"Мемлекеттік статистика мәселелері жөнінде кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 мамырдағы № 459 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 маусымдағы № 698 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 9 сәуірдегі № 329 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 09.04.2014 N 329 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мемлекеттік статистика мәселелері жөнінде кеңес құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 16 мамырдағы № 459 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 24, 245-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 23 маусымдағы
№ 698 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2008 жылғы 16 мамырдағы
№ 459 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік статистика мәселелері жөніндегі
кеңестің құрамы
Мәсімов                    - Қазақстан Республикасының
Кәрім Қажымқанұлы            Премьер-Министрі, төраға
Смайылов                   - Қазақстан Республикасы Статистика
Әлихан Асханұлы              агенттігінің төрағасы, төрағаның
орынбасары
Орынханов                  - Қазақстан Республикасы Статистика
Қайрат Кәкімұлы              агенттігі Стратегиялық даму
департаментінің директоры, хатшы
Әбдіқалықова               - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Гүлшара Наушақызы            халықты әлеуметтік қорғау министрі
Келімбетов                 - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Қайрат Нематұлы              даму және сауда министрі
Алдабергенов               - Қазақстан Республикасы Табиғи
Нұрлан Шәдібекұлы            монополияларды реттеу агенттігінің
төрағасы
Әшімов                     - Қазақстан Республикасының Қоршаған
Нұрғали Сәдуақасұлы          ортаны қорғау министрі
Қасымов                    - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Қалмұханбет Нұрмұханбетұлы   министрі
Жақсыбеков                 - Қазақстан Республикасының Қорғаныс
Әділбек Рыскелдіұлы          министрі
Ермегияев                  - Қазақстан Республикасының Туризм және
Талғат Амангелдіұлы          спорт министрі
Жәмішев                    - Қазақстан Республикасының Қаржы министрі
Болат Бидахметұлы
Жұмағалиев                 - Қазақстан Республикасының Байланыс және
Асқар Қуанышұлы              ақпарат министрі
Жұмағұлов                  - Қазақстан Республикасының Білім және
Бақытжан Тұрсынұлы           ғылым министрі
Қайырбекова                - Қазақстан Республикасының Денсаулық
Салидат Зекенқызы            сақтау министрі
Құл-Мұхаммед               - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Мұхтар Абрарұлы              министрі
Мамытбеков                 - Қазақстан Республикасының Ауыл
Асылжан Сарыбайұлы           шаруашылығы министрі
Камалиев                   - Қазақстан Республикасының Көлік және
Берік Сайлауұлы              коммуникация министрі
Марченко                   - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің
Григорий Александрович       Төрағасы (келісім бойынша)
Мыңбаев                    - Қазақстан Республикасының Мұнай және газ
Сауат Мұхаметбайұлы          министрі
Нұрпейісов                 - Қазақстан Республикасы Мемлекеттік
Қайрат Айтмұхамбетұлы        қызмет істері агенттігінің төрағасы
(келісім бойынша)
Түсіпбеков                 - Қазақстан Республикасының Әділет
Рашид Төлеутайұлы            министрі
Өзібеков                   - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Өмірзақ                      басқару агенттігінің төрағасы
Pay                        - Қазақстан Республикасының Индустрия және
Альберт Павлович             жаңа технологиялар бірінші вице-министрі

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2008 года № 459 "О создании Совета по вопросам государственной статистики"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 июня 2011 года № 698. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 2014 года № 329
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 09.04.2014 № 329.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 16 мая 2008 года № 459 "О создании Совета по вопросам государственной статистики" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 24, ст. 245) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 июня 2011 года № 698
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 16 мая 2008 года № 459
Состав Совета по вопросам государственной статистики
Масимов
Карим Кажимканович
-
Премьер-Министр Республики Казахстан, председатель
Смаилов
Алихан Асханович
-
Председатель Агентства Республики Казахстан по статистике, заместитель председателя
Орунханов
Кайрат Какимович
-
директор Департамента стратегического развития Агентства Республики Казахстан по статистике, секретарь
Абдыкаликова
Гульшара Наушаевна
-
Министр труда и социальной защиты населения Республики Казахстан
Келимбетов
Кайрат Нематович
-
Министр экономического развития и торговли Республики Казахстан
Алдабергенов Нурлан Шадибекович
-
Председатель Агентства Республики Казахстан по регулированию естественных монополий
Ашимов
Нургали Садвакасович
-
Министр охраны окружающей среды Республики Казахстан
Касымов
Калмуханбет
Нурмуханбетович
-
Министр внутренних дел Республики Казахстан
Джаксыбеков
Адильбек Рыскельдинович
-
Министр обороны Республики Казахстан
Ермегияев
Талгат Амангельдиевич
-
Министр туризма и спорта Республики Казахстан
Жамишев
Болат Бидахметович
-
Министр финансов Республики Казахстан
Жумагалиев
Аскар Куанышевич
-
Министр связи и информации Республики Казахстан
Жумагулов
Бакытжан Турсынович
-
Министр образования и науки Республики Казахстан
Каирбекова
Салидат Зекеновна
-
Министр здравоохранения Республики Казахстан
Кул-Мухаммед
Мухтар Абрарулы
-
Министр культуры Республики Казахстан
Мамытбеков
Асылжан Сарыбаевич
-
Министр сельского хозяйства Республики Казахстан
Камалиев
Берик Сайлауович
-
Министр транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Марченко
Григорий Александрович
-
Председатель Национального Банка Республики Казахстан (по согласованию)
Мынбаев
Сауат Мухаметбаевич
-
Министр нефти и газа Республики Казахстан
Нурпеисов
Кайрат Айтмухамбетович
-
Председатель Агентства Республики Казахстан по делам государственной службы (по согласованию)
Тусупбеков
Рашид Толеутаевич
-
Министр юстиции Республики Казахстан
Узбеков Умарзак
-
Председатель Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
Pay
Альберт Павлович
-
первый вице-министр индустрии и новых технологий Республики Казахстан