"Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 24 қаңтардағы № 157 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасының Президенті
Жарлық Еуразиялық экономикалық комиссия Кеңесіндегі
Қазақстан Республикасының өкілі
1. Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары Қайрат Нематұлы Келімбетов Еуразиялық экономикалық комиссиясы Кеңесіндегі Қазақстан Республикасының өкілі болып тағайындалсын.
2. Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О представителе Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 24 января 2012 года № 157
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О представителе Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
О представителе Республики Казахстан в Совете
Евразийской экономической комиссии
1. Назначить заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан Келимбетова Кайрата Нематовича представителем Республики Казахстан в Совете Евразийской экономической комиссии.
2. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев
Астана, Акорда,                   2012 года
№