"Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 101 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 23 желтоқсандағы № 1588 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 31 наурыздағы № 414 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2012.03.31 № 414 Қаулысымен.

О внесении изменений и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 101 "О Стратегическом плане Министерства туризма и спорта Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 23 декабря 2011 года № 1588. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 31 марта 2012 года № 414
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 31.03.2012 № 414.

Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 62-бабының 7-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялық жоспары туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 8 ақпандағы № 101 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2011 ж., № 18, 217-құжат) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

В соответствии с пунктом 7 статьи 62 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 8 февраля 2011 года № 101 "О Стратегическом плане Министерства туризма и спорта Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы" (САПП Республики Казахстан, 2011 г., № 18, ст. 217) следующие изменения и дополнения:

көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің 2011 – 2015 жылдарға арналған стратегиялықжоспарында:
«Қызметтің стратегиялық бағыттары, мақсаттары, міндеттері, нысаналы индикаторлары, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген 3-бөлімде:
«Қызметтің стратегиялық бағыттары, мақсаттары, міндеттері, нысаналы индикаторлары, іс-шаралар және нәтижелер көрсеткіштері» деген 3.1-кіші бөлімде:
«Қазақстанды Орталық Азия өңірінің туризм орталығына айналдыру» деген 1-стратегиялық бағытта:

в Стратегическом плане Министерства туризма и спорта Республики Казахстан на 2011 - 2015 годы, утвержденном указанным постановлением:
в разделе 3 "Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов деятельности":
в подразделе 3.1. "Стратегические направления, цели, задачи, целевые индикаторы, мероприятия и показатели результатов":
в Стратегическом направлении 1. "Становление Казахстана центром туризма Центрально-Азиатского региона":

1. Тәуекел дәрежесін бағалау өлшемдерін жетілдіру және ойын бизнесі саласындағы қызметті мониторингілеу мен бақылауды жүзеге асыру
х
х
х
х
х
»;
«Функционалдық мүмкіндіктерді дамыту» деген 4-бөлімде:
«Мемлекеттік органның стратегиялық бағыттары мен мақсаттарын іске асыру жөніндегі іс-шаралары» деген баған мынадай мазмұндағы 15 және 16-жолдармен толықтырылсын;
«15. Министрліктің ақпараттық технологиясын дамыту жөніндегі шараларды іске асыру:
1) Министрлік қызметкерлерінің мемлекеттік органдардың ақпараттық интранет-порталын пайдалануын 2011 жылы 100%-ға дейін қамтамасыз ету;
2) Министрлік функцияларын автоматтандыру.
16. 2011 жылы министрліктің ақпараттық-телекоммуникациялық желілерін 100%-ға дейін ақпаратты криптографиялық қорғаудың қазіргі заманғы құралдарымен қамтамасыз ету.»;
«Бюджеттік бағдарламалар» деген 7-бөлімде:
7.1.2, 7.1.5, 7.1.7, 7.1.8, 7.1.9, 7.1.11, 7.1.13, 7.1.14-кестелер осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес 7.1.16, 7.1.17-кестелермен толықтырылсын;
«Бюджеттік шығыстардың жиынтығы» осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 1588 қаулысына
1-қосымша
7.1.2-кесте
Бюджеттік бағдарлама
003 - Спортта дарындылық көрсеткен балаларды оқыту және тәрбиелеу
Сипаттама
Оқушыларға таңдаулы спорт түрімен шұғылдану үшін қолайлы жағдай жасау, сапалы оқу процесі мен жаттығу сабақтарын ұйымдастыру, жастар арасында олардың денсаулығы мен жан-жақты физикалық дамуын күшейтуге бағытталған дене шынықтыру-сауықтыру және тәрбие жұмыстарын жүзеге асыру
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына байланысты
Мемлекеттік функцияларды, өкілеттіктерді және одан туындайтын мемлекеттік қызметтерді жүзеге асыру
іске асыру тәсіліне байланысты
Жекеше
ағымдағы/даму
Ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы
Өлшем бірлігі
2009 жылдың есебі
2010 жылғы жоспар
Жоспарлы кезең
жобаланған жыл
жобаланған жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тікелей нәтиже көрсеткіштері
Спортта дарынды балаларға арналған республикалық мектеп-интернаттардағы оқушыларының саны
адам

1. Совершенствование критериев
оценки степени риска и
осуществление мониторинга и
контроля деятельности в сфере
игорного бизнеса
Х
Х
Х
Х
Х
";
в разделе 4 "Развитие функциональных возможностей":
графу "Мероприятия по реализации стратегического направления и цели государственного органа" дополнить строками 15 и 16, следующего содержания:
"15. Реализация мер по развитию информационных технологий Министерства:
1) обеспечение использования информационного интранет-портала государственных органов сотрудниками министерства в 2011 году до 100 %;
2) автоматизация функций Министерства";
16. Обеспечение информационно-телекоммуникационных сетей министерства современными средствами криптографической защиты информации в 2011 году на 100 %.";
в разделе 7 "Бюджетные программы":
таблицы 7.1.27.1.57.1.77.1.87.1.97.1.117.1.13,  7.1.14 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
дополнить таблицами 7.1.16, 7.1.17 согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
"Свод бюджетных расходов" изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 декабря 2011 года № 1588
Таблица 7.1.2
Бюджетная
программа
003 - Обучение и воспитание одаренных в спорте детей
Описание
Создание благоприятных условий для занятий учащихся избранным видом
спорта, организация качественного учебного процесса и тренировочных
занятий, осуществление физкультурно-оздоровительной и воспитательной
работы среди молодежи, направленной на укрепление их здоровья и
всестороннее физическое развитие
вид
бюджетной
программы
в зависимости от
содержания
Осуществление государственных функций, полномочий и
оказание вытекающих из них госуслуг
в зависимости от
способа реализации
Индивидуальная
текущая/развитие
Текущая
наименование показателей
бюджетной программы
ед.
изм.
Факт
2009
года
План
2010
года
плановый период
проекти-
руемый
год
проекти-
руемый
год
2011
год
2012
год
2013
год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого
результата
Количество обучающихся в
республиканских школах-
интернатах для одаренных
в спорте детей
чел

702 839
бюджеттік шығыстар көлемі
мың теңге
100 000
2 108 516
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2011 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 1588 қаулысына
2-қосымша
7.1.16-кесте
Бюджеттік бағдарлама
028 - Облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдерінің біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайтуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Сипаттама
Спорттағы дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдерінің біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайту
Бюджеттік бағдарламаның түрі
мазмұнына байланысты
Трансферттерді ұсыну
іске асыру тәсіліне байланысты
Жекеше
ағымдағы/даму
Ағымдағы
Бюджеттік бағдарлама көрсеткіштерінің атауы
Өлшем бірлігі
2009 жылдың есебі
2010 жылғы жоспар
Жоспарлы кезең
жобаланған жыл
жобаланған жыл
2011 жыл
2012 жыл
2013 жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
тікелей нәтиже көрсеткіштері
1 қыркүйектен бастап спортта дарынды балаларға арналған мектеп-интернаттардың мұғалімдерінің біліктілік санаты үшін қосымша ақы мөлшерін ұлғайту
ставкалар
168,5
түпкілікті нәтиже көрсеткіштері
Республикалық бюджеттерден облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттерді толық және уақтылы аудару
%
100
сапа көрсеткіштері
тиімділік көрсеткіштері
бюджеттік шығыстар көлемі
мың теңге
-
-

702 839
объем бюджетных расходов
тыс.
тенге
100 000
2 108 516
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 23 декабря 2011 года № 1588
Таблица 7.1.16
Бюджетная
программа
028 - Целевые текущие трансферты областным бюджетам, бюджетам городов
Астаны и Алматы на увеличение размера доплаты за квалификационную
категорию учителям школ-интернатов для одаренных в спорте детей
Описание
Увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям
школ-интернатов для одаренных в спорте детей
вид
бюджетной
программы
в зависимости от
содержания
Предоставление трансфертов
в зависимости от
способа реализации
Индивидуальная
текущая/развитие
Текущая
наименование показателей
бюджетной программы
ед.
изм.
Факт
2009
года
План
2010
года
плановый период
проекти-
руемый
год
проекти-
руемый
год
2011
год
2012
год
2013
год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
показатели прямого
результата
Увеличение размера доплаты
за квалификационную
категорию учителям школ-
интернатов для одаренных в
спорте детей с 1 сентября
ставок
168,5
показатели конечного
результата
Полное и своевременное
перечисление целевых текущих
трансфертов из
республиканского бюджета
областным бюджетам, бюджетам
городов Астаны, Алматы
%
100
показатели качества
показатели эффективности
объем бюджетных расходов
тыс. тг.
-
-