"2011 жылды Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығы жылы деп жариялау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 1144 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 шілдедегі № 746 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«2011 жылды Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығы жылы деп жариялау туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 1144 Жарлығына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                      К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығы «2011 жылды Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығы
жылы деп жариялау туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің
2011 жылғы 27 қаңтардағы № 1144 Жарлығына өзгерістер мен
толықтыру енгізу туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. «2011 жылды Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығы жылы деп жариялау туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2011 жылғы 27 қаңтардағы № 1144 Жарлығына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығын өткізу жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 64-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
««Қазақстан қаржыгерлерiнiң қауымдастығы» ЗТБ (келісім бойынша), ҰБ (келісім бойынша), ҚМ»;
реттік нөмірі 67-жол алып тасталсын;
реттік нөмірі 97-жолдың 4-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
««Қазақстан қаржыгерлерiнiң қауымдастығы» ЗТБ (келісім бойынша), ҰБ (келісім бойынша), ҚМ»;
Ескертпеде:
«ҚНРА – Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі» және «АӨҚО – Қазақстан Республикасындағы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі» деген жолдар алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы жолмен толықтырылсын:
«Қазақстан қаржыгерлерiнiң қауымдастығы» ЗТБ – «Қазақстан қаржыгерлерiнiң қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігі»;
жоғарыда аталған Жарлықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 20 жылдығы жылын өткізу жөніндегі мемлекеттік комиссияның құрамына:
Ермегияев                     - Қазақстан Республикасының Туризм
Талғат Амангелдіұлы             және спорт министрі,
Мұсаханов                     - Алматы облысының әкімі
Анзар Тұрсынханұлы
енгізілсін;
мына:
«Саудабаев                    - Қазақстан Республикасының мемлекеттік
Қанат Бекмырзаұлы               хатшысы – Сыртқы істер министрі,
Комиссия төрағасы»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Саудабаев                    - Қазақстан Республикасының мемлекеттік
Қанат Бекмырзаұлы               хатшысы, Комиссия төрағасы»;
көрсетілген Комиссия құрамынан Т.М. Досмұхамбетов, С.Ә. Үмбетов шығарылсын.

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 27 января 2011 года № 1144 "Об объявлении 2011 года Годом 20-летия Независимости Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 2011 года № 746
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан "О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 27 января 2011 года № 1144 "Об объявлении 2011 года Годом 20-летия Независимости Республики Казахстан".
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О внесении изменений и дополнения в Указ Президента Республики Казахстан от 27 января 2011 года № 1144 "Об объявлении 2011 года Годом 20-летия Независимости Республики Казахстан"
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Внести в Указ Президента Республики Казахстан от 27 января 2011 года № 1144 "Об объявлении 2011 года Годом 20-летия Независимости Республики Казахстан" следующие изменения и дополнение:
в Плане мероприятий по проведению 20-летия Независимости Республики Казахстан, утвержденном вышеназванным Указом:
графу 4 строки, порядковый номер 64, изложить в следующей редакции:
"ОЮЛ "Ассоциация финансистов Казахстана" (по согласованию), НБ (по согласованию), МФ";
строку, порядковый номер 67, исключить;
графу 4 строки, порядковый номер 97, изложить в следующей редакции:
"ОЮЛ "Ассоциация финансистов Казахстана" (по согласованию), НБ (по согласованию), МФ";
в Примечании:
строки "АФН - Агентство по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций" и "РФЦА - Агентство по регулированию деятельности регионального финансового центра г. Алматы" исключить;
дополнить строкой следующего содержания:
"ОЮЛ "Ассоциация финансистов Казахстана" - Объединение юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана";
ввести в состав Государственной комиссии по проведению Года 20-летия Независимости Республики Казахстан, утвержденный вышеназванным Указом:
Ермегияева                  - Министра туризма и спорта
Талгата Амангельдиевича       Республики Казахстан,
Мусаханова                  - акима Алматинской области;
Анзара Турсункановича
строку:
"Саудабаев                  - Государственный секретарь
Канат Бекмурзаевич            Республики Казахстан - Министр
иностранных дел, председатель
Комиссии"
изложить в следующей редакции:
"Саудабаев                  - Государственный секретарь
Канат Бекмурзаевич            Республики Казахстан, председатель
Комиссии";
вывести из состава указанной Комиссии: Досмухамбетова Т.М., Умбетова С.А.

2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                          Н. Назарбаев

2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев