"Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 наурыздағы № 145 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 1089 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2023 жылғы 20 маусымдағы № 489 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Үкіметінің 20.06.2023 № 489 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларының тізбесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 1 наурыздағы № 145 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2010 ж., № 20-21, 152-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларының тізбесі осы қаулыға қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикалық
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 23 қыркүйектегі
№ 1039 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2010 жылғы 1 наурыздағы
№ 145 қаулысымен
бекітілген
Әлеуметтік маңызы бар азық-түлік тауарларының тізбесі
Р/с
Тауардың атауы
1
Бірінші сортты бидай ұны
2
Бірінші сортты ұннан жасалған бидай наны
3
Макарон өнімдері: вермишель, рожки, кеспе
4
Жармалар: қарақұмық, сұлы, ұнтақ, арпа және тары
5
Тазартылған күріш
6
Картоп
7
Жаңа піскен көкөністер: асханалық сәбіз, басты пияз, ақ қауданды қырыққабат, асханалық қызылша
8
Ақ қант - құмшекер
9
Өсімдік майы - күнбағыс майы
10
Ет: сиыр еті (жауырын-төс бөлігі), қой еті сүйектерімен, тауық еті, тауық саны
11
Сүт: пастерленген, майлылығы 2,5% және 3,2%
12
Айран: майлылығы 2,5% және 3,2%
13

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2010 года № 145 "Об утверждении перечня социально значимых продовольственных товаров"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2011 года № 1089. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 июня 2023 года № 489.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 20.06.2023 № 489 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2010 года № 145 "Об утверждении перечня социально значимых продовольственных товаров" (САПП Республики Казахстан, 2010 г., № 20-21, ст. 152) следующее изменение:
перечень социально значимых продовольственных товаров, утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 сентября 2011 года № 1089
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 марта 2010 года № 145
Перечень социально значимых продовольственных товаров
п/п
Наименование товара
1
Мука пшеничная первого coрта
2
Хлеб пшеничный из муки первого сорта
3
Макаронные изделия: вермишель, рожки, лапша
4
Крупы: гречневая, овсяная, манная, перловая и пшено
5
Рис шлифованный
6
Картофель
7
Овощи свежие: морковь столовая, лук репчатый, капуста
белокочанная, свекла столовая
8
Сахар белый – сахар-песок
9
Масло растительное – подсолнечное
10
Мясо: говядина (лопаточно-грудная часть), баранина с костями,
мясо кур, окорочка куриные
11
Молоко: пастеризованное 2,5 % и 3,2 % жирности
12
Кефир: 2,5 % и 3,2 % жирности
13