"ҚазАгро" ұлттық басқарушы холдингі" акционерлiк қоғамы Директорлар кеңесiнiң құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2006 жылғы 26 желтоқсандағы № 1287 қаулысына өзгерiс енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 қыркүйектегі № 1093 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 18 сәуірдегі № 377 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 18.04.2014 N 377 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. «ҚазАгро» ұлттық басқарушы холдингі» акционерлiк қоғамы Директорлар кеңесiнiң құрамы туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 желтоқсандағы № 1287 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшада:
мына:
«Бишімбаев                 - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Қуандық Уәлиханұлы           даму және сауда вице-министрі»
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«Ескендіров                - Қазақстан Республикасының Экономикалық
Абай Мұқашұлы                даму және сауда вице-министрі».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізiледi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2006 года № 1287 "О составе Совета директоров акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 сентября 2011 года № 1093. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 18 апреля 2014 года № 377
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 18.04.2014 № 377.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 2006 года № 1287 "О составе Совета директоров акционерного общества "Национальный управляющий холдинг "КазАгро" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
строку:
"Бишимбаев                 - вице-министр экономического развития и
Куандык Валиханович          торговли Республики Казахстан"
изложить в следующей редакции:
"Искандиров                - вице-министр экономического развития и
Абай Мукашевич               торговли Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов