"Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 97 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 5 желтоқсандағы № 1466 Қаулысы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 62-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 97 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Бәсекелестікті қорғау агенттігінің (Монополияға қарсы агенттік) 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Стратегиялық бағыттары, мақсаттары, міндеттері, мақсатты индикаторлары, іс-шаралары және нәтиже көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Стратегиялық бағыттары, мақсаттары, міндеттері, мақсатты индикаторлары, іс-шаралары және нәтиже көрсеткіштері» деген 3.1-кіші бөлімде:
кестедегі реттік нөмірлері 2, 3-жолдар алынып тасталсын;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
001 «Бәсекелестікті қорғау, монополиялық қызметті шектеу және жосықсыз бәсекеге жол бермеуді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
«Бір қызметкерге шығындар» деген жолдың реттік нөмірлері 5, 6, 7-бағандарындағы «2281,0», «2464,4» және «2398,8» деген сандар тиісінше «2698», «2920,8» және «2843» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдың реттік нөмірі 5-бағанындағы «584127» деген сандар тиісінше «582784» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстар жиынтығы» деген кіші бөлімде:
«2011 жыл» деген бағанда:
«БАРЛЫҒЫ бюджеттік шығыстар:» деген жолдағы «588099» деген сандар тиісінше «586756» деген сандармен ауыстырылсын;
«ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «588099» деген сандар тиісінше «586756» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 97 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 декабря 2011 года № 1466
В соответствии со статьей 62 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 97 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) на 2011 - 2015 годы" следующие изменения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по защите конкуренции (Антимонопольное агентство) на 2011 - 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3. "Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов":
в подразделе 3.1. "Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов":
в таблице строки, порядковые номера 2, 3, исключить;
в разделе 7. "Бюджетные программы":
в бюджетной программе 001 "Услуги по обеспечению защиты конкуренции, ограничению монополистической деятельности и недопущению недобросовестной конкуренции":
в графах, порядковые номера 5, 6, 7, строки "Затраты на одного сотрудника" цифры "2281,0", "2464,4" и "2398,8" заменить соответственно цифрами "2698", "2920,8" и "2843";
в графе, порядковый номер 5, строки "Объем бюджетных расходов" цифры "584127" заменить соответственно цифрами "582784";
в подразделе "Свод бюджетных расходов":
в графе "2011 год":
строки "ВСЕГО бюджетных расходов:" цифры "588099" заменить соответственно цифрами "586756";
строки "текущие бюджетные программы" цифры "588099" заменить соответственно цифрами "586756".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов