Республикалық меншіктің кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 18 қаңтардағы № 101 Қаулысы
«Мемлекеттік меншік туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңының 114-бабының 1-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулыға қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының ведомстволық бағынысты ұйымдарына бекітілген республикалық мүлік (бұдан әрі - Мүлік) «Инженерлік-техникалық орталық» акционерлік қоғамы (бұдан әрі - Қоғам) акцияларының төлеміне берілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік мүлік және жекешелендіру комитеті Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасымен (келісім бойынша) бірлесіп, заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) Қоғам акцияларының төлеміне Мүлікті берсін;
2) қажетті ұйымдастырушылық іс-шараларды жүзеге асырсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                               К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 18 қаңтардағы
№ 101 қаулысына
қосымша
«Инженерлік-техникалық орталық» акционерлік қоғамы
акцияларының төлеміне берілетін мүлік тізбесі
Р/с
Теңгерім ұстаушы
Мүліктің атауы мен сипаттамасы
1.
«Қазақстан Республикасының Президенті Іс басқармасының Автошаруашылығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны
«Тоуоtа Ні Асе» автомашинасы, 2005 жылы шығарылған,
шанақ нөмірі - JTFSX23P3 306000460,
қозғалтқыш нөмірі - TR0100778, түсі-ақ.
2.
«Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі мен Үкіметінің әкімшілік ғимараттары дирекциясы» республикалық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
1) Кабіл желілері (27 350 метр) және Қазақстан Республикасы Президенті Іс басқармасының байланыс шығырының жабдығы;
2) Samsung теледидары,
модель - CSNIINGMQ,
диагональ 37 см;
3) Ericsson телефон станциясы,
модель - MD110ВС9;
4) «Министрліктер үйі» ғимаратының сыртқы байланыс желілері (5 293 метр).

О некоторых вопросах республиканской собственности
Постановление Правительства Республики Казахстан от 18 января 2012 года № 101
В соответствии с пунктом 1 статьи 114 Закона Республики Казахстан от 1 марта 2011 года «О государственном имуществе» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Передать республиканское имущество, закрепленное за подведомственными организациями Управления делами Президента Республики Казахстан (далее – Имущество) в оплату акций акционерного общества «Инженерно-технический центр» (далее – Общество) согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Комитету государственного имущества и приватизации Министерства финансов Республики Казахстан совместно с Управлением делами Президента Республики Казахстан (по согласованию) в установленном законодательством порядке:
1) передать Имущество в оплату акций Общества;
2) осуществить необходимые организационные мероприятия.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 18 января 2012 года № 101
Перечень
имущества, передаваемого в оплату акций
акционерного общества «Инженерно-технический центр»
п/п
Балансодержатель
Наименование и
характеристика
имущества
1.
Республиканское
государственное
предприятие на праве
хозяйственного ведения
«Автохозяйство Управление
делами Президента
Республики Казахстан»
Автомашина «Toyota Hi Ace»,
2005 года выпуска, номер кузова
- JTFSX23P306000460, номер
двигателя - 2TR0100778,
цвет – белый.
2.
Республиканское
государственное казенное
предприятие «Дирекция
административных зданий
Администрации Президента
и Правительства
Республики Казахстан»
1) Кабельные линии
(27 350 метров) и оборудование
кольца связи Управления делами
Президента Республики
Казахстан;
2) Телевизор Samsung, модель –
CSNIINGMQ, диагональ 37 см;
3) Телефонная станция Ericsson,
модель – MD110 ВС 9;
4) Наружные сети связи здания
«Дом Министерств»
(5 293 метров).