"Атом энергиясын пайдалану туралы" Қазақстан Республикасы Заңының жобасын Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінен кері қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 18 қазандағы № 1189 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қарашадағы № 1958 қаулысымен енгізілген «Атом энергиясын пайдалану туралы» Қазақстан Республикасы Заңының жобасы Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінен кері қайтарып алынсын.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                              К. Мәсімов

Об отзыве из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проекта Закона Республики Казахстан "Об использовании атомной энергии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 октября 2011 года № 1189
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
отозвать из Мажилиса Парламента Республики Казахстан проект Закона Республики Казахстан "Об использовании атомной энергии", внесенный постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 ноября 2009 года № 1958.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов