Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен қаражат бөлу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 қарашадағы № 1308 Қаулысы
«2011 - 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы» Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы Заңына, «Бюджеттің атқарылуы және оған кассалық қызмет көрсету ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 26 ақпандағы № 220 қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігіне осы қаулыға қосымшаға сәйкес сот актілерін орындау үшін сот шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға 2011 жылға арналған республикалық бюджетте көзделген Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен 6906076 (алты миллион тоғыз жүз алты мың жетпіс алты) теңге бөлінсін.
2. Зиян келтірген мемлекеттік органдар Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Үкіметінің резервінен оқшауландырылған қаражатты өтеу жөнінде шаралар қабылдасын.

О выделении средств из резерва Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2011 года № 1308
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года "О республиканском бюджете на 2011 - 2013 годы", постановлением Правительства Республики Казахстан от 26 февраля 2009 года № 220 "Об утверждении Правил исполнения бюджета и его кассового обслуживания" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Выделить Министерству финансов Республики Казахстан из резерва Правительства Республики Казахстан, предусмотренного в республиканском бюджете на 2011 год на исполнение обязательств по решениям судов, 6906076 (шесть миллионов девятьсот шесть тысяч семьдесят шесть) тенге для исполнения судебных актов согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Государственным органам, причинившим вред, принять меры по возмещению средств, отвлеченных из резерва Правительства Республики Казахстан, в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.

3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 8 қарашадағы
№ 1308 қаулысына
қосымша
Орындауға жататын сот актілерінің тізбесі
Р/с
Сот органының атауы және шешім шығарылған күн
Талапкер
Мемлекеттік бажды ескере отырып, өндіріп алушының пайдасына сот шығыстары (теңге)
Мемлекеттің кірісіне мемлекеттік баж (теңге)
1
2
3
4
5
1
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық сотының 2010 жылғы 22 қарашадағы шешімі,

3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 8 ноября 2011 года № 1308
Перечень
судебных актов, подлежащих исполнению
№ п/п
Наименование судебного органа
и дата решения
Истец
Судебные
расходы с
учетом
госпошлины в
пользу
взыскателя
(тенге)
Госпошлина
в доход
государства
(тенге)
1
2
3
4
5
1
Решение Усть-Каменогорского
городского суда Восточно-
Казахстанской области от 22 ноября
2010 года,
постановление апелляционной
судебной инстанции
Восточно-Казахстанского областного

Шығыс Қазақстан облыстық соты аппеляциялық сот инстанциясының 2011 жылғы 11 қаңтардағы қаулысы,
Шығыс Қазақстан облыстық соты кассациялық сот алқасының 2011 жылғы 16 наурыздағы қаулысы,
Шығыс Қазақстан облыстық соты кассациялық сот алқасының 2011 жылғы 8 сәуірдегі қаулысы,
Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының азаматтық және әкімшілік істер жөніндегі қадағалау сот алқасының 2011 жылғы 12 мамырдағы қаулысы,
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық сотының 2011 жылғы 13 маусымдағы ұйғарымы
А.И.Киреенок

суда от 11 января 2011 года,
постановление кассационной
судебной коллегии
Восточно-Казахстанского областного
суда от 16 марта 2011 года,
постановление кассационной
судебной коллегии
Восточно-Казахстанского областного
суда от 8 апреля 2011 года,
постановление надзорной судебной
коллегии по гражданским и
административным делам Верховного
Суда Республики Казахстан от 12
мая 2011 года,
определение Усть-Каменогорского
городского суда Восточно-
Казахстанской области от 13 июня
2011 года
Киреенок А.И.