"Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 208 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 20 желтоқсандағы № 1548 қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2013 жылғы 30 сәуірдегі № 442 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 30.04.2013 № 442 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 1 наурыздағы № 208 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 23, 285-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің 2011 - 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспарында:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7.1-кіші бөлімде:
001 «Елдің экономикалық дамуына және ұлттық қауіпсіздікті нығайтуға көмектесетін жерді тиімді пайдалануға және қорғауға геодезиялық және картографиялық қамтамасыз етуге жағдай жасау жөніндегі қызметтер» деген бюджеттік бағдарламада:
2011 жыл бағанында:
«Жерді тиімді пайдалану, геодезиялық және картографиялық қамтамасыз ету саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыратын орталық аппараттың және өңіраралық жер инспекцияларының мемлекеттік қызметкерлер саны» деген жолдағы «210» деген сандар «360» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «552 498» деген сандар «715 508» деген сандармен ауыстырылсын;
002 «Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің күрделі шығыстары» деген бюджеттік бағдарламада:
«Материалдық-техникалық жарақтандыру бойынша көрсетілген қызметке жұмсалған орташа шығындар» деген жолдағы «856» деген сандар «8 903,5» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджет шығыстарының көлемі» деген жолдағы «6 848» деген сандар «71 228» деген сандармен ауыстырылсын;
003 «Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін түзу» деген бюджеттік бағдарламада:
«МЖК ААЖ аттестациясы» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
МЖК ААЖ аттестациялау және аттестация алдындағы тексеру
қызмет
2
»;
«Бюджеттік шығындар көлемі» деген жолдағы «3 154 264» деген сандар «3 219 882» деген сандармен ауыстырылсын;
004 «Топография-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету» деген бюджеттік бағдарламада:
2011 жыл бағанында:
тікелей нәтиже көрсеткіштерінде:
реттік нөмірі «1. су қоймаларының» деген жолдағы «1224,8» деген сандар «10463,0» деген сандармен ауыстырылсын;
тиімділік көрсеткіштерінде:
«5) аэроғарыштық фототүсіру материалдары: аумақтар, АЕМ, су қоймалары, қалалар» деген жолдағы «19,1» деген сандар «14,9» деген сандармен ауыстырылсын;

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2011 года № 208 "О Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 20 декабря 2011 года № 1548. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 апреля 2013 года № 442
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 30.04.2013 № 442.
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 марта 2011 года № 208 "Об утверждении Стратегического плана Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2011 - 2015 годы" (САПП Республики Казахстан 2011 г. № 23 ст. 285) следующие изменения:
в Стратегическом плане Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами на 2011 - 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 7 "Бюджетные программы":
в подразделе 7.1 "Бюджетные программы":
в Бюджетной программе 001 "Услуги по созданию условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения, способствующего экономическому развитию страны и укреплению национальной безопасности":
в графе 2011 год:
в строке "Количество государственных служащих центрального аппарата и межрегиональных земельных инспекций, обеспечивающих реализацию государственной политики в области эффективного использования земли, геодезического и картографического обеспечения" цифры "210" заменить цифрами "360";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "552 498" заменить цифрами "715 508";
в Бюджетной программе 002 "Капитальные расходы Агентства Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами":
в строке "Средние затраты на единицу оказанной услуги по материально-техническому оснащению" цифры "856" заменить цифрами "8 903,5";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "6 848" заменить цифрами "71 228";
в Бюджетной программе 003 "Формирование сведений государственного земельного кадастра":
строку "Аттестация АИС ГЗК" изложить в следующей редакции:
"
Аттестация и предаттестационное
обследование АИС ГЗК
услуга
2
";
в строке "объем бюджетных расходов" цифры "3 154 264" заменить цифрами "3 219 882";
в Бюджетной программе 004 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение":
в графе 2011 год:
в показателях прямого результата:
в строке порядковый номер "1. водоемов" цифры "1 224,8" заменить цифрами "10 463,0";
в показателях эффективности:
строки "5) аэрокосмосъемочным материалам: территорий, СНП, водоемов городов" цифры "19,1" заменить цифрами "14,9";

«Бюджеттік шығыстардың көлемі» деген жолдағы «2 168 674» деген сандар «2 301 474» деген сандармен ауыстырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың жиынтығы» деген 7.2-кіші бөлімде:
«Бюджеттік шығыстардың БАРЛЫҒЫ:» және «Ағымдағы бюджеттік бағдарламалар» деген жолдағы «6 043 148» деген сандар «6 468 956» деген сандармен ауыстырылсын;
«001 «Елдің экономикалық дамуына және ұлттық қауіпсіздікті нығайтуға көмектесетін жерді тиімді пайдалануға және қорғауға геодезиялық және картографиялық қамтамасыз етуге жағдай жасау жөніндегі қызметтер»» деген жолдағы «552 498» деген сандар «715 508» деген сандармен ауыстырылсын;
«002 «Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің күрделі шығыстары»» деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
«
002 «Қазақстан Республикасы Жер ресурстарын басқару агенттігінің күрделі шығыстары»
мың теңге

в строке "объем бюджетных расходов" цифры "2 168 674" заменить цифрами "2 301 474";
в подразделе 7.2 "Свод бюджетных расходов":
в строках "ВСЕГО бюджетных расходов:" и "текущие бюджетные программы" цифры "6 043 148" заменить цифрами "6 468 956";
в графе "2011 год":
в строке "001 "Услуги по созданию условий для эффективного использования и охраны земли, геодезического и картографического обеспечения, способствующего экономическому развитию страны и укреплению национальной безопасности" цифры "552 498" заменить цифрами "715 508";
строку 002 "Материально-техническое оснащение" изложить в следующей редакции:
"
002 «Капитальные расходы
Агентства Республики
Казахстан по управлению
земельными ресурсами»
тысяч
тенге

450
6283
7122 8
6916
6916
»;
«003 «Мемлекеттік жер кадастры мәліметтерін түзу» деген жолдағы «3 154 264» деген сандар «3 219 882»» деген сандармен ауыстырылсын;
«004 «Топография-геодезиялық және картографиялық өнімдерді және олардың сақталуын қамтамасыз ету»» деген жолдағы «2 168 674» деген сандар «2 301 474» деген сандармен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

450
6283
71228
6916
6916
";
в строке "003 "Формирование сведений государственного земельного кадастра" цифры "3 154 264" заменить цифрами "3 219 882";
в строке "004 "Обеспечение топографо-геодезической и картографической продукцией и ее хранение" цифры "2 168 674" заменить цифрами "2 301 474".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов