Мүлікті республикалық меншіктен Алматы қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 31 қазандағы № 1235 Қаулысы
«Мемлекеттік заңды тұлғаларға бекітіліп берілген мемлекеттік мүлікті мемлекеттік меншіктің бір түрінен екіншісіне беру қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 маусымдағы № 616 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасы Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2011 жылғы 7-ші қысқы Азия ойындарын өткізу шеңберінде сатып алынған теңгерімдік құны 165470789,00 (бір жүз алпыс бес миллион төрт жүз жетпіс мың жеті жүз сексен тоғыз) теңге жарықдиодты экранды Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің теңгерімінен республикалық меншіктен Алматы қаласының коммуналдық меншігіне беру туралы Алматы қаласы әкімінің ұсынысы қабылдансын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігімен және Алматы қаласының әкімдігімен бірлесіп, жарықдиодты экранды қабылдау-тапсыру бойынша қажетті ұйымдастыру іс-шараларын жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                             К. Мәсімов

О передаче имущества из республиканской собственности в коммунальную собственность города Алматы
Постановление Правительства Республики Казахстан от 31 октября 2011 года № 1235
В соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 1 июня 2011 года № 616 "Об утверждении Правил передачи государственного имущества, закрепленного за государственными юридическими лицами, из одного вида государственной собственности в другой" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Принять предложение акима города Алматы о передаче из республиканской собственности с баланса Министерства туризма и спорта Республики Казахстан светодиодного экрана балансовой стоимостью 165470789,00 (сто шестьдесят пять миллионов четыреста семьдесят тысяч семьсот восемьдесят девять) тенге, приобретенного в рамках проведения 7-х зимних Азиатских игр 2011 года, в коммунальную собственность города Алматы.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Министерством туризма и спорта Республики Казахстан и акиматом города Алматы осуществить необходимые организационные мероприятия по приему-передаче светодиодного экрана.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов