Бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленетін мұнай өнімдерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 2 наурыздағы № 286 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 196 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 03.04.2015 № 196 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Мұнай өнімдерінің жекелеген түрлерін өндіруді және олардың айналымын мемлекеттік реттеу туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 20 шілдедегі Заңының 6-бабының 6) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленетін мұнай өнімдерінің тізбесі бекітілсін.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                 К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2012 жылғы 2 наурыздағы
№ 286 қаулысымен
бекітілген
Бағаларына мемлекеттік реттеу белгіленетін мұнай
өнімдерінің тізбесі
1) Аи-80 маркалы бензинді бөлшек саудада сату;
2) Аи-92 маркалы бензинді бөлшек саудада сату;
3) Аи-93 маркалы бензинді бөлшек саудада сату;
4) дизель отынын (жазғы, маусымаралық) бөлшек саудада сату.

Об утверждении перечня нефтепродуктов, на которые устанавливается государственное регулирование цен
Постановление Правительства Республики Казахстан от 2 марта 2012 года № 286. Утратило силу постановлением Правительства Республики Казахстан от 3 апреля 2015 года № 196
Сноска. Утратило силу постановлением Правительства РК от 03.04.2015 № 196 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 6) статьи 6 Закона Республики Казахстан от 20 июля 2011 года «О государственном регулировании производства и оборота отдельных видов нефтепродуктов» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень нефтепродуктов, на которые устанавливается государственное регулирование цен.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 2 марта 2012 года № 286
Перечень нефтепродуктов,
на которые устанавливается государственное регулирование цен
1) бензин марки Аи-80, розничная реализация;
2) бензин марки Аи-92, розничная реализация;
3) бензин марки Аи-93, розничная реализация;
4) дизельное топливо (летнее, межсезонное), розничная реализация.