Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 маусымдағы № 708 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыру бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылы 25 маусымдағы
№ 708 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне енгізілетін өзгерістер мен толықтыру
1. «Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының әлеуметтік-экономикалық даму проблемаларын шешу жөніндегі 2009 - 2012 жылдарға арналған кешенді жоспарды бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 19 қыркүйектегі № 865 қаулысында:
көрсетілген қаулымен бекітілген Маңғыстау облысы Жаңаөзен қаласының әлеуметтік-экономикалық даму проблемаларын шешу жөніндегі 2009 - 2011 жылдарға арналған кешенді жоспарда:
«Еңбекпен қамту және экономиканы әртараптандыру мәселелерін шешу» деген 1-бөлімде:
«Демографиялық жағдай» деген 1-кіші бөлімде:
реттік нөмірі 3-жолдың 4-бағанындағы «Еңбекмині» деген сөз «ІІМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын.
2. «2009 - 2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 2 желтоқсандағы № 1126 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2008 ж., № 45, 514-құжат):
2-тармақтың 2) тармақшасында «Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігіне» деген сөздер «Ішкі істер министрлігіне» деген сөздермен ауыстырылсын;
3-тармақта «Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі» деген сөздер «Ішкі істер министрлігі» деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген 2009 - 2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасында:
«Бағдарламаның паспорты» деген 1-бөлімде:
«Қаржыландыру көлемі мен көздері» деген жолда:
«27 551,2*» деген сандар «20 269,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бағдарламаға қатысушыларды көшіруді және бейімдеуді ұйымдастыру» 5.5-бөлімде:
«Ақпараттық-түсіндіру жұмысы» деген 5.5.1-кіші бөлімде:
бірінші бөліктегі «Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігі» деген сөздер «Ішкі істер министрлігі» деген сөздермен ауыстырылсын;
«Қажетті ресурстар мен қаржыландыру көздері» деген 6-бөлімде:
«27 551,2*» деген сандар «20 269,8» деген сандармен ауыстырылсын;
«2009 - 2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары» деген 8-бөлімде:
3-бағанда:

О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 25 июня 2011 года № 708
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые изменения и дополнение, которые вносятся в некоторые решения Правительства Республики Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 25 июня 2011 года № 708
Изменения и дополнение, которые вносятся в некоторые решения
Правительства Республики Казахстан
1. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 19 сентября 2008 года № 865 "Об утверждении Комплексного плана по решению проблем социально-экономического развития города Жанаозен Мангистауской области на 2009 - 2012 годы":
в Комплексном плане по решению проблем социально-экономического развития города Жанаозен Мангистауской области на 2009 - 2012 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1. "Решение вопросов занятости и диверсификации экономики":
в подразделе 1. "Демографическая ситуация":
в графе 4 строки, порядковый номер 3, аббревиатуру "МТСЗН" заменить аббревиатурой "МВД".
2. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 2 декабря 2008 года № 1126 "Об утверждении Программы "Нұрлы көш" на 2009 - 2011 годы" (САПП Республики Казахстан, 2008 г., № 45, ст. 514):
в подпункте 2) пункта 2 слова "Министерство труда и социальной защиты населения" заменить словами "Министерство внутренних дел";
в пункте 3 слова "Министерству труда и социальной защиты населения" заменить словами "Министерству внутренних дел";
в Программе "Нұрлы көш" на 2009 - 2011 годы, утвержденной указанным постановлением:
в разделе 1. "Паспорт Программы":
в строке "Объемы и источники финансирования":
цифры "27 551, 2*" заменить цифрами "20 269,8";
в разделе 5.5. "Организация переселения и адаптации участников Программы":
в подразделе 5.5.1. "Информационно-разъяснительная работа":
в части первой слова "Министерством труда и социальной защиты населения" заменить словами "Министерством внутренних дел";
в разделе 6. "Необходимые ресурсы и источники финансирования":
цифры "27 551, 2*" заменить цифрами "20 269,8";
в разделе 8. "План мероприятий по реализации Программы "Нұрлы көш" на 2009 - 2011 годы":
в графе 3:

реттік нөмірлері 15 және 18-жолдардағы «Еңбекмині» деген сөз «ІІМ-ге» деген сөзбен ауыстырылсын;
4-бағанда:
реттік нөмірлері 11, 17, 21-жолдардағы «Еңбекмині» деген сөз «ІІМ» деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 16-жолдағы «Еңбекмині» деген сөздің алдынан «ІІМ (жинақтау),» деген сөздермен толықтырылсын;
6-бағанда:
реттік нөмірі 16-жолдағы «14 147*» деген сандар «6 866,3» деген сандармен ауыстырылсын;
«оның ішінде: республикалық бюджет» деген жолда:
«27 551,2*» деген сандар «20 269,8» деген сандармен ауыстырылсын.
3. «2009 - 2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасының іске асырылу мониторингін жүзеге асыру жөнінде ведомствоаралық комиссия құру туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 17 сәуірдегі № 544 қаулысында:
1) көрсетілген қаулыға қосымша осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын:
2) көрсетілген қаулымен бекітілген 2009 - 2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасының іске асырылу мониторингін жүзеге асыру жөніндегі ведомствоаралық комиссия туралы ережеде:
6-тармақтағы «Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау» деген сөздер «Ішкі істер» деген сөздермен ауыстырылсын.
4. «Нұрлы көш» бағдарламасының пилоттық жобаларына қатысушыларға тұрғын үй сату ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 8 мамырдағы № 674 қаулысында (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2009 ж, № 24-25, 213-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген «Нұрлы көш» бағдарламасының пилоттық жобаларына қатысушыларға тұрғын үй сату ережесінде:
2-тармақтың 2) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«2) халықтың көші-қоны мәселелері жөніндегі уәкілетті орган - облыстардың, Астана және Алматы қалаларының ішкі істер департаменттері көші-қон полициясының бөлімшелері;».
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 25 маусымдағы
№ 708 қаулысымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылы 17 сәуірдегі
№ 544 қаулысына
қосымша
2009 - 2011 жылдарға арналған «Нұрлы көш» бағдарламасының іске асырылу мониторингін жүзеге асыру жөніндегі ведомствоаралық комиссияның құрамы
Орынбаев                - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Ербол Тұрмаханұлы         орынбасары, төраға
Қасымов                 - Қазақстан Республикасының Ішкі істер
Қалмұханбет               министрі, төрағаның орынбасары
Нұрмұханбетұлы
Бақтыбаев               - Қазақстан Республикасы Ішкі істер
Жанарбек Телюбекұлы       министрлігінің Көші-қон полициясы комитеті
төрағасының орынбасары, хатшы
Телебаев                - Қазақстан Республикасының Мәдениет
Ғазиз Тұрысбекұлы         вице-министрі
Сарыбеков               - Қазақстан Республикасының Білім және ғылым
Махметқали Нұрғалиұлы     вице-министрі
Айдапкелов              - Қазақстан Республикасы Статистика
Нұрдәулет Серғалиұлы      агенттігінің жауапты хатшысы
Нақыпбеков              - Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын
Бақытбек Әуенұлы          басқару агенттігі төрағасының орынбасары
Оспанов                 - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау
Кеңес Сәрсенғалиұлы       министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау
комитетінің төрағасы
Ғалымова                - Павлодар облысы әкімінің орынбасары
Әлия Қайратқызы
Қайнарбеков             - Ақмола облысы әкімінің орынбасары
Асхат Қанатұлы
Қуанғанов               - Солтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Фархат Шаймұратұлы        орынбасары
Қаныбеков               - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімінің
Сәкен Әсембекұлы          орынбасары
Паритов                 - Маңғыстау облысы әкімінің орынбасары
Бекет Закарұлы
Рахымбеков              - Қарағанды облысы әкімінің орынбасары
Төлеутай Сатайұлы
Сәдібеков               - Жамбыл облысы әкімінің орынбасары
Ғани Қалыбекұлы
Тәукебаев               - Шығыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Серік Шәуенұлы
Аманғалиев              - Атырау облысы әкімінің орынбасары
Серік Кәлешұлы
Бектұрғанов             - Қостанай облысы әкімінің орынбасары
Серік Шыңғысұлы
Мұқанов                 - Алматы облысы әкімінің орынбасары
Серік Мейірханұлы
Мұхамедов               - Қызылорда облысы әкімінің орынбасары
Мұрат Бақтиярұлы
Нұрқатова               - Ақтөбе облысы әкімінің орынбасары
Сара Қайыржанқызы
Сүлеймен                - Батыс Қазақстан облысы әкімінің орынбасары
Серік Кенжебекұлы
Шәріпов                 - «Қазақстанның Тұрғын үй құрылыс жинақ
Мұрат Тұрсынұлы           банкі» акционерлік қоғамы орталық
филиалының директоры (келісім бойынша)

в строках, порядковые номера 15 и 18, аббревиатуру "МТСЗН" заменить аббревиатурой "МВД";
в графе 4:
в строках, порядковые номера 11, 17, 21, аббревиатуру "МТСЗН" заменить аббревиатурой "МВД";
строку, порядковый номер 16, перед аббревиатурой "МТСЗН" дополнить словами "МВД (созыв),";
в графе 6:
в строке, порядковый номер 16, цифры "14 147,7*" заменить цифрами "6 866,3";
в строке "В том числе: республиканский бюджет:":
цифры "27 551, 2*" заменить цифрами "20 269,8".
3. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 17 апреля 2009 года № 544 "О создании Межведомственной комиссии по осуществлению мониторинга за реализацией Программы "Нұрлы көш" на 2009 - 2011 годы":
1) приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению;
2) в Положении о Межведомственной комиссии по осуществлению мониторинга за реализацией Программы "Нұрлы көш" на 2009 - 2011 годы", утвержденном указанным постановлением:
в пункте 6 слова "труда и социальной защиты населения" заменить словами "внутренних дел".
4. В постановлении Правительства Республики Казахстан от 8 мая 2009 года № 674 "Об утверждении Правил реализации жилья участникам пилотных проектов Программы "Нұрлы көш" (САПП Республики Казахстан, 2009 г., № 24-25, ст. 213):
в Правилах реализации жилья участникам пилотных проектов Программы "Нұрлы Көш", утвержденных указанным постановлением:
подпункт 2) пункта 2 изложить в следующей редакции:
"2) уполномоченный орган по вопросам миграции населения - подразделения миграционной полиции департаментов внутренних дел областей, городов Астаны и Алматы;".
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 25 июня 2011 года № 708
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 17 апреля 2009 года № 544
Состав
Межведомственной комиссии по осуществлению мониторинга за
реализацией Программы "Нұрлы көш" на 2009 - 2011 годы"
Орынбаев                    - Заместитель Премьер-Министра Республики
Ербол Турмаханович            Казахстан, председатель
Касымов                     - Министр внутренних дел Республики
Калмуханбет                   Казахстан, заместитель председателя
Нурмуханбетович
Бактыбаев                   - заместитель председателя Комитета
Жанарбек Телюбекович          миграционной полиции Министерства
внутренних дел Республики Казахстан,
секретарь
Телебаев                    - вице-министр культуры Республики
Газиз Турысбекович            Казахстан
Сарыбеков                   - вице-министр образования и науки
Махметкали                    Республики Казахстан
Нургалиевич
Айдапкелов                  - ответственный секретарь Агентства
Нурдаулет Сергалиевич         Республики Казахстан по статистике
Накыпбеков                  - заместитель председателя Агентства
Бакытбек Ауенович             Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Оспанов                     - Председатель Комитета государственного
Кенес Сарсенгалиевич          санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики
Казахстан
Галимова                    - заместитель акима Павлодарской области
Алия Кайратовна
Кайнарбеков                 - заместитель акима Акмолинской области
Асхат Канатович
Куанганов                   - заместитель акима Северо-Казахстанской
Фархад Шаймуратович           области
Каныбеков                   - заместитель акима Южно-Казахстанской
Сакен Асембекович             области
Паритов                     - заместитель акима Мангистауской области
Бекет Закарович
Рахимбеков                  - заместитель акима Карагандинской
Толеутай Сатаевич             области
Садибеков                   - заместитель акима Жамбылской области
Гани Калыбекович
Таукебаев                   - заместитель акима
Серик Шауенович               Восточно-Казахстанской области
Амангалиев                  - заместитель акима Атырауской области
Серик Калешович
Бектурганов                 - заместитель акима Костанайской области
Серик Чингисович
Муханов                     - заместитель акима Алматинской области
Серик Меирханович
Мухамедов                   - заместитель акима Кызылординской
Мурат Бахтиярович             области
Нуркатова                   - заместитель акима Актюбинской области
Сара Кайыржановна
Сулеймен                    - заместитель акима Западно-Казахстанской
Серик Кенжебекович            области
Шарипов                     - директор Центрального филиала
Мурат Турсынович              акционерного общества "Жилищный
строительный сберегательный банк
Казахстана" (по согласованию)