Қазақстан Республикасына бекітіліп берілген квотаға сәйкес Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымының Хатшылығындағы лауазымға кандидатураны бекітуге ұсыну туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1698 Қаулысы
«Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымының Хатшылығындағы квоталық лауазымдардың саны, құрылымы және оларды бөлу туралы» Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымы Ұжымдық қауіпсіздік кеңесінің 2008 жылғы 5 қыркүйектегі шешіміне сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қорғаныс министрлігінің Қазақстан Республикасына бекітіліп берілген квотаға сәйкес Ұжымдық қауіпсіздік туралы шарт ұйымы Хатшылығы Әскери қауіпсіздік мәселелері басқармасының бастығы лауазымына Марат Жорабекұлы Сәрсенбаевтың кандидатурасын бекітуге ұсыну туралы ұсынысы мақұлдансын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                  К. Мәсімов

О представлении на утверждение кандидатуры на должность в Секретариате Организации Договора о коллективной безопасности в соответствии с квотой, закрепленной за Республикой Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1698
В соответствии с Решением Совета коллективной безопасности Организации Договора о коллективной безопасности от 5 сентября 2008 года «О численности, структуре и распределении квотных должностей в Секретариате Организации Договора о коллективной безопасности» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Одобрить предложение Министерства обороны Республики Казахстан о представлении кандидатуры Сарсенбаева Марата Джурабековича на утверждение в должности начальника Управления проблем военной безопасности Секретариата Организации Договора о коллективной безопасности в соответствии с квотой, закрепленной за Республикой Казахстан.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов