Орман қоры жерінің жекелеген учаскесін басқа санаттағы жерге ауыстыру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 маусымдағы № 671 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 130-бабына және Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі Орман кодексінің 51-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Батыс Қазақстан облысы Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының «Орал орман және жануарлар дүниесін қорғау мемлекеттік мекемесі» мемлекеттік мекемесінің (бұдан әрі - мекеме) орман қоры жерінен алаңы 0,8441 гектар жер учаскесі өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл шаруашылығы мақсатына арналмаған жер санатына ауыстырылсын.
2. Батыс Қазақстан облысының әкімі заңнамада белгіленген тәртіппен «РФ шекарасы (Самара) - Орал - Ақтөбе» автомобиль жолын қайта жаңарту үшін осы қаулының 1-тармағында көрсетілген тиісті жер учаскесінің «Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі Автомобиль жолдары комитетінің Батыс Қазақстан облыстық департаменті» мемлекеттік мекемесіне (бұдан әрі - Департамент) берілуін қамтамасыз етсін.
3. Департамент Қазақстан Республикасының қолданыстағы заңнамасына сәйкес орман және ауыл шаруашылығы алқаптарын орман және ауыл шаруашылығын жүргізуге байланысты емес мақсаттарда алып қоюдан туындаған орман шаруашылығы және ауыл шаруашылығы өндірісінің шығасыларын республикалық бюджеттің кірісіне өтесін және алынған сүректі мекеменің теңгеріміне бере отырып, алаңды тазарту жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                   К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 20 маусымдағы
№ 671 қаулысына
қосымша
Өнеркәсіп, көлік, байланыс, қорғаныс және өзге де ауыл
шаруашылығы мақсатына арналмаған жер санатына ауыстырылатын
орман қоры жерінің экспликациясы
р/с
Жер пайдаланушының атауы
Жалпы алаңы, гектар
оның ішінде:
орманды жерлер
алаңдар
жайылым
шабындық
жолдар
өзге жерлер
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1.
«Батыс Қазақстан облысы Табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының Орал орман және жануарлар дүниесін қорғау мемлекеттік мекемесі»
0,8441
0,8441
-
-
-
-
-
ЖИЫНЫ:
0,8441
0,8441

О переводе отдельного участка земель лесного фонда в земли другой категории
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2011 года № 671
В соответствии со статьей 130 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года и статьей 51 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Перевести земельный участок площадью 0,8441 гектара из земель лесного фонда государственного учреждения "Уральское государственное учреждение по охране лесов и животного мира" Управления природных ресурсов и регулирования природопользования Западно-Казахстанской области (далее - учреждение) в категорию земель промышленности, транспорта, связи, обороны и иного несельскохозяйственного назначения согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Акиму Западно-Казахстанской области в установленном законодательством порядке обеспечить предоставление государственному учреждению "Западно-Казахстанский областной департамент Комитета автомобильных дорог Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" (далее - Департамент) соответствующий земельный участок, указанный в пункте 1 настоящего постановления для реконструкции автомобильной дороги "Граница РФ (Самара) - Уральск - Актобе.
3. Департаменту в соответствии с действующим законодательством Республики Казахстан возместить в доход республиканского бюджета потери лесохозяйственного и сельскохозяйственного производства, вызванные изъятием лесных и сельскохозяйственных угодий, для использования их в целях, не связанных с ведением лесного и сельского хозяйства, и принять меры по расчистке площади с передачей полученной древесины на баланс учреждения.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 20 июня 2011 года № 671
Экспликация
земель лесного фонда, переводимых в категорию земель
промышленности, транспорта, связи, обороны и иного
несельскохозяйственного назначения
п/п
Наименование
землепользователя
Общая
площадь,
гектаров
В том числе:
покры-
тая
лесом
прогали-
ны
паст-
бища
сенокосы
доро-
ги
прочие
земли
1
2
3
4
5
6
7
8
9
1
«Уральское
государственное
учреждение по охране
лесов и животного
мира Управления
природных ресурсов и
регулирования
природопользования
Западно-Казахстанской
области»
0,8441
0,8441
-
-
-
-
-
ИТОГО
0,8441
0,8441