Техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізуді қаржыландыру Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің 2011 жылға арналған бөлінетін 004 "Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу" бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу жөніндегі қызметтердің тізбесін бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 732 Қаулысы
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2011.11.19 № 1354 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізуді қаржыландыру Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және сауда министрлігінің 2011 жылға арналған бөлінетін 004 «Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу жөніндегі қызметтердің тізбесі бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2011.11.19 № 1354 Қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                     К Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 30 маусымдағы
№ 732 қаулысымен
бекітілген
Техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе
түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізуді
қаржыландыру Қазақстан Республикасы Экономикалық даму және
сауда министрлігінің 2011 жылға арналған бөлінетін 004
«Бюджеттік инвестициялық және концессиялық жобалардың
техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету,
сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу, концессиялық жобаларды
консультациялық сүйемелдеу» бюджеттік бағдарламасының қаражаты
есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық және
концессиялық жобалардың, концессиялық жобаларды консультациялық
сүйемелдеу жөніндегі қызметтердің тізбесі

Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований, услуг по консультативному сопровождению концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов" Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан на 2011 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2011 года № 732
Сноска. Заголовок в редакции постановления Правительства РК от 19.11.2011 № 1354.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, финансирование разработки или корректировки, проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований, услуг по консультативному сопровождению концессионных проектов которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных и концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов" Министерства экономического развития и торговли Республики Казахстан на 2011 год.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления Правительства РК от 19.11.2011 № 1354.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       K. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 30 июня 2011 года № 732
Перечень
бюджетных инвестиционных и концессионных проектов,
финансирование разработки или корректировки, проведение
необходимых экспертиз технико-экономических обоснований, услуг
по консультативному сопровождению концессионных проектов
которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной
программы 004 "Разработка или корректировка, а также проведение
необходимых экспертиз технико-экономических обоснований
бюджетных инвестиционных и концессионных проектов,
консультативное сопровождение концессионных проектов"
Министерства экономического развития и торговли
Республики Казахстан на 2011 год

Ескерту. Тізім жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 2011.11.19 № 1354 Қаулысымен.
Р/с
Жобаның атауы
Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізуді қаржыландыру көлемі (мың теңге)
Концессиялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізуді қаржыландыру көлемі (мың теңге)
Концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеуді қаржыландыру көлемі (мың теңге)
1
2
3
4
5
1
ҚБПҮ
Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі
2
«Ақпараттық технологиялар паркі» арнайы экономикалық аймағын дамыту жөніндегі жобаның техникалық-экономикалық негіздемесін түзету
53 549
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі
3
Арнайы экономикалық аймақ шекараларында ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жерін «Бурабай» МҮТП аумағындағы босалқы жерге ауыстырудың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу
7 199
Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері агенттігі
4
Мемлекеттік қызмет персоналын басқарудың «е-қызмет» автоматтандырылған жүйесін құруға арналған техникалық- экономикалық негіздемені әзірлеу
19 875
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі
5
«Теңізшінің жеке куәлігін жасау, беру және бақылау жүйесі» жобасының техникалық- экономикалық негіздемесін әзірлеу
4 675
6
«Жүк көлік құралдарын қозғалыста өлшеудің кешенді интеграцияланған автоматтандырылған жүйесі» жобасын енгізуге техникалық-экономикалық негіздеме әзірлеу
3 968
7
«Ақтау халықаралық теңіз сауда портын солтүстік бағытта кеңейту. Құрғақ жүк айлақтары және инфрақұрылым объектілері» жөніндегі жобаның техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу
24 092
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігі
8
«М.В. Ломоносов атындағы Мәскеу мемлекеттік университетінің қазақстандық филиалы үшін Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университетінің оқу корпусын салу» жобасының техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу
33 365
Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігі
9
«Халықаралық шекара маңы ынтымақтастығы орталығы (ХШЫО) ауданындағы Қорғас өзенінде қорғану құрылыстарын және «Қорғас» кеденінің ғимараттарын салу» жобасының техникалық-экономикалық негіздемесін түзету
36 000
Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігі
10
«Мемлекеттік жер кадастрының автоматтандырылған ақпараттық жүйесі» жобасының техникалық-экономикалық негіздемесін түзету
15 000
Қазақстан Республикасы Ұлттық ғарыш агенттігі
11
«Ғылыми-технологиялық мақсаттағы ғарыш жүйесін жасау» жобасының техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу

Сноска. Перечень в редакции постановления Правительства РК от 19.11.2011 № 1354.
№ п/п
Наименование проекта
Объем финансирования
разработки или
корректировки, а
также проведение
необходимых экспертиз
технико-экономических
обоснований
республиканских
бюджетных
инвестиционных
проектов (тыс. тенге)
Объем
финансирования
разработки или
корректировки, а
также проведение
необходимых
экспертиз технико-
экономических
обоснований
концессионных
проектов (тыс. тенге)
Объем
финансирования
консультативного
сопровождения
концессионных
проектов (тыс.
тенге)
1
2
3
4
5
1
ДСП
Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан
2
Корректировка технико-
экономического
обоснования проекта по
развитию специальной
экономической зоны
"Парк информационных
технологий"
53 549
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан
3
Разработка технико-
экономического
обоснования перевода
земель особо охраняемых
природных территорий в
земли запаса на
территории ГНПП "Бурабай"
в границах специальной
экономической зоны
7 199
Агентство Республики Казахстан по делам государственной службы
4
Разработка технико-
экономического
обоснования на создание
автоматизированной
системы управления
персоналом государст-
венной службы "е-қызмет"
19 875
Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
5
Разработка технико-
экономического
обоснования проекта
"Система изготовления,
выдачи и контроля
удостоверений личности
моряков"
4 675
6
Разработка технико-
экономического
обоснования на внедрение
проекта "Комплексная
интегрированная
автоматизированная
система взвешивания
грузовых транспортных
средств в движении"
3 968
7
Разработка технико-
экономического
обоснования проекта по
"Расширению Актауского
международного морского
торгового порта в
северном направлении.
Сухогрузные причалы и
объекты инфраструктуры"
24 092
Министерство образования и науки Республики Казахстан
8
Разработка технико-
экономического
обоснования проекта
"Строительство учебного
корпуса Евразийского
национального
университета имени
Л.Н. Гумилева для
Казахстанского филиала
Московского государст-
венного университета
имени М.В. Ломоносова"
33 365
Министерство по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан
9
Корректировка технико-
экономического
обоснования проекта
"Строительство защитных
сооружений на реке Хоргос
в районе Международного
центра приграничного
сотрудничества (МЦПС) и
зданий таможни "Коргас"
36 000
Агентство Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами
10
Корректировка технико-
экономического
обоснования проекта
"Автоматизированная
информационная система
государственного
земельного кадастра"
15 000
Национальное космическое агентство Республики Казахстан
11
Разработка технико-
экономического
обоснования проекта
"Создание космической
системы научно-
технологического
назначения"