"Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2006 жылғы 26 сәуірдегі № 329 қаулысына өзгерiстер енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 1586 Қаулысы
БАСПАСӨЗ РЕЛИЗІ
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 сәуірдегі № 329 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 15, 145-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі туралы ережеде:
14-тармақта:
«туристік ұйымдардың қызметкерлерін аттестаттаудың тәртібін белгілейді;» деген жиырма бірінші абзац алып тасталсын;
отызыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
«ойын бизнесін ұйымдастырушының «Ойын бизнесі туралы» Қазақстан Республикасының Заңында белгіленген біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттардың тізбесі мен нысандарын әзірлейді;»;
15-тармақтың «туризм нұсқаушысы көрсететін қызметтерді лицензиялау бөлігінде туристік қызметті лицензиялау ережелерін облыс (республикалық маңызы бар қала, астана) әкімдіктерінің орындауын бақылауды жүзеге асыру;» деген он үшінші абзацы алып тасталсын.
2. Осы қаулының 1-тармағының 2012 жылғы 30 қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін жетінші абзацын қоспағанда, осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2006 года № 329 "Вопросы Министерства туризма и спорта Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2011 года № 1586
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2006 года № 329 "Вопросы Министерства туризма и спорта Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 15, ст. 145) следующие изменения:
в Положении о Министерстве туризма и спорта Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в пункте 14:
абзац двадцать первый "определяет порядок аттестации работников туристских организаций;" исключить;
абзац тридцатый изложить в следующей редакции:
"разрабатывает перечень и формы документов, подтверждающих соответствие организатора игорного бизнеса квалификационным требованиям, установленным Законом Республики Казахстан "Об игорном бизнесе";
абзац тринадцатый пункта 15 "осуществление контроля за соблюдением акиматом области (города республиканского значения, столицы) правил лицензирования туристской деятельности в части лицензирования услуг инструктора туризма;" исключить.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания, за исключением абзаца седьмого пункта 1 настоящего постановления, который вводится в действие с 30 января 2012 года.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов