Ілеспе жүкқұжаттарды ресімдеу, алу, беру, есепке алу, сақтау және ұсыну қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 19 қаңтардағы № 135 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 2015 жылғы 23 шілдедегі № 573 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Yкiметiнiң 23.07.2015 № 573 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiрудi және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңының 6-бабының 9) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Ілеспе жүкқұжаттарды ресімдеу, алу, беру, есепке алу, сақтау және ұсыну қағидалары бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы жарияланған күнінен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                                    К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 19 қаңтардағы
№ 135 қаулысымен
бекітілген
Ілеспе жүкқұжаттарды ресімдеу, алу, беру,
есепке алу, сақтау және ұсыну
қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Қағидалар «Мұнай өнiмдерiнiң жекелеген түрлерiн өндiрудi және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңының 6-бабының 9) тармақшасына сәйкес әзірленді.
2. Қағидаларда мұнай өнімдерін өндірушілердің, мұнай берушілердің, мұнай өнімдері базасынан мұнай өнімдерін өткізу және (немесе) жөнелту және (немесе) мұнай өнімдерін ішкі тасымалдау бойынша операцияларды жүзеге асыратын тұлғалардың (бұдан әрі – Өнім берушілер), сондай-ақ мұнай өнімдерін алатын тұлғалардың (импортталатын мұнай өнімін жеткізу орнына дейін тасымалдауды қоспағанда) немесе Өнім берушіге (бұдан әрі – Алушылар) мұнай өнімдерін қайтару кезінде Мұнай өнімдеріне ілеспе жүкқұжаттарын (бұдан әрі – МІЖ) ресімдеу, алу, беру, есепке алу, сақтау және ұсыну тәртібі белгіленеді.
3. Мыналарды:
1) импортталатын мұнай өнімін Қазақстан Республикасының аумағындағы алғашқы беру пунктіне дейін тасымалдауды;
2) ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерде мұнай өнімдерін ішкі тасымалдауды қоспағанда, мұнай өнімдерін өткізу және (немесе) жөнелту кезінде, сондай-ақ темір жол, автомобиль, теңіз, ішкі су және әуе көлігімен тасымалдау жөніндегі әрбір операцияларды жүзеге асыру кезінде осы Қағидалардың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша МІЖ міндетті түрде ресімделеді.
Қазақстан Республикасының аумағынан мұнай өнімдерін экспорттау кезінде МІЖ осы Қағидалардың 11-тармағында көрсетілген тәртіппен Алушының растауына жатпайды.

Об утверждении Правил оформления, получения, выдачи, учета, хранения и представления сопроводительных накладных
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 января 2012 года № 135. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 июля 2015 года № 573
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 23.07.2015 № 573 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 9) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые Правила оформления, получения, выдачи, учета, хранения и представления сопроводительных накладных.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 19 января 2012 года № 135
Правила
оформления, получения, выдачи, учета, хранения и
представления сопроводительных накладных
1. Общие положения
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с подпунктом 9) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов».
2. Правила устанавливают порядок оформления, получения, выдачи, учета, хранения и представления сопроводительных накладных на нефтепродукты (далее – СНН) при реализации и (или) отгрузке нефтепродуктов производителями нефтепродуктов, поставщиками нефти, лицами, осуществляющими реализацию и (или) отгрузку нефтепродуктов с баз нефтепродуктов и (или) операции по внутреннему перемещению нефтепродуктов (далее – Поставщики), а также лицами, получающими нефтепродукты (за исключением транспортировки импортируемого нефтепродукта до места назначения) или при возврате нефтепродуктов Поставщику (далее – Получатели).
3. При проведении каждой операции по реализации и (или) отгрузке, а также при осуществлении операций по транспортировке нефтепродуктов железнодорожным, автомобильным, морским, внутренним водным и воздушным транспортом в обязательном порядке оформляют СНН по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам, за исключением:
1) транспортировки импортируемых нефтепродуктов до первого пункта передачи на территории Республики Казахстан;
2) внутреннего перемещения нефтепродуктов на землях сельскохозяйственного назначения.
При экспорте нефтепродуктов с территории Республики Казахстан СНН не подлежат подтверждению Получателем в порядке, указанном в пункте 11 настоящих Правил.

4. Мұнай өнімдерінің айналымы саласында сату және бақылау функцияларын жүзеге асыратын мемлекеттік орган уәкілетті орган болып табылады.
2. МІЖ ресімдеу, алу, беру, есепке алу,
сақтау және ұсыну тәртібі
5. МІЖ «Салық төлеушінің кабинеті» (бұдан әрі - Бағдарлама) интернет-ресурсы (web-қосымша) арқылы электрондық түрде мемлекеттік және (немесе) орыс тілдерінде ресімделеді.
Бағдарлама уәкілетті органның интернет-ресурсында (web-порталы) орналастырылады.
6. МІЖ-де мынадай деректер көрсетіледі:
1) МІЖ нөмірі (Бағдарлама автоматты түрде береді);
2) ресімдеу күні (Бағдарлама автоматты түрде береді);
3) операцияның коды (Бағдарламаның анықтамасынан алынады);
4) өнім беруші – салық төлеушінің тіркеу нөмірі (бұдан әрі – СТН) («Сәйкестендіру нөмiрлерiнiң ұлттық тiзiлiмдерi туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 12 қаңтардағы Заңының 3-бабы
4-тармағының 4) тармақшасы қолданысқа енгізілгенге дейін көрсетіледі);
5) Өнімін берушінің жеке сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – ЖСН), бизнес сәйкестендіру нөмірі (бұдан әрі – БСН) («Сәйкестендіру нөмiрлерiнiң ұлттық тiзiлiмдерi туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 12 қаңтардағы Заңының 3-бабы 4-тармағының 4) тармақшасы қолданысқа енгізілген күннен бастап көрсетіледі);
6) Мұнай өнімін берушінің атауы және оның заңды мекенжайы (Өнім берушінің СТН және (немесе) ЖСН/БСН енгізу кезінде Бағдарлама автоматты түрде береді), жөнелту мекенжайы (операцияның көрсетілген кодына сәйкес Бағдарламаның көрсетілген тізімінен (болған жағдайда) алынады);
7) Өнім беруші қызметінің жекелеген түрлерін жүзеге асыру орны бойынша тіркелу есебінде тұрған салық органының коды (Бағдарламаның көрсетілген тізімінен алынады);
8) Өнім берушінің түрі (Бағдарламаның көрсетілген тізімінен алынады);
9) алушының СТН (Өнім беруші енгізеді) («Сәйкестендіру нөмiрлерiнiң ұлттық тiзiлiмдерi туралы» Қазақстан Республикасының
2011 жылғы 12 қаңтардағы Заңының 3-бабы 4-тармағының
4) тармақшасы қолданысқа енгізілгенге дейін көрсетіледі);
10) алушының ЖСН/БСН (Өнім беруші енгізеді) («Сәйкестендіру нөмiрлерiнiң ұлттық тiзiлiмдерi туралы» Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 12 қаңтардағы Заңының 3-бабы 4-тармағының 4) тармақшасы қолданысқа енгізілген күннен бастап көрсетіледі);
11) Мұнай өнімін алушының атауы және оның заңды мекенжайы (Алушының СТН және (немесе) ЖСН/БСН енгізу кезінде Бағдарлама автоматты түрде береді), белгіленген орынның мекенжайы (операцияның көрсетілген кодына сәйкес Бағдарламаның көрсетілген тізімінен (болған жағдайда) алынады);
12) Алушы қызметінің жекелеген түрлерін жүзеге асыру орны бойынша тіркелу есебінде тұрған Алушы салық органының коды (Бағдарламаның көрсетілген тізімінен алынады);
Егер Алушы түпкілікті тұтынушы болып табылса және қызметінің жекелеген түрлерін жүзеге асыру орны бойынша тіркелу есебінде тұрмаса, онда негізгі тіркелу орны бойынша салық органының коды көрсетіледі;

4. Уполномоченным органом является государственный орган, осуществляющий реализационные и контрольные функции в области оборота нефтепродуктов.
2. Порядок оформления, получения, выдачи,
учета, хранения и представления СНН
5. СНН оформляются в электронном виде посредством Интернет-ресурса (web-приложения) «Кабинет налогоплательщика» (далее – Программа) на государственном и (или) русском языках.
Программа размещается на Интернет-ресурсе (web-портале) уполномоченного органа.
6. В СНН указываются следующие данные:
1) номер СНН (присваивается автоматически Программой);
2) дата оформления (проставляется автоматически Программой);
3) код операции (выбирается из справочника Программы);
4) регистрационный номер налогоплательщика (далее – РНН) поставщика (указывается до введения в действие подпункта 4) пункта 4 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года «О национальных реестрах идентификационных номеров»);
5) индивидуальный идентификационный номер (далее – ИИН), бизнес-идентификационный номер (далее – БИН) поставщика (указывается со дня введения в действие подпункта 4) пункта 4 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года «О национальных реестрах идентификационных номеров»);
6) наименование Поставщика нефтепродукта и его юридический адрес (присваивается автоматически Программой при вводе РНН и (или) ИИН/ БИН поставщика), адрес отгрузки (выбирается из отображаемого списка Программы (при наличии) в соответствии с указанным кодом операции);
7) код налогового органа, в котором Поставщик, стоит на регистрационном учете по месту осуществления отдельных видов деятельности, (выбирается из отображаемого списка Программы);
8) тип Поставщика (выбирается из отображаемого списка Программы);
9) РНН получателя (вводится Поставщиком) (указывается до введения в действие подпункта 4) пункта 4 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года «О национальных реестрах идентификационных номеров»);
10) ИИН/БИН получателя (вводится Поставщиком) (указывается со дня введения в действие подпункта 4) пункта 4 статьи 3 Закона Республики Казахстан от 12 января 2007 года «О национальных реестрах идентификационных номеров»);
11) наименование Получателя нефтепродукта и его юридический адрес (присваивается автоматически Программой при вводе РНН и (или) ИИН/БИН получателя), адрес места назначения (выбирается из отображаемого списка Программы (при наличии) в соответствии с указанным кодом операции);
12) код налогового органа Получателя, в котором Получатель состоит на регистрационном учете по месту осуществления отдельных видов деятельности (выбирается из отображаемого списка Программы).
Если Получатель является конечным потребителем и не стоит на регистрационном учете по месту осуществления отдельных видов деятельности, то указывается код налогового органа по месту основной регистрации;

13) шарттың немесе шарттың қосымшаларының нөмірі;
14) шарт жасалған күн;
15) көліктің түрі: автомобиль, темір жол, әуе, теңіз және ішкі су, құбыр (тиісті ұяда көрсетіледі);
16) тасымалдаушы (жүкті жөнелтуші) туралы мәліметтерде (болған кезде) мұнай өнімін тасымалдауды және (немесе) өткізуді жүзеге асыратын жеке (аты-жөні, СТН (ЖСН)) және заңды (атауы, СТН (ЖСН)) тұлға туралы деректер көрсетіледі (Өнім беруші енгізеді);
17) көлік құралы туралы мәліметтерде (Өнім беруші енгізеді):
автомобиль көлігімен тасымалдау кезінде - көлік құралының маркасы, мемлекеттік нөмірі;
темір жол көлігімен тасымалдау кезінде – вагонның(дардың) нөмірі(лері) әуе көлігімен тасымалдау кезінде – кеменің атауы және борттың тіркелу нөмірі;
теңіз немесе ішкі су көлігімен тасымалдау кезінде – кеменің атауы, кеме қатынасының теңіз бойынша тіркеу нөмірі;
құбыржол тіркелімі арқылы тасымалдау кезінде – құбыржолдың атауы көрсетіледі;
18) экспедитор туралы мәліметтерде (болған кезде) экспедитордың, жүргізушінің аты-жөні (болған кезде) көрсетіледі;
19) өткізілетін (жөнелтілетін) мұнай өнімінің жалпы саны (тоннада көрсетіледі);
20) жолдың реттік нөмірі;
21) мұнай өнімінің түрі (болған кезде), атауы, маркасы;
22) дербес сәйкестендіру нөмірі – код (бұдан әрі – Пин-код) (Бағдарламаның Пин-кодтар анықтамасынан алынады);
23) ыдыстағы өнім саны (тоннада) (мұнай өнімін құбыр өтпесі бойынша тасымалдаған кезде толтыру үшін міндетті емес);
24) ыдыс саны (данада) (мұнай өнімін құбыр өтпесі бойынша тасымалдаған кезде толтыру үшін міндетті емес);
25) мұнай өнімі санының жиыны (тоннада);
26) тонна үшін өнім бағасы (теңгеде) (мұнай өнімін өндірушілердің мұнай берушіге мұнай өнімдерін беруі (жөнелтуі) кезінде немесе заңды тұлғалардың құрылымдық бөлімшілері арасында ішкі тасымалдауы кезінде толтыру үшін міндетті емес);
27) Өнім беруші жазып берген МІЖ нөмірі (тек мұнай өнімін қайтарған жағдайда ғана толтырылады);
28) кестедегі жолдың жалпы саны;
29) басшының аты-жөні (болған кезде);
30) мөр орны;
31) бухгалтердің аты-жөні (болған кезде);
32) «Тасымалдаушы (Жөнелтуші)» бағанындағы деректер тек қағаз тасығышта толтырылады. Тасымалдаушының аты-жөні (болған кезде), жеке куәлігінің немесе паспортының сериясы, нөмірі мен күні.
7. МІЖ уәкілетті органның серверіне жіберілгеннен кейін Өнім беруші қағаз тасығышта екі данада басып шығарады және жеке кәсіпкердің қолымен және мөртабанымен (болған кезде) немесе заңды тұлға басшысының не өзге уәкілетті тұлғаның қолымен және фирмалық немесе мамандандырылған мөртабанымен (МІЖ үшін) расталады.

13) номер договора или приложения к договору;
14) дата договора;
15) вид транспорта: автомобильный, железнодорожный, воздушный, морской или внутренний водный, трубопроводом (указывается соответствующая ячейка);
16) в сведениях о перевозчике (грузоотправитель) (при наличии) указываются данные о физическом (ФИО, РНН (ИИН)) или юридическом лице (наименование, РНН (БИН)), осуществляющем перевозку и (или) перемещение нефтепродуктов (вводятся Поставщиком);
17) в сведениях о транспортном средстве указывается (вводятся Поставщиком):
при перевозке автомобильным транспортом – марка, государственный номер транспортного средства;
при перевозке железнодорожным транспортом – номер(а) вагона(ов);
при перевозке воздушным транспортом – название судна и регистрационный номер борта;
при перевозке морским или внутренним водным транспортом – название судна, регистрационный номер по морскому регистру судоходства;
при перемещении через трубопровод – название трубопровода.
18) в сведениях об экспедиторе (при наличии) указывается фамилия, имя, отчество (при наличии) экспедитора, водителя;
19) общее количество реализуемого (отгружаемого) нефтепродукта (указывается в тоннах);
20) порядковый номер строки;
21) вид (при наличии), наименование, марка нефтепродукта;
22) персональный идентификационный номер – код (далее – Пин-код) (выбирается из справочника ПИН-кодов Программы);
23) количество продукции в емкости (в тоннах) (необязателен для заполнения при перемещении нефтепродукта по трубопроводу);
24) количество емкостей (в штуках) (необязателен для заполнения при перемещении нефтепродукта по трубопроводу);
25) итоговое количество нефтепродукта (в тоннах);
26) цена продукции за тонну (в тенге) (необязателен для заполнения при передаче (отгрузке) нефтепродуктов производителем нефтепродуктов поставщику нефти или при внутреннем перемещении между структурными подразделениями юридического лица);
27) номер СНН, выписанный поставщиком (заполняется только в случае возврата нефтепродукта);
28) общее количество строк в таблице;
29) фамилия, имя, отчество (при наличии) руководителя;
30) место печати;
31) фамилия, имя, отчество (при наличии) бухгалтера;
32) данные в графе «Перевозчик (Грузоотправитель)» заполняются только на бумажном носителе. Указываются фамилия, имя, отчество (при наличии), серия, номер и дата удостоверения личности или паспорта перевозчика.
7. СНН после отправки на сервер уполномоченного органа распечатываются Поставщиком в двух экземплярах на бумажном носителе и заверяются подписью и печатью (при ее наличии) индивидуального предпринимателя или подписью руководителя либо иного уполномоченного лица и фирменной либо специализированной печатью (для СНН) юридического лица.

8. Тасымалдаушының (жүкті жөнелтушінің, Алушы өкілінің) аты-жөні, жеке куәлігі мен паспортының сериясы, нөмірі мен күні көрсетіле отырып, қол қойылған қағаз тасығыштағы МІЖ-дің бір данасы Өнім берушіде қалады.
9. МІЖ-дің екінші данасы тасымалдаушыға (жүкті жөнелтушіге, Алушы өкіліне) мұнай өнімін межеленген орынға дейін тасымалдау үшін беріледі.
10. Мұнай өнімін белгіленген орынға дейін жеткізгеннен кейін Мұнай өнімін алушы тасымалдаушыдан МІЖ екінші данасын алады.
11. МІЖ-ді Алушылар МІЖ және мұнай өнімдерін алғанын растау жолымен электрондық түрде уәкілетті органға ұсынады немесе одан Бағдарламада МІЖ-ді ресімдеген күннен бастап күнтізбелік жиырма бес күн ішінде бас тартылады.
Мұнай өнімдерін экспорттау және түпкілікті тұтынушыға өткізу кезінде Бағдарламада Алушының растауы талап етілмейді.
12. МІЖ-ден бас тарту, оны алғанын растау немесе растамау мерзімі бұзылған жағдайда, Бағдарламада автоматты режимде осы Қағидаларға 2-қосымшаға сәйкес хабарландыру қалыптастырылады.
13. Осы Қағидалардың 6-тармағында белгіленген деректерді толық емес және (немесе) дұрыс емес көрсетіп ресімделген МІЖ-ді Өнім беруші осындай МІЖ ресімделген күннен бастап екі жұмыс күні ішінде жоюға тиісті.
14. МІЖ жойылған жағдайда Алушыға жолданатын жаңа МІЖ жазып беріледі. Жаңа МІЖ ресімдеу күнін Бағдарлама автоматты түрде береді. Жаңа МІЖ бастапқы МІЖ жойылған күні ресімделеді.
15. МІЖ-ді есепке алу Бағдарламаның МІЖ тіркеу журналында осы Қағидалардың 3-қосымшасына сәйкес нысан бойынша автоматты түрде жүргізіледі.
МІЖ ресімделгеннен кейін МІЖ тіркеу журналына МІЖ түседі және уәкілетті органның серверінде сақталады.
16. Қол қойылған және мөртабанмен (болған кезде) расталған МІЖ Өнім берушілер мен Алушыларда қағаз тасығышта МІЖ-ді ресімдеу күні бойынша тізілімге тігіледі және бес жыл ішінде сақталады.
Өнім берушілер мен Алушылардың МІЖ түпнұсқасын жоғалтуына және бүлдіруіне жол берілмейді.
17. Өнім берушіні (Алушыны) – заңды тұлғаны қайта ұйымдастыру кезінде қайта ұйымдастырылған тұлға үшін МІЖ-ді сақтау жөніндегі міндеттеме оның мирасқорына (құқықтық мирасқорына) жүктеледі.
Ілеспе жүкқұжаттарды ресімдеу,
алу, беру, есепке алу, сақтау және
ұсыну қағидаларына
1-қосымша
Нысан
1) № ілеспе жүкқұжат    2) Ресімдеу күні: _______       3) Операцияның коды ___________
4) Өнім берушінің СТН ______
5) Өнім берушінің ЖСН/БСН* ___________
6) Өнім берушінің атауы, заңды мекенжайы мен жүкті түсіру мекенжайы _________
_________________________
7) Өнім берушінің салық органының коды ____________

8. Один экземпляр СНН на бумажном носителе, подписанный с указанием Ф.И.О., серией, номером и датой удостоверения личности или паспорта перевозчика (грузоотправителя, представителя Получателя), остается у Поставщика.
9. Второй экземпляр СНН передается перевозчику (грузоотправителю, представителю Получателя) для транспортировки нефтепродукта до места назначения.
10. После доставки нефтепродукта до места назначения Получатель нефтепродукта получает второй экземпляр СНН от перевозчика.
11. СНН представляются Получателями в уполномоченный орган в электронном виде путем подтверждения получения СНН и нефтепродуктов или отклоняются в Программе в течение двадцати пяти календарных дней с даты оформления СНН.
При экспорте нефтепродуктов и при реализации конечному потребителю подтверждение Получателем в Программе не требуется.
12. В случае нарушения сроков отклонения, подтверждения или не подтверждения получения СНН в Программе в автоматическом режиме формируется извещение согласно Приложению 2 к настоящим Правилам.
13. СНН, оформленные с указанием неполных и (или) недостоверных данных, установленных пунктом 6 настоящих Правил, подлежат аннулированию Поставщиком в течение двух рабочих дней после даты оформления таких СНН.
14. В случае аннулирования СНН выписывается новая СНН которая направляется Получателю. Дата оформления новой СНН проставляется автоматически Программой. Новая СНН оформляется в день аннулирования первоначальной СНН.
15. Учет СНН ведется в журнале регистрации СНН Программы автоматически по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам.
СНН попадают в журнал регистрации СНН после оформления СНН и хранятся на сервере уполномоченного органа.
16. Подписанные и заверенные печатью (при ее наличии) СНН на бумажном носителе у Поставщиков и Получателей подшиваются в реестры по дате оформления СНН и хранятся в течение пяти лет.
Не допускается утеря и порча оригиналов СНН Поставщиками и Получателями.
17. При реорганизации Поставщика (Получателя) – юридического лица обязательство по хранению СНН за реорганизованное лицо возлагается на его правопреемника (правопреемников).
Приложение 1
Правила оформления, получения,
выдачи, учета, хранения и представления
сопроводительных накладных
Форма
1) Сопроводительная накладная №    2) Дата оформления: ________                  3) Код операции ___________
4) РНН поставщика _______________
5) ИИН/БИН поставщика* ___________
6) Наименование поставщика, юридический
адрес и адрес отгрузки ______________
7) Код налогового органа
поставщика ____________________________

8) Өнім берушінің түрі _____
9) Алушының СТН _______________
10) Алушының ЖСН/БСН* ___________
11) Алушының атауы, заңды мекенжайы мен жеткізу мекенжайы ___________________
_______________________________________
12) Алушының салық органының коды:_____
13) Шарттың (шартқа           14) Шарттың күні 2011 ж. «___» ______
қосымшаның) нөмірі _____
15) Көлік түрі: Авто ТЖ ӘуеТеңіз немесе ішкі су Құбыржол
16) Тасымалдаушы туралы мәліметтер ________________________________
17) Көлік құралы туралы мәліметтер ________________________________
18) Экспедитор туралы мәліметтер ________________________________
19) Өткізілетін (түсірілетін) мұнай өнімінің саны. Барлығы:______(тонна)
20)№
21)
Мұнай өнімінің түрі, атауы, маркасы (бар болса)
22)
Пин-коды
23)
Ыдыстың сыйымдылығы (тоннада)
24)
Ыдыстың саны
(данада)
25) Санның жиыны
(тоннада)
26)
Өнімнің құны
(теңгеде)
27) Өнім беруші жазып  берген ІЖ нөмірі (мұнай өнімін қайтарған жағдайда)
28) Барлығы: ____ жол
29) Басшының аты-жөні: _________________  ____________
қолы
30) МӨ:
31) Бухгалтердің аты-жөні: ___________________  ____________
қолы
32) Тасымалдаушы (жөнелтуші): __________________________  _______________
(Аты-жөні, жеке куәлігінің немесе                       қолы
төлқұжатының сериясы, нөмірі мен берілген күні)
* - 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап толтырылады
Ілеспе жүкқұжаттарды ресімдеу,
алу, беру, есепке алу, сақтау және
ұсыну қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Мұнай өнімдеріне ілеспе жүкқұжаттан бас тарту,
оны растау немесе растамау туралы
хабарландыру
20_ ж. «___» _________ __________________________________________________________
(салық органының атауы) Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы «___» ______ қаулысымен бекітілген Ілеспе жүкқұжаттарды ресімдеу, алу, беру, есепке алу, сақтау және ұсыну қағидаларына 12-тармағына сайкес         Сізге ______________________________________________________
(Салық төлеушінің аты-жөні немесе атауы)         СТН ___________________________
* ЖСН (БСН) ___________________ мұнай өнімдеріне ілеспе жүкқұжатты растамағаныңыз немесе бас тартқаныңыз, мерзімінде растамағаныңыз туралы хабардар етеді _______ _______________________________________________________
(табыс ету нөмірі мен кезеңі)         Осыған байланысты Сізге 5 жұмыс күні ішінде тіркеу орны бойынша салық органына келіп түсініктеме беруіңіз қажет.
* - 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап толтырылады
Ілеспе жүкқұжаттарды ресімдеу,
алу, беру, есепке алу, сақтау және
ұсыну қағидаларына
3-қосымша
Нысан
МІЖ тіркеу журналы
МІЖ күні                              МІЖ растау/бас тарту күні
____ жылғы _____ бастап ____          ____ жылғы _____ бастап ____
жылғы ____ қоса алғанда               жылғы ____ қоса алғанда
Өнім берушінің СТН ___________        Алушының СТН ___________
Өнім берушінің ЖСН/БСН*__________     Алушының ЖСН/БСН*__________
МІЖ нөмірі:_________________
МІЖ мәртебесі:Шимай Жойылды Жіберілді РасталдыАлынды Бас тартылды
МІЖ күні
МІЖ нөмірі
Өнім берушінің СТН
Өнім берушінің ЖСН/БСН*
Алушының СТН
Алушының ЖСН/БСН*
Растау/
бас тарту күні
Күндер өтті
Мәртебесі
Іс-қимыл
Барлығы: ______ көрсетілген жол саны ______
* - 2012 жылғы 1 қаңтардан бастап толтырылады

8) Тип поставщика _______________
9) РНН получателя _______________
10) ИИН/БИН получателя ___________
11) Наименование получателя, юридический
адрес и адрес поставки___________________
12) Код налогового органа получателя:_____
13) Номер договора                       14) Дата договора "___"_______ 2011 г.
(приложения к договору) _________
15) Вид транспорта: Авто ЖД Воздушный
Морской или внутренний водный Трубопровод
16) Сведения о перевозчике _____________________________________
17) Сведения о транспортном средстве
________________________________________________________________
18) Сведения об экспедиторе ____________________________________
19) Количество реализуемого (отгружаемого) нефтепродукта. Всего:______(тонн)
20)№
21)
Вид (при
наличии),
наимено-
вание, марка
нефте-
продукта
22)
Пин-код
23)
количество
продукции в
емкости (в
тоннах)
24)
Количес-
тво
емкостей
штуках)
25) Итого
количество
(в тоннах)
26)
Цена
про-
дук-
ции
за
тонну
тенге)
27) Номер СН,
выписанной
поставщиком (в
случае возврата
нефтепродукта)
28) Всего: ____ строк
29) Ф.И.О. руководителя: _________________  ____________
подпись                 30) МП:
31) Ф.И.О. бухгалтера: ___________________  ____________
подпись
32) Перевозчик (грузоотправитель): ________________________________       _______________
(Ф.И.О., серия, номер и дата удостоверения личности или паспорта)        подпись
* - заполняется с 1 января 2012 года
Приложение 2
к Правила оформления, получения,
выдачи, учета, хранения и представления
сопроводительных накладных
Форма
Извещение
о отклонении, подтверждении или не подтверждении
сопроводительной накладной
на нефтепродукты не в срок «___» _________ 201_ г. __________________________________________________________
(наименование налогового органа) В соответствии с пунктом 12 Правил оформления, получения, выдачи,
учета, хранения и представления сопроводительных накладных на
бензин, авиационное, дизельное топливо и мазут, утвержденных
постановлением Правительства Республики Казахстан от
«___» ______ 2011 года.
Уведомляет Вас ____________________________________________________________
(Ф.И.О. или наименование налогоплательщика) РНН ___________________________
* ИИН (БИН) ___________________ о не подтверждении сопроводительной накладной на нефтепродукты или
отклонении, подтверждении не в срок
___________________________________________________________________
(номер и период представления) В связи с чем, Вам,  необходимо явиться в течении 5 рабочих дней в
налоговый орган по месту регистрации для дачи пояснений.
* - заполняется с 1 января 2012 года
Приложение 3
к Правила оформления, получения,
выдачи, учета, хранения и представления
сопроводительных накладных
Форма
Журнал регистрации СНН
Дата СНА                        Дата подтверждения/
с:________года по:______года    отклонения СНН с: с:_____года
по_____года
РНН поставщика______________    РНН получателя _________________
ИИН/БИН поставщика*__________    ИИН/БИН получателя*_____________
Номер СНН:_________________
Статус СНН:
Черновик Аннулирована Отправлена Подтверждена
Получена Отклонена
Дата СНН
Но-
мер
СНН
РНН
пос-
тав-
щика
ИИН/
БИН
пос-
тав-
щика*
РНН
полу-
чателя
ИИН/
БИН
полу-
чате-
ля*
Дата
подтвер-
ждения/
отклонения
Прошло
дней
Статус
Действия
Всего: ______ количество отображаемых строк ______
* - заполняется с 1 января 2012 года