики Казахстан
(по согласованию)
Абдиказимов - заместитель Председателя Комитета
Кабдулкарим Ратаевич национальной безопасности Республики
Казахстан (по согласованию)
Аубакиров - заместитель Министра внутренних дел
Амантай Акрамович Республики Казахстан
Ахметов - вице-министр труда и социальной защиты
Серик Абжалиевич населения Республики Казахстан
Байжунусов - вице-министр здравоохранения Республики
Эрик Абенович Казахстан
Бектуров - вице-министр транспорта и коммуникаций
Азат Габбасович Республики Казахстан
Бультриков - вице-министр охраны окружающей среды
Руслан Искандерович Республики Казахстан
Даленов - вице-министр финансов Республики
Руслан Ерболатович Казахстан
Жанжуменов - заместитель Министра обороны Республики
Талгат Женисович Казахстан
Ирсалиев - вице-министр образования и науки
Серик Азтаевич Республики Казахстан
Куставлетов - вице-министр юстиции Республики
Дулат Рашитович Казахстан
Омаров - вице-министр туризма и спорта
Мурат Ескельдинович Республики Казахстан
Оразаев - вице-министр сельского хозяйства
Марат Аблахатович Республики Казахстан
Петров - вице-министр по чрезвычайным ситуациям
Валерий Викторович Республики Казахстан
Paу - первый вице-министр индустрии и новых
Альберт Павлович технологий Республики Казахстан
Сулейменов - вице-министр экономического развития и
Тимур Муратович торговли Республики Казахстан
Телебаев - вице-министр культуры Республики
Газиз Турысбекович Казахстан
Толумбаев - вице-министр нефти и газа Республики
Берик Зиябекович Казахстан
Абсаттаров - ответственный секретарь Министерства
Кайрат Бектаевич связи и информации Республики Казахстан
Джаркинбаев - заместитель Председателя Агентства
Жасер Азимханович Республики Казахстан по статистике
Парсегов - заместитель Председателя Агентства
Борис Анатольевич Республики Казахстан по защите
конкуренции (Антимонопольное агентство)
Шаймагамбетов - заместитель Председателя Национального
Еркин Мустафаевич космического агентства Республики
Казахстан
Калюжный - руководитель Национального центра по
Вячеслав Афанасьевич правам человека Республики Казахстан
(по согласованию)
Айткулова - заместитель заведующего Международно-
Нургуль Лесовна правовым отделом Департамента по
обеспечению деятельности судов при
Верховном Суде Республики Казахстан
(аппарата Верховного Суда Республики
Казахстан) (по согласованию)