Ойын бизнесін ұйымдастырушының біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесі мен нысандарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 қарашадағы № 1261 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 23 шілдедегі № 579 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 23.07.2015 № 579 қаулысымен.
Баспасөз релизі
«Ойын бизнесі туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 12 қаңтардағы Заңының 7-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының ҮкіметіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) ойын бизнесін ұйымдастырушының біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесі;
2) ойын бизнесін ұйымдастырушының біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың нысандары бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 қарашадағы
№ 1261 қаулысымен
бекітілген
Ойын бизнесін ұйымдастырушының біліктілік талаптарына
сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесі

Об утверждении перечня и форм документов, подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса квалификационным требованиям
Постановление Правительства Республики Казахстан от 1 ноября 2011 года № 1261. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2015 года № 579
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.07.2015 № 579.
ПРЕСС-РЕЛИЗ
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года "Об игорном бизнесе" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) перечень документов, подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса квалификационным требованиям;
2) формы документов, подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса квалификационным требованиям.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 ноября 2011 года № 1261
Перечень документов,
подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса
квалификационным требованиям

Ескерту. Тізбе жаңа редакцияда - ҚР Үкіметінің 19.02.2014 № 116 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк жиырма бiр күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
Р/с
Біліктілік талаптары мыналарды қамтиды:
Біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттар
Ескертпе
1
2
3
4
Букмекер кеңсесі үшін
1.
ойын бизнесі саласындағы қызмет түрлерін жүзеге асыру үшін Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген санитариялық-эпидемиологиялық және өртке қарсы нормаларға сәйкес келетін меншік құқығындағы немесе өзге де заңды негіздегі ғимараттың (ғимарат, құрылыс, үй-жай бөлігінің) болуы;
меншік немесе мүліктік жалдау (сенімгерлік басқару және өзге де шарт нысандары) құқығында ғимараттың (ғимарат, құрылым, құрылыс бөлігінің) болуы туралы ақпаратты қамтитын мәліметтер нысаны*;
2.
меншік құқығындағы ойын жабдықтарының болуы;
өтініш берушінің қолымен және мөрімен куәландырылған, көрсетілген ойын жабдығына меншік құқығын растайтын құжаттардың көшірмелері бар ойын жабдығы туралы ақпаратты қамтитын мәліметтер нысаны*;
3.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен күзет қызметін жүзеге асыруға арналған лицензия алған заңды тұлғалармен шарттардың болуы;
күзет қызметін жүзеге асыруға заңнамада белгіленген тәртіппен лицензия алған заңды тұлғалармен жасалған шарттың (шарттардың) болуы туралы ақпаратты қамтитын мәліметтер нысаны*;
4.
ойын мекемесі жұмысының, ставкалар қабылдаудың және өткізілетін құмар ойындарының және (немесе) бәс тігудің мемлекеттік және орыс тілдерінде әзірленген қағидаларының болуы;
ойын мекемесі жұмысының, ставкаларды қабылдаудың және өткізілетін бәс тігудің мемлекеттік және орыс тілдеріндегі қағидалары – құжаттың электрондық көшірмесі нысанында;
еркін нысанда
5.
өтініш берушіде әрбір ойын мекемесі үшін «Ойын бизнесі туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен айқындалатын міндетті резервтер түріндегі (тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген айлық есептік көрсеткіштерде) ойын бизнесі саласында мынадай қызмет түрлерін жүзеге асыру үшін: букмекер кеңселерін – 20000 мөлшерінде қамтамасыз етудің болуы;
бірінші талап ету бойынша салымды беру шартымен (талап етілгенге дейінгі салым) тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген 20000 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде салым ашуға Қазақстан Республикасының аумағындағы екінші деңгейдегі банкпен жасалған шартты – құжаттың электрондық көшірмесі нысанында;
6.
кассалар тізімі туралы ақпаратты қамтитын мәліметтер нысаны*
Тотализатор үшін
1.
ойын бизнесі саласындағы қызмет түрлерін жүзеге асыру үшін Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген санитариялық-эпидемиологиялық және өртке қарсы нормаларға сәйкес келетін меншік құқығындағы немесе өзге де заңды негіздегі ғимараттың (ғимарат, құрылыс, үй-жай бөлігінің) болуы;
меншік немесе мүліктік жалдау (сенімгерлік басқару және өзге де шарт нысандары) құқығында ғимараттың (ғимарат, құрылым, құрылыс бөлігінің) болуы туралы ақпаратты қамтитын мәліметтер нысаны**;
2.
меншік құқығындағы ойын жабдықтарының болуы;
өтініш берушінің қолымен және мөрімен куәландырылған, көрсетілген ойын жабдығына меншік құқығын растайтын құжаттардың көшірмелері бар бірге ойын жабдығы туралы ақпаратты қамтитын мәліметтер нысаны**;
3.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен күзет қызметін жүзеге асыруға арналған лицензия алған заңды тұлғалармен шарттардың болуы;
күзет қызметін жүзеге асыруға заңнамада белгіленген тәртіппен лицензия алған заңды тұлғалармен жасалған шарттың (шарттардың) болуы туралы ақпаратты қамтитын мәліметтер нысаны**;
4.
ойын мекемесі жұмысының, ставкалар қабылдаудың және өткізілетін құмар ойындарының және (немесе) бәс тігудің мемлекеттік және орыс тілдерінде әзірленген қағидаларының болуы;
ойын мекемесі жұмысының, ставкаларды қабылдаудың және өткізілетін бәс тігудің мемлекеттік және орыс тілдеріндегі қағидалары – құжаттың электрондық көшірмесі нысанында;
еркін нысанда
5.
өтініш берушіде әрбір ойын мекемесі үшін «Ойын бизнесі туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен айқындалатын міндетті резервтер түріндегі (тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген айлық есептік көрсеткіштерде) ойын бизнесі саласында мынадай қызмет түрлерін жүзеге асыру үшін: тотализаторларды – 5000 мөлшерінде қамтамасыз етудің болуы;
бірінші талап ету бойынша салымды беру шартымен (талап етілгенге дейінгі салым) тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген 5000 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде салым ашуға Қазақстан Республикасының аумағындағы екінші деңгейдегі банкпен жасалған шартты – құжаттың электрондық көшірмесі нысанында;
6.
кассалар тізімі туралы ақпаратты қамтитын мәліметтер нысаны**
Казино үшін
1.
ойын бизнесі саласындағы қызмет түрлерін жүзеге асыру үшін Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген санитариялық-эпидемиологиялық және өртке қарсы нормаларға сәйкес келетін меншік құқығындағы немесе өзге де заңды негіздегі ғимараттың (ғимарат, құрылыс, үй-жай бөлігінің) болуы;
меншік немесе мүліктік жалдау (сенімгерлік басқару және өзге де шарт нысандары) құқығында ғимараттың (ғимарат, құрылым, құрылыс бөлігінің) болуы туралы ақпаратты қамтитын мәліметтер нысаны***;
2.
меншік құқығындағы ойын жабдықтарының болуы;
өтініш берушінің қолымен және мөрімен куәландырылған, көрсетілген ойын жабдығына меншік құқығын растайтын құжаттардың көшірмелері бар ойын жабдығы туралы ақпаратты қамтитын мәліметтер нысаны***;
3.
қолданылатын заңдастырылған белгілердің мемлекеттік және орыс тілдеріндегі үлгілері мен номинацияларының болуы;
қолданылатын заңдастырылған белгілердің мемлекеттік және орыс тілдеріндегі үлгілері мен номинацияларының болуы – құжаттың электрондық көшірмесі нысанында;
4.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен күзет қызметін жүзеге асыруға арналған лицензия алған заңды тұлғалармен шарттардың болуы;
күзет қызметін жүзеге асыруға заңнамада белгіленген тәртіппен лицензия алған заңды тұлғалармен жасалған шарттың (шарттардың) болуы туралы ақпаратты қамтитын мәліметтер нысаны***;
5.
ойын мекемесі жұмысының, ставкалар қабылдаудың және өткізілетін құмар ойындарының және (немесе) бәс тігудің мемлекеттік және орыс тілдерінде әзірленген қағидаларының болуы;
ойын мекемесі жұмысының, ставкаларды қабылдаудың және өткізілетін құмар ойындарының мемлекеттік және орыс тілдеріндегі қағидалары – құжаттың электрондық көшірмесі нысанында;
еркін нысанда
6.
өтініш берушіде әрбір ойын мекемесі үшін «Ойын бизнесі туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен айқындалатын міндетті резервтер түріндегі (тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген айлық есептік көрсеткіштерде) ойын бизнесі саласында мынадай қызмет түрлерін жүзеге асыру үшін: казино – 25000 мөлшерінде қамтамасыз етудің болуы
бірінші талап ету бойынша салымды беру шартымен (талап етілгенге дейінгі салым), тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген айлық есептік көрсеткіштің 25000 мөлшерінде салым ашуға Қазақстан Республикасының аумағындағы екінші деңгейлі банкпен жасалған шартты – құжаттың электрондық көшірмесі нысанында
Ойын автоматтары залы үшін
1.
ойын бизнесі саласындағы қызмет түрлерін жүзеге асыру үшін Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген санитариялық-эпидемиологиялық және өртке қарсы нормаларға сәйкес келетін меншік құқығындағы немесе өзге де заңды негіздегі ғимараттың (ғимарат, құрылыс, үй-жай бөлігінің) болуы;
меншік немесе мүліктік жалдау (сенімгерлік басқару және өзге де шарт нысандары) құқығында ғимараттың (ғимарат, құрылым, құрылыс бөлігінің) болуы туралы ақпаратты қамтитын мәліметтер нысаны****;
2.
меншік құқығындағы ойын жабдықтарының болуы;
өтініш берушінің қолымен және мөрімен куәландырылған, көрсетілген ойын жабдығына меншік құқығын растайтын құжаттардың көшірмелері бар ойын жабдығы туралы ақпаратты қамтитын мәліметтер нысаны****;
3.
қолданылатын заңдастырылған белгілердің мемлекеттік және орыс тілдеріндегі үлгілері мен номинацияларының болуы;
қолданылатын заңдастырылған белгілердің мемлекеттік және орыс тілдеріндегі үлгілері мен номинацияларының болуы – құжаттың электрондық көшірмесі нысанында;
4.
әр ойын автоматына арналған сәйкестік сертификаты – құжаттың электрондық көшірмесі нысанында;
5.
Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен күзет қызметін жүзеге асыруға арналған лицензия алған заңды тұлғалармен шарттардың болуы;
күзет қызметін жүзеге асыруға заңнамада белгіленген тәртіппен лицензия алған заңды тұлғалармен жасалған шарттың (шарттардың) болуы туралы ақпаратты қамтитын мәліметтер нысаны****;
6.
ойын мекемесі жұмысының, ставкалар қабылдаудың және өткізілетін құмар ойындарының және (немесе) бәс тігудің мемлекеттік және орыс тілдерінде әзірленген қағидаларының болуы;
ойын мекемесі жұмысының, ставкаларды қабылдаудың және өткізілетін құмар ойындарының мемлекеттік және орыс тілдеріндегі қағидалары – құжаттың электрондық көшірмесі нысанында;
еркін нысанда
7.
өтініш берушіде әрбір ойын мекемесі үшін «Ойын бизнесі туралы» Қазақстан Республикасының Заңымен айқындалатын міндетті резервтер түріндегі (тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген айлық есептік көрсеткіштерде) ойын бизнесі саласында мынадай қызмет түрлерін жүзеге асыру үшін: ойын автоматтары залдары – 25000 мөлшерінде қамтамасыз етудің болуы
бірінші талап ету бойынша салымды беру шартымен (талап етілгенге дейінгі салым) тиісті қаржы жылына арналған республикалық бюджет туралы заңда белгіленген 25000 айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде салым ашуға Қазақстан Республикасының аумағындағы екінші деңгейдегі банкпен жасалған шартты – құжаттың электрондық көшірмесі нысанында
* Ойын бизнесін ұйымдастырушының букмекер кеңсесі қызметін жүзеге асыру үшін біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесіне 1-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны;
** Ойын бизнесін ұйымдастырушының тотализатор қызметін жүзеге асыру үшін біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесіне 2-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны;
*** Ойын бизнесін ұйымдастырушының казино қызметін жүзеге асыру үшін біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесіне 3-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны;
**** Ойын бизнесін ұйымдастырушының ойын автоматтары залы қызметін жүзеге асыру үшін біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесіне 4-қосымшаға сәйкес мәліметтер нысаны.
Ойын бизнесін ұйымдастырушының біліктілік
талаптарына сәйкестігін растайтын
құжаттардың тізбесіне
1-қосымша
Ойын бизнесін ұйымдастырушының букмекер кеңсесі қызметін жүзеге
асыру үшін біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын
құжаттардың тізбесіне мәліметтер нысаны

Сноска. Перечень в редакции постановления Правительства РК от 19.02.2014 № 116 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
п/п
Квалификационные
требования включают:
Документы, подтверждающие
соответствие
квалификационным требованиям
Примечание
1
2
3
4
Для букмекерской конторы
1.
наличие здания (части
здания, строения,
сооружения) для
осуществления видов
деятельности в сфере
игорного бизнеса на правах
собственности или ином
законном основании,
соответствующего
санитарно-эпидемиологическим и противопожарным
нормам, установленным
законодательством
Республики Казахстан;
форма сведений, содержащая
информацию о наличии здания
(части здания, строения,
сооружения) на праве
собственности или
имущественного найма
(доверительного управления и
иных форм договоров)*;
2.
наличие игорного
оборудования на праве
собственности;
форма сведений, содержащая
информацию об игорном
оборудовании с копиями
документов, подтверждающих
право собственности на
указанное игорное
оборудование, заверенных
подписью и печатью
заявителя*;
3.
наличие договоров с
юридическими лицами,
получившими в
установленном
законодательством
Республики Казахстан
порядке лицензию на
осуществление охранной
деятельности;
форма сведений, содержащая
информацию о наличии договора
(договоров) с юридическими
лицами, получившими в
установленном
законодательством порядке
лицензию на осуществление
охранной деятельности*;
4.
наличие разработанных
правил работы игорного
заведения, приема ставок и
проводимых азартных игр и
(или) пари на
государственном и русском
языках;
правила работы игорного
заведения, приема ставок и
проводимых пари на
государственном и русском
языках – в форме электронной
копии документа;
в произвольной форме
5.
наличие у заявителя
обеспечения на каждое
игорное заведение в виде
обязательных резервов,
определяемых Законом
Республики Казахстан «Об
игорном бизнесе» (в
месячных расчетных
показателях, установленных
законом о республиканском
бюджете на соответствующий
финансовый год) для
осуществления следующих
видов деятельности в сфере
игорного бизнеса:
букмекерских контор – в
размере 20000
договор с банком второго
уровня на территории
Республики Казахстан на
открытие вклада в размере
20000 месячных расчетных
показателей, установленных
законом о республиканском
бюджете на соответствующий
финансовый год, при условии
выдачи вклада по первому
требованию (вклада до
востребования) – в форме
электронной копии документа;
6.
форма сведений, содержащая
информацию о списке касс*
Для тотализатора
1.
наличие здания (части
здания, строения,
сооружения) для
осуществления видов
деятельности в сфере
игорного бизнеса на правах
собственности или ином
законном основании,
соответствующего
санитарно-эпидемиологическим и противопожарным
нормам, установленным
законодательством
Республики Казахстан;
форма сведений, содержащая
информацию о наличии здания
(части здания, строения,
сооружения) на праве
собственности или
имущественного найма
(доверительного управления и
иных форм договоров)**;
2.
наличие игорного
оборудования на праве
собственности;
форма сведений, содержащая
информацию об игорном
оборудовании с копиями
документов, подтверждающих
право собственности на
указанное игорное
оборудование, заверенных
подписью и печатью заявителя **;
3.
наличие договоров с
юридическими лицами,
получившими в
установленном
законодательством
Республики Казахстан
порядке лицензию на
осуществление охранной
деятельности;
форма сведений, содержащая
информацию о наличии
договора (договоров) с
юридическими лицами,
получившими в установленном
законодательством порядке
лицензию на осуществление
охранной деятельности**;
4.
наличие разработанных
правил работы игорного
заведения, приема ставок и
проводимых азартных игр и
(или) пари на
государственном и русском
языках;
правила работы игорного
заведения, приема ставок и
проводимых пари на
государственном и русском
языках – в форме электронной
копии документа;
в произвольной форме
5.
наличие у заявителя
обеспечения на каждое
игорное заведение в виде
обязательных резервов,
определяемых Законом
Республики Казахстан «Об
игорном бизнесе» (в
месячных расчетных
показателях, установленных
законом о республиканском
бюджете на соответствующий
финансовый год) для
осуществления следующих
видов деятельности в сфере
игорного бизнеса:
тотализаторов – в размере
5000
договор с банком второго
уровня на территории
Республики Казахстан на
открытие вклада в размере
5000 месячных расчетных
показателей, установленных
законом о республиканском
бюджете на соответствующий
финансовый год, при условии
выдачи вклада по первому
требованию (вклада до
востребования) – в форме
электронной копии документа;
6.
форма сведений, содержащая
информацию о списке касс**
Для казино
1.
наличие здания (части
здания, строения,
сооружения) для
осуществления видов
деятельности в сфере
игорного бизнеса на
правах собственности или
ином законном основании,
соответствующего
санитарно-эпидемиологическим и противопожарным
нормам, установленным
законодательством
Республики Казахстан;
форма сведений, содержащая
информацию о наличии здания
(части здания, строения,
сооружения) на праве
собственности или
имущественного найма
(доверительного управления и
иных форм договоров)***
2.
наличие игорного
оборудования на праве
собственности;
форма сведений, содержащая
информацию об игорном
оборудовании с копиями
документов, подтверждающих
право собственности на
указанное игорное
оборудование, заверенных
подписью и печатью
заявителя***;
3.
наличие образцов и
номинаций применяемых
легитимационных знаков на
государственном и русском
языках;
наличие образцов и номинаций
применяемых легитимационных
знаков на государственном и
русском языках – в форме
электронной копии документа;
4.
наличие договоров с
юридическими лицами,
получившими в
установленном
законодательством
Республики Казахстан
порядке лицензию на
осуществление охранной
деятельности;
форма сведений, содержащая
информацию о наличии
договора (договоров) с
юридическими лицами,
получившими в установленном
законодательством порядке
лицензию на осуществление
охранной деятельности***;
5.
наличие разработанных
правил работы игорного
заведения, приема ставок и
проводимых азартных игр и (или) пари
на государственном и
русском языках; наличие у
заявителя обеспечения на
каждое игорное заведение в
виде обязательных
резервов, определяемых
Законом Республики
Казахстан «Об игорном
бизнесе» (в месячных
расчетных показателях,
установленных законом о
республиканском бюджете на
соответствующий финансовый
год) для осуществления
следующих видов
деятельности в сфере
игорного бизнеса:
казино – в размере 25000
правила работы игорного
заведения, приема ставок и
проводимых азартных игр на
государственном и русском языках – в форме
электронной копии
документа; договор с банком
второго уровня на территории
Республики Казахстан на
открытие вклада в размере
25000 месячных расчетных
показателей, установленных
законом о республиканском
бюджете на соответствующий
финансовый год, при условии
выдачи вклада по первому
требованию (вклада до
востребования) – в форме
электронной копии документа
в произвольной форме
6.
Для зала игровых автоматов
1.
наличие здания (части
здания, строения,
сооружения) для
осуществления видов
деятельности в сфере
игорного бизнеса на правах
собственности или ином
законном основании,
соответствующего
санитарно-эпидемиологическим и противопожарным
нормам, установленным
законодательством
Республики Казахстан;
форма сведений, содержащая
информацию о наличии здания
(части здания, строения,
сооружения) на праве
собственности или
имущественного найма
(доверительного управления и
иных форм договоров)****;
2.
наличие игорного
оборудования на праве
собственности;
форма сведений,
содержащая информацию об
игорном оборудовании с
копиями документов,
подтверждающих право
собственности на указанное
игорное оборудование,
заверенных подписью и
печатью заявителя****;
3.
наличие образцов и
номинаций применяемых
легитимационных знаков на
государственном и русском
языках;
наличие образцов и
номинаций, применяемых
легитимационных знаков на
государственном и русском
языках – в форме электронной
копии документа;
4.
сертификат соответствия на
каждый игровой автомат – в
форме электронной копии
документа;
5.
наличие договоров с
юридическими лицами,
получившими в
установленном
законодательством
Республики Казахстан
порядке лицензию на
осуществление охранной
деятельности;
форма сведений, содержащая
информацию о наличии
договора (договоров) с
юридическими лицами,
получившими в установленном
законодательством порядке
лицензию на осуществление
охранной деятельности****;
6.
наличие разработанных
правил работы игорного
заведения, приема ставок и
проводимых азартных игр и
(или) пари на
государственном и русском
языках;
правила работы игорного
заведения, приема ставок и
проводимых азартных игр на
государственном и русском
языках – в форме электронной
копии документа;
в произвольной форме
7.
наличие у заявителя
обеспечения на каждое
игорное заведение в
виде обязательных
резервов, определяемых
Законом Республики
Казахстан «Об игорном
бизнесе» (в месячных
расчетных показателях,
установленных законом о
республиканском бюджете на
соответствующий финансовый
год) для осуществления
следующих видов
деятельности в сфере
игорного бизнеса:
залов игровых автоматов –
в размере 25000
договор с банком второго
уровня на территории
Республики Казахстан на
открытие вклада в размере
25000 месячных расчетных
показателей, установленных
законом о республиканском
бюджете на соответствующий
финансовый год, при условии
выдачи вклада по первому
требованию (вклада до
востребования) в форме
электронной копии документа
* форма сведений, согласно приложению 1 к настоящему перечню документов, подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса квалификационным требованиям, для осуществления деятельности букмекерской конторы;
** форма сведений, согласно приложению 2 к настоящему перечню документов, подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса квалификационным требованиям, для осуществления деятельности тотализатора;
*** форма сведений, согласно приложению 3 к настоящему перечню документов, подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса квалификационным требованиям, для осуществления деятельности казино;
**** форма сведений, согласно приложению 4 к настоящему перечню документов, подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса квалификационным требованиям, для осуществления деятельности зала игровых автоматов.
Приложение 1
к перечню документов,
подтверждающих соответствие
организатора игорного бизнеса
квалификационным требованиям
Форма сведений
к перечню документов, подтверждающих соответствие организатора
игорного бизнеса квалификационным требованиям, для
осуществления деятельности букмекерской конторы

1. Меншік немесе мүліктік жалдау (сенімгерлік басқару және өзге де
шарт нысандары) құқығында ғимараттың (ғимарат, құрылым, құрылыс
бөлігінің) болуы туралы ақпарат:
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды тіркеу туралы куәліктің нөмірі
мен күні ____________________________________________________________
Мүліктік жалдау (сенімгерлік басқару және өзге де шарт
нысандары) шарты
шарттың нөмірі ________________________________________________
шарттың күні __________________________________________________
2. Меншік құқығында тиесілі пайдаланылатын ойын жабдығы туралы
ақпарат*:
ойын жабдығының атауы _________________________________________
ойын жабдығының түрі __________________________________________
сатып алынған жабдық шартының нөмірі мен күні _________________
жабдықты қабылдау-тапсыру актісінің нөмірі мен күні ___________
мақсаты (оқиғаның дамуы мен жүрісін бақылау) /қажеттінің астын
сызу/
саны __________________________________________________________
сериялық нөмірі __________________ бастап _______________ дейін
шығарушы ел, зауыт ____________________________________________
техникалық жай-күйі _______________ (жаңа, бұрын пайдаланылған)
сәйкестік сертификатының деректері ____________________________
тестілеу күні _________________________________________________
* әрбір жабдықты жеке-жеке сипаттау қажет.
3. Күзет қызметін жүзеге асыруға заңнамада белгіленген тәртіппен
лицензия алған заңды тұлғамен шарт туралы ақпарат:
шарттың нөмірі ________________________________________________
шарттың күні __________________________________________________
күзет қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғаның атауы ___________
бизнес-сәйкестендіру нөмірі ___________________________________
күзет қызметіне арналған лицензияның күні мен нөмірі __________
_______________________________________________________________
лицензияны берген орган _______________________________________
4. Кассалар тізімі туралы ақпарат*:
елді мекен ____________________________________________________
орналасқан жері _______________________________________________
электрондық кассаның мекенжайы (болған кезде) _________________
* әр кассаны жеке-жеке сипаттау қажет.
Ойын бизнесін ұйымдастырушының біліктілік
талаптарына сәйкестігін растайтын
құжаттардың тізбесіне
2-қосымша
Ойын бизнесін ұйымдастырушының тотализатор қызметін жүзеге
асыру үшін біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын
құжаттардың тізбесіне
мәліметтер нысаны
1. Меншік немесе мүліктік жалдау (сенімгерлік басқару және өзге де
шарт нысандары) құқығында ғимараттың (ғимарат, құрылым, құрылыс
бөлігінің) болуы туралы ақпарат:
Жылжымайтын мүлікке құқықтарды тіркеу туралы куәліктің нөмірі
мен күні ____________________________________________________________
Мүліктік жалдау (сенімгерлік басқару және өзге де шарт
нысандары) шарты
шарттың нөмірі ________________________________________________
шарттың күні __________________________________________________

1. Информация о наличии здания (части здания, строения, сооружения)
на праве собственности или имущественного найма (доверительного
управления и иных форм договоров):
Номер и дата свидетельства о регистрации прав на недвижимое
имущество ___________________________________________________________
Договор имущественного найма (доверительного управления и иных форм договоров)
номер договора ________________________________________________
дата договора _________________________________________________
2. Информация об используемом игорном оборудовании, принадлежащей на праве собственности*:
наименование игорного оборудования ____________________________
номер и дата договора приобретенного оборудования _____________
номер и дата акта-приема передачи оборудования ________________
вид игорного оборудования _____________________________________
предназначение (наблюдение за развитием и исходом события) /нужное подчеркнуть/
количество ________________
серийный номер с ____ по ____
страна, завод изготовитель ____________________________________
_______________________________________________________________
техническое состояние ___________________ (новое, б/у)
данные сертификата соответствия _______________________________
дата тестирования _____________________________________________
* прописать каждое оборудование по отдельности.
3. Информация о договоре с юридическим лицом, получившим в
установленном законодательством порядке лицензию на осуществление
охранной деятельности:
номер договора ________________________________________________
дата договора ________________
наименование юридического лица, осуществляющего охранную
деятельность ________________________________________________________
бизнес-идентификационный номер, _______________
дата и номер лицензии на охранную деятельность ________________
_______________________________________________________________
орган, выдавший лицензию ______________________________________
4. Информация о списке касс*:
населенный пункт ______________________________________________
местоположение __________________________________________
адрес электронной кассы (при наличии) _________________________
* прописать каждую кассу по отдельности.
Приложение 2
к перечню документов,
подтверждающих соответствие
организатора игорного бизнеса
квалификационным требованиям
Форма сведений
к перечню документов, подтверждающих соответствие
организатора игорного бизнеса квалификационным требованиям,
для осуществления деятельности тотализатора
1. Информация о наличии здания (части здания, строения, сооружения)
на праве собственности или имущественного найма (доверительного
управления и иных форм договоров):
Номер и дата свидетельства о регистрации прав на недвижимое
имущество ___________________________________________________________
Договор имущественного найма (доверительного управления и иных форм договоров)
номер договора ________________________________________________
дата договора _________________________________________________

3. Күзет қызметін жүзеге асыруға заңнамада белгіленген тәртіппен
лицензия алған заңды тұлғамен шарт туралы ақпарат:
шарттың нөмірі ________________________________________________
шарттың күні __________________________________________________
күзет қызметін жүзеге асыратын заңды тұлғаның атауы ___________
_______________________________________________________________
бизнес-сәйкестендіру нөмірі ___________________________________
күзет қызметіне арналған лицензияның күні мен нөмірі __________
_______________________________________________________________
лицензияны берген орган _______________________________________
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 қарашадағы
№ 1261 қаулысымен
бекітілген
Нысаны
Ойын жабдығының тізбесі
Орны: __________________________________________
Меншік иесі: __________________________________
Ойын жабдығының түрі
Дайындаушы зауыт, сериялы №
Сәйкестік сертификатының деректері
Тестілеу күні
Ұтыс пайызы
Техникалық жағдайы
1
2
3
4
5
6
7
М.О.      қолы
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 1 қарашадағы
№ 1261 қаулысымен
бекітілген
Нысаны
Кассалар тізімі*
____________________________________________________________
өтінім берушінің атауы
______________________________________________________________
ойын бизнесінің саласын, ойын мекемесінің орналасқан жерін, оның атауын көрсету
Елді мекен
Орналасқан жері
Электрондық кассаның мекенжайы
1
2
3
4
*Кассалардың ашылуы немесе қолданыстағы кассалардың орналасқан жерінің өзгеруі кезінде 10 күнтізбелік күн ішінде уәкілетті органға кассалардың өзгертілген тізімін ұсынуға міндеттенемін
М.О.      қолы

3. Информация о договоре с юридическим лицом, получившим в
установленном законодательством порядке лицензию на осуществление
охранной деятельности:
номер договора ________________________________________________
дата договора _________________________________________________
наименование юридического лица, осуществляющего охранную
деятельность ________________________________________________________
бизнес-идентификационный номер, _______________________________
дата и номер лицензии на охранную деятельность ________________
_______________________________________________________________
орган, выдавший лицензию ______________________________________
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 ноября 2011 года № 1261
Форма
Перечень игорного оборудования
Место: _________________________________________________
Собственник: ___________________________________________
Вид игорного
оборудования
Завод
изготовитель,
серийный №
Данные
сертифи-
ката
соот-
ветствия
Дата
тестиро-
вания
Процент
выигрыша
Техническое
состояние
1
2
3
4
5
6
7
М.П.                                      подпись
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 1 ноября 2011 года № 1261
Форма
Список касс*
_____________________________________________________________________
наименование заявителя
_____________________________________________________________________
указать сферу игорного бизнеса, место нахождения игорного
заведения, его наименование
Населенный
пункт
Местоположение
Адрес электронной кассы
(при наличии)
1
2
3
4
* При открытии или изменения месторасположения существующих касс, обязуюсь в течение 10 календарных дней предоставлять в уполномоченный орган измененный список касс.
М.П.                        подпись