"Құқық арқылы демократия үшін Еуропалық Комиссиядағы Қазақстан Республикасының мүшелігі туралы" Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 7 наурыздағы № 298 Қаулысы
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
«Құқық арқылы демократия үшін Еуропалық Комиссиядағы Қазақстан Республикасының мүшелігі туралы» Қазақстан Республикасының Президенті Жарлығының жобасы Қазақстан Республикасы Президентінің қарауына енгізілсін.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов
Қазақстан Республикасы Президентінің
ЖАРЛЫҚ
Құқық арқылы демократия үшін Еуропалық Комиссиядағы
Қазақстан Республикасының мүшелігі туралы
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. Қазақстан Республикасы қоса берілген Құқық арқылы демократия үшін Еуропалық Комиссияның (бұдан әрі – Венеция комиссиясы) Жарғысына қосылсын.
2. Мыналар:
Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің Төрағасы Игорь Иванович Рогов Қазақстан Республикасынан Венеция комиссиясының мүшесі;
Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі Басшысының орынбасары Талғат Советбекұлы Донақов Қазақстан Республикасынан Венеция комиссиясы мүшесінің орынбасары болып тағайындалсын.
3. Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі осы Жарлықтан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
4.  Осы Жарлық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н. Назарбаев

О проекте Указа Президента Республики Казахстан "О членстве Республики Казахстан в Европейской Комиссии за демократию через право"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 марта 2012 года № 298
Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
внести на рассмотрение Президента Республики Казахстан проект Указа Президента Республики Казахстан «О членстве Республики Казахстан в Европейской Комиссии за демократию через право».
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов
Указ Президента Республики Казахстан О членстве Республики Казахстан в Европейской Комиссии
за демократию через право
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Республике Казахстан присоединиться к прилагаемому Уставу Европейской Комиссии за демократию через право (далее - Венецианская комиссия).
2. Назначить:
Председателя Конституционного Совета Республики Казахстан Рогова Игоря Ивановича членом Венецианской комиссии от Республики Казахстан;
заместителя Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан Донакова Талгата Советбековича заместителем члена Венецианской комиссии от Республики Казахстан.
3. Министерству иностранных дел Республики Казахстан принять необходимые меры, вытекающие из настоящего Указа.
4. Настоящий Указ вводится в действие со дня подписания.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев