Қазақстан Республикасының спортшыларына - 2011 жылғы Астана мен Алматы қалаларындағы 7-қысқы Азия ойындарының жүлдегерлеріне және олардың жаттықтырушыларына біржолғы төлемдер мәселелері бойынша Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 14 шілдедегі № 791 Қаулысы
«2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220, «Қазақстан Республикасының ұлттық құрама командаларының мүшелерін халықаралық жарыстардағы жоғары нәтижелері үшін көтермелеу мөлшерін бекіту туралы» 2010 жылғы 22 қазандағы № 1098 қаулыларына сәйкес және Қазақстан Республикасының спортшылары мен олардың жаттықтырушыларын 2011 жылғы Астана мен Алматы қалаларындағы 7-қысқы Азия ойындарында табысты өнер көрсеткені үшін көтермелеу мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігіне 2011 жылғы Астана мен Алматы қалаларындағы 7-қысқы Азия ойындарының жүлдегерлеріне біржолғы төлемдерді жүзеге асыру үшін 2011 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінен 35376000 (отыз бес миллион үш жүз жетпіс алты мың) теңге сомада қаражат бөлінсін.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан по вопросам единовременных выплат спортсменам Республики Казахстан - призерам 7-х зимних Азиатских игр 2011 года в городах Астане и Алматы и их тренерам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2011 года № 791
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы", постановлениями Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания", от 22 октября 2010 года № 1098 "Об утверждении размеров поощрений за высокие результаты членов национальных сборных команд Республики Казахстан на международных соревнованиях" и в целях поощрения спортсменов Республики Казахстан за успешное выступление на 7-х зимних Азиатских играх 2011 года в городах Астане и Алматы и их тренеров Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству туризма и спорта Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2011 год на неотложные затраты, средства в сумме 35376000 (тридцать пять миллионов триста семьдесят шесть тысяч) тенге для осуществления единовременных выплат призерам 7-х зимних Азиатских игр 2011 года в городах Астане и Алматы и их тренерам согласно приложению к настоящему постановлению.