Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің мемлекеттік мекемелері - обаға қарсы күрес станцияларына қызмет күрсетуге арналған автомобиль және механикалық көлік құралдарының заттай нормаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 6 желтоқсандағы № 1475 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 8 қыркүйектегі № 754 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 08.09.2015 № 754 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 69-бабының 2-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің мемлекеттік мекемелері - обаға қарсы күрес станцияларына қызмет көрсетуге арналған автомобиль және механикалық көлік құралдарының заттай нормалары бекітілсін.

Об утверждении натуральных норм автомобильных и механических транспортных средств для обслуживания государственных учреждений - противочумных станций Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 декабря 2011 года № 1475. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 сентября 2015 года № 754
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 08.09.2015 № 754 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ!
В соответствии с Законом РК от 29.09.2014 г. № 239-V ЗРК по вопросам разграничения полномочий между уровнями государственного управления см. приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 5 марта 2015 года № 187
В соответствии с пунктом 2 статьи 69 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые натуральные нормы автомобильных и механических транспортных средств для обслуживания государственных учреждений — противочумных станций Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора Министерства здравоохранения Республики Казахстан согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 1475 қаулысына
қосымша
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігі Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау комитетінің мемлекеттік мекемелері — обаға қарсы күрес станцияларына қызмет көрсетуге арналған автомобиль және механикалық көлік құралдарының заттай нормалары
Көлік құралының типі
Функционалдық мақсаты
Жұмыс істеп жатқан бір құралымға көлік құралының шекті саны
Станцияның/ бөлімшенің стационарлық зертханасы
Эпидемияға қарсы жасақ
Бір станцияға
1
2
3
4
5
1. Санитариялық жеңіл көлік (оның ішінде жоғары өтімді)
Обаға, тырысқаққа және басқа да аса қауіпті инфекцияларға күдіктену кезіндегі шұғыл шақыртулар және жұқпалы материалды жеткізу үшін
2
1
X
2. Жүк көлігі (оның ішінде жоғары өтімді)
Обаға, тырысқаққа және басқа да аса қауіпті инфекцияларға қарсы тексеру және шұғыл профилактикалық іс-шаралар жүргізу үшін
2
1
X

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 декабря 2011 года № 1475
Натуральные нормы
автомобильных и механических транспортных средств для
обслуживания государственных учреждений - противочумных станций
Комитета государственного санитарно-эпидемиологического надзора
Министерства здравоохранения Республики Казахстан
Тип
транспортного
средства
Функциональное
назначение
Предельное количество транспортного средства
на одно действующее формирование
Стационарная
лаборатория
станции/
отделения
Противоэпи-
демический
отряд
На одну станцию
1
2
3
4
5
1. Санитарный
легковой (в том
числе повышенной
проходимости)
Для экстренных
выездов при
подозрении на
чуму, холеру и
другие особо
опасные инфекции и
доставки заразного
материала
2
1
X
2. Грузовой (в
том числе
повышенной
проходимости)
Для проведения
обследовательских
и экстренных
профилактических
мероприятий против
чумы, холеры и
других особо
опасных инфекций
2
1
X

3. Жолсыз жермен жүретін көлік базасындағы автобакзертхана
Шалғай және жету қиын аудандарды тексеру үшін
2-5 жылжымалы құралымға бір бірлік
2-ден аспайтын
4. Су тасығыш
Далалық жұмыстар кезінде жылжымалы құралымдарға су жеткізу үшін
2-5 жылжымалы құралымға бір бірлік
2-ден аспайтын
5. Өзіаударғыш
Қатты жанар майды, қатты тұрмыстық қалдықтарды тасымалдау үшін
2-5 жылжымалы құралымға бір бірлік
2-ден аспайтын
6. Жанар-жағар май тасығыш, оның ішінде жолсыз жермен жүретін көлік базасында
Далалық жұмыстар кезінде жанар-жағар материалдарын жылжымалы құралымдарға жеткізу үшін
2-5 жылжымалы құралымға бір бірлік
2-ден аспайтын
7. Шағын автобус
Дала жұмыстарына топтарды тасымалдау үшін
2-5 жылжымалы құралымға бір бірлік
2-ден аспайтын

3. Автобаклабо-
ратория на базе
внедорожника
Для обследования
удаленных и
труднодоступных
районов
Одна единица на 2-5
подвижных формирований
Не более 2
4. Водовоз
Для доставки воды
подвижным
формированиям в
период полевой
работы
Одна единица на 2-5
подвижных
формирований
Не более 2
5. Самосвал
Для перевозки
твердого топлива,
твердых бытовых
отходов
Одна единица на 2-5
подвижных формирований
Не более 2
6. Бензовоз, в
том числе на
базе
внедорожника
Для доставки
горюче-смазочных
материалов
подвижным
формированиям в
период полевой
работы
Одна единица на 2-5
подвижных формирований
Не более 2
7. Микроавтобус
Для перевозки групп на
полевые работы
Одна единица на 2-5
подвижных формирований
Не более 2

8. Аспалы жабдықтары бар дөңгелекті трактор
Тиеу-түсіру жұмыстары үшін
1

8. Колесный
трактор с
навесными
орудиями
Погрузочно-разгрузочные
работы
1