"Техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2010 жылға арналған бөлінетін 004 "Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу" бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 732 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 қыркүйектегі № 1015 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2011 года № 732 "Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов" Министерства финансов Республики Казахстан на 2011 год"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2011 года № 1015
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. "Техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2010 жылға арналған бөлінетін 004 "Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу" бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 маусымдағы № 732 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июня 2011 года № 732 "Об утверждении перечня бюджетных инвестиционных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов" Министерства финансов Республики Казахстан на 2011 год" следующие изменения и дополнения:

көрсетілген қаулымен бекітілген техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеуді немесе түзетуді, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізуді қаржыландыру Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің 2011 жылға арналған бөлінетін 004 "Республикалық бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу" бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялық жобалардың тізбесі:

перечень бюджетных инвестиционных проектов, финансирование разработки или корректировки, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств распределяемой бюджетной программы 004 "Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований республиканских бюджетных инвестиционных проектов" Министерства финансов Республики Казахстан на 2011 год, утвержденный указанным постановлением,

мынадай мазмұндағы реттік нөмірлері 1, 2 және 3-жолдармен толықтырылсын:
1
"Ақпараттық технологиялар паркі" арнайы экономикалық аймағын дамыту жөніндегі жобаның техникалық-экономикалық негіздемелерін түзету
53 549
2
"Бурабай" арнайы экономикалық аудан шекараларында ерекше қорғалатын табиғи аумақтардың жерлерін МҰТП аумағындағы босалқы жерге ауыстырудың техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу
7 199
3
Мемлекеттік қызмет персоналын басқарудың "е-қызмет" автоматтандырылған жүйесін құруға арналған техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеу

дополнить строками, порядковые номера 1, 2 и 3, следующего содержания:
"
1
Корректировка технико-экономического обоснования
проекта по развитию специальной экономической
зоны «Парк информационных технологий»
53 549
2
Разработка технико-экономического обоснования
перевода земель особо охраняемых природных
территорий в земли запаса на территории ГНПП
«Бурабай» в границах специальной экономической
зоны
7 199
3
Разработка технико-экономического обоснования на
создание автоматизированной системы управления
персоналом государственной службы «е-қызмет»

19 875
";
мына:
"
Жиыны
19 825
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Жиыны
100 448
".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

19 875
";
строку
"
Итого
19 825
"
изложить в следующей редакции:
"
Итого
100 448
".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов