"Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерiн) бекiтiп беру жөнiндегi конкурстық комиссиялар құрамын бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы № 72 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 13 қыркүйектегі № 1044 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 11 наурыздағы № 222 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 11.03.2014 № 222 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерiн) бекiтiп беру жөнiндегi конкурстық комиссиялар құрамын бекiту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 6 ақпандағы № 72 қаулысына мынадай өзгерістер енгiзiлсiн:
көрсетілген қаулымен бекітілген халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарын (учаскелерiн) бекiтiп беру жөнiндегi конкурстық комиссиялар құрамдарына мыналар енгізілсін:
Арал теңiзi, Сырдария өзенi және Шардара су қоймасы бойынша:
Жұмажанов
Бауыржан Жұмажанұлы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Балық шаруашылығы комитетi төрағасының орынбасары, төраға,
Қожағұл
Әлимұса Айжарықұлы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетi Арал-Сырдария облысаралық бассейндiк балық шаруашылығы инспекциясының бастығы;
Балқаш көлi, Алакөл көлдер жүйесi, Iле өзенi және Қапшағай су қоймасы бойынша:
Садықов
Қайрат Райымқанұлы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгi Балық шаруашылығы комитетi Балқаш-Алакөл облысаралық бассейндiк балық шаруашылығы инспекциясы бастығының орынбасары;
мына:
«Асылбекова
Сәуле Жәңгірқызы
-
«ҚазАгроИнновация» акционерлік қоғамы «Қазақ балық шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі Балқаш филиалының директоры (келісім бойынша)»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Асылбекова
Сәуле Жәңгірқызы
-
«ҚазАгроИнновация» акционерлік қоғамы «Қазақ балық шаруашылығы ғылыми-зерттеу институты» жауапкершілігі шектеулі серіктестігі бас директорының орынбасары (келісім бойынша)»;
Зайсан көлi, Бұқтырма және Шүлбi су қоймалары, Ертiс өзенi және Қ.Сәтпаев атындағы канал бойынша:
Жұмажанов
Бауыржан Жұмажанұлы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгiнiң Балық шаруашылығы комитетi төрағасының орынбасары, төраға,
Көбенов
Манап Шарапиденұлы
-
Павлодар облысы әкiмiнiң орынбасары,
Тоқтасынов
Кенжеғазы Абзалбекұлы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Агроөнеркәсіптік кешендегі мемлекеттік инспекцияның Шығыс Қазақстан облыстық аумақтық инспекциясының бастығы,
мына:
«Иманжанов
Мирзан Тілеуқанұлы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитеті Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Ертіс бассейндік инспекциясының бөлім бастығы»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Иманжанов
Мирзан Тілеуқанұлы
-
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Су ресурстары комитеті Су ресурстарын пайдалануды реттеу және қорғау жөніндегі Ертіс бассейндік инспекциясы бастығының орынбасары»;
Каспий теңiзi, Жайық өзенi және Қиғаш өзенi бойынша:
Паритов
Бекет Захарұлы
-
Маңғыстау облысы әкiмiнiң орынбасары;
көрсетілген құрамдардан Әзіс Василийұлы Шотқараев, Елікбай Дүйсенбайұлы Керуенбаев, Досмұхамбет Нұрмахамбетұлы Қасымов, Төлеген Қабыкенұлы Закарьянов, Жанымхан Қаюұлы Құндызбаев, Мұханбет Мұратбайұлы Жүнбасов шығарылсын.

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 72 "Об утверждении составов конкурсных комиссий по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 13 сентября 2011 года № 1044. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2014 года № 222
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 11.03.2014 № 222.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 6 февраля 2006 года № 72 "Об утверждении составов конкурсных комиссий по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения" следующие изменения:
ввести в составы конкурсных комиссий по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) международного и республиканского значения, утвержденные указанным постановлением:
по Аральскому морю, реке Сырдарья и Шардаринскому водохранилищу:
Жумажанова                  - заместителя председателя Комитета
Бауыржана Жумажанулы          рыбного хозяйства Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан, председателем,
Кожагула                    - начальника Арало-Сырдарьинской
Алимуса Айжарыковича          межобластной бассейновой инспекции
рыбного хозяйства Комитета рыбного
хозяйства Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан;
по озеру Балхаш, Алакольской системе озер, реке Или и Капшагайскому водохранилищу:
Садыкова                    - заместителя начальника Балхаш-
Кайрата Райымкановича         Алакольской межобластной бассейновой
инспекции рыбного хозяйства Комитета
рыбного хозяйства Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан;
строку:
"Асылбекова                 - директор Балхашского филиала
Сауле Жангировна              товарищества с ограниченной
ответственностью "Казахский
научно-исследовательский институт
рыбного хозяйства" акционерного
общества "КазАгроИнновация" (по
согласованию)"
изложить в следующей редакции:
"Асылбекова                 - заместитель генерального директора
Сауле Жангировна              товарищества с ограниченной
ответственностью "Казахский
научно-исследовательский институт
рыбного хозяйства" акционерного
общества "КазАгроИнновация"
(по согласованию)";
по озеру Зайсан, Бухтарминскому и Шульбинскому водохранилищам, реке Иртыш и каналу имени К. Сатпаева:
Жумажанова                  - заместителя председателя Комитета
Бауыржана Жумажанулы          рыбного хозяйства Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан, председателем,
Кубенова                    - заместителя акима Павлодарской
Манапа Шарапиденовича         области,
Токтасынова                 - начальника Восточно-Казахстанской
Кенжегазы Абзалбековича       областной территориальной инспекции
государственной инспекции в
агропромышленном комплексе Министерства
сельского хозяйства Республики
Казахстан;
строку:
"Иманжанов                  - начальник отдела Иртышской
Мирзан Тлеуканович            бассейновой инспекции по регулированию
использования и охране водных ресурсов
Комитета по водным ресурсам
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Иманжанов                  - заместитель начальника Иртышской
Мирзан Тлеуканович            бассейновой инспекции по
регулированию использования и охране
водных ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан";
по Каспийскому морю, реке Урал и реке Кигач:
Паритова                    - заместителя акима Мангистауской
Бекета Захаровича             области;
вывести из указанных составов: Шуткараева Азиса Васильевича, Керуенбаева Еликбая Дуйсенбаевича, Касымова Досмухамбета Нурмухамбетовича, Закарьянова Тулегена Кабыкеновича, Кундызбаева Жанымхана Каюулы, Жунбасова Муханбета Муратбаевича.

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрi                           К. Мәсімов

2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов