"Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 сәуірдегі № 329 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 30 желтоқсандағы № 1728 Қаулысы
Баспасөз релизі
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің мәселелері» туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 26 сәуірдегі № 329 қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2006 ж., № 15, 145-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі туралы ережеде:
13-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
«13. Министрліктің негізгі міндеті туризм және спорт салаларындағы мемлекеттік саясатты қалыптастыру жөнінде ұсыныстар әзірлеу, сондай-ақ ойын бизнесі саласындағы қызметті мемлекеттік реттеу және бақылау болып табылады.»;
25-тармақтың 1) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
«1) туристік қызмет, ойын бизнесі, дене шынықтыру және спорт саласында саясатты іске асыруды қамтамасыз етеді және Министрдің актілері мен тапсырмаларының орындалуын қамтамасыз етеді;».
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға тиіс.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2006 года № 329 "Вопросы Министерства туризма и спорта Республики Казахстан"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 декабря 2011 года № 1728
ПРЕСС-РЕЛИЗ
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 26 апреля 2006 года № 329 "Вопросы Министерства туризма и спорта Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2006 г., № 15, ст. 145) следующие изменения:
в Положении о Министерстве туризма и спорта Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Основной задачей Министерства является выработка предложений по формированию государственной политики в областях туризма и спорта, а также государственное регулирование деятельности и контроль в сфере игорного бизнеса.";
подпункт 1) пункта 25 изложить в следующей редакции:
"1) обеспечивает реализацию политики в сфере туристской деятельности, игорного бизнеса, физической культуры и спорта и обеспечивает исполнение актов и поручений Министра;".
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов