Кейбір созылмалы аурулардың ауыр нысандарының тізімін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 қарашадағы № 1309 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2022 жылғы 16 наурыздағы № 129 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 16.03.2022 № 129 қаулысымен.
"Тұрғын үй қатынастары туралы" Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуірдегі Заңының 68-бабының 4) тармақшасына, 69-бабының 6) тармақшасына және 75-бабының 4-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған кейбір созылмалы аурулардың ауыр нысандарының тізімі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 8 қарашадағы
№ 1309 қаулысымен
бекітілген
Кейбір созылмалы аурулардың ауыр нысандарының тізімі
1. Жеке тұлғаның тұрақты психотикалық симптомдық және айналасындағылар үшін зардап шегушімен бірге тұру мүмкін болмайтын жеке басының айқын өзгерістері бар психикалық аурулары.
2. Қол-аяқ функцияларының және жамбас мүшелері функцияларының тұрақты ауыр бұзылуы бар орталық нерв жүйесінің органикалық және жарақаттанудан кейінгі бұзылуы.
3. Нәжіс, несеп және қынап жыланкөздері, қуық стомасы, жасанды анус.
4. Жиі ұстамасы III дәрежелі асқынған тыныс алу функциясының жетіспеушілігі бар бронх демікпесінің ауыр нысаны, үздіксіз-қайталанбалы ағым.
5. Қозғалу функциялары жоғалған тұқым қуалайтын үдемелі нервтік-бұлшықет дистрофиясының ауыр нысандары.
6. I типтегі қант диабеті, ауыр нысаны.

Об утверждении списка тяжелых форм некоторых хронических заболеваний
Постановление Правительства Республики Казахстан от 8 ноября 2011 года № 1309. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 16 марта 2022 года № 129.
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 16.03.2022 № 129 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 4) статьи 68, подпунктом 6) статьи 69 и пунктом 4 статьи 75 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях" Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый список тяжелых форм некоторых хронических заболеваний.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 8 ноября 2011 года № 1309
Список
тяжелых форм некоторых хронических заболеваний
1. Психические заболевания со стойкой психотической симптоматикой и выраженными изменениями личности, при которых совместное жительство со страдающим невозможно для окружающих.
2. Органические и посттравматические поражения центральной нервной системы со стойкими тяжелыми нарушениями функций конечностей и функций тазовых органов.
3. Каловые, мочевые и влагалищные свищи, стома мочевого пузыря, противоестественный анус.
4. Тяжелая форма бронхиальной астмы, непрерывно-рецидивирующее течение, с частыми приступами, осложненной дыхательной недостаточностью III степени.
5. Тяжелые формы наследственных прогрессирующих нервно-мышечных дистрофий с выпадением двигательных функций.
6. Сахарный диабет I тип, тяжелая форма.