Қорғаныс мұқтажы үшін жер беру және «Ақтау портын солтүстік бағытта одан әрі кеңейтудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 ақпандағы № 152 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 қыркүйектегі № 1021 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексіне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Қарулы Күштері Әскери-теңіз күштері корабльдерінің орналасу пункттерін салу үшін тұрақты жер пайдалану құқығына Ақтау қаласының және Маңғыстау облысы Түпқараған ауданының жерлерінен «Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Ақтау аудандық пайдалану бөлімі» мемлекеттік мекемесіне жалпы ауданы 1,3056 гектар жер учаскесі қорғаныс мұқтажы үшін берілсін.
2. «Ақтау портын солтүстік бағытта одан әрі кеңейтудің кейбір мәселелері туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 27 ақпандағы № 152 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
«1. Маңғыстау облысының әкімі Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігімен келісім бойынша заңнамада белгіленген тәртіппен «Ақтау халықаралық теңіз сауда порты» республикалық мемлекеттік кәсіпорнына су қоры жерлерінен 49 (қырық тоғыз) жылға жалпы алаңы 34,2 гектар жер учаскесін уақытша өтемді жер пайдалануға мынадай шарттарда беруді қамтамасыз етсін:».
3. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі, Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі, Маңғыстау облысының әкімі заңнамада белгіленген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К.Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 6 қыркүйектегі
№ 1021 қаулысына
қосымша
«Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігі Ақтау аудандық пайдалану бөлімі» мемлекеттік мекемесіне тұрақты жер пайдалану құқығына берілетін жер учаскелерінің экспликациясы
Р/с
Жер учаскесінің
жалпы алаңы,
гектар
Жер учаскесінің
нысаналы мақсаты
Жер учаскесінің
орналасқан жері
1.
1,2
Корабльдерді орналастыру және оларға қызмет көрсету пунктін салу үшін
Маңғыстау облысы, Ақтау қаласы
2.

О предоставлении земель для нужд обороны и внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2007 года № 152 "О некоторых вопросах дальнейшего расширения порта Актау в северном направлении"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 сентября 2011 года № 1021
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Предоставить государственному учреждению "Актауская районная эксплуатационная часть Министерства обороны Республики Казахстан" земельные участки для нужд обороны общей площадью 1,3056 гектаров из земель города Актау и Тупкараганского района Мангыстауской области на праве постоянного землепользования для строительства пункта базирования кораблей Военно-морских сил Вооруженных Сил Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 27 февраля 2007 года № 152 "О некоторых вопросах дальнейшего расширения порта Актау в северном направлении" следующее изменение:
абзац первый пункта 1 изложить в следующей редакции:
"1. Акиму Мангыстауской области по согласованию с Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить предоставление Республиканскому государственному предприятию "Актауский международный морской торговый порт" во временное возмездное землепользование сроком на 49 (сорок девять) лет земельного участка из земель водного фонда общей площадью 34,2 гектаров на следующих условиях:".
3. Министерству обороны Республики Казахстан, Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, акиму Мангыстауской области в установленном законодательном порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 сентября 2011 года № 1021
Экспликация
земельных участков, предоставляемых на праве
постоянного землепользования государственному учреждению
"Актауская районная эксплуатационная часть
Министерства обороны Республики Казахстан"
№ п/п
Общая площадь
земельного
участка, гектар
Целевое назначение
земельного участка
Местоположение
земельного участка
1.
1,2
Для строительства пункта
базирования и
обслуживания кораблей
Мангыстауская область,
город Актау
2.

0,1056
Корабльдерді орналастыру және оларға қызмет көрсету пунктін салу үшін
Маңғыстау облысы, Түпқараған ауданы, Баутино кенті
Барлығы
1,3056

0,1056
Для строительства пункта
базирования и
обслуживания кораблей
Мангыстауская область,
Тупкараганский район,
поселок Баутино
Всего
1,3056