"Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2012 жылғы 11 наурыздағы № 313 Қаулысы
«Қазақстан Республикасының мемлекеттік басқару жүйесін одан әрі жетілдіру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2012 жылғы 20 қаңтардағы № 226 Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының ҮкіметіҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменений и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 "Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений"
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 марта 2012 года № 313
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 20 января 2012 года № 226 «О дальнейшем совершенствовании системы государственного управления Республики Казахстан» Правительство Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. «Министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелердегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2008 жылғы 15 сәуірдегі № 339 қаулысына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген министрліктер мен өзге де орталық атқарушы органдардың олардың аумақтық органдарындағы және оларға ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелеріндегі адам санын ескере отырып, штат санының лимиттерінде:
реттік нөмірі 1-жолда:
мына:
«
Қазақстан Республикасы Мәдениет министрлігі, оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:

1. В постановление Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2008 года № 339 «Об утверждении лимитов штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений» внести следующие изменения и дополнение:
в лимитах штатной численности министерств и иных центральных исполнительных органов с учетом численности их территориальных органов и подведомственных им государственных учреждений, утвержденных указанным постановлением:
в строке, порядковый номер 1:
строки:
«
Министерство культуры Республики Казахстан с учетом подведомственных
ему государственных учреждений, в том числе:

«Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:» деген жолдағы «1322» сандар «1487» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 15-жолда:
«Қазақстан Республикасы Индустрия және жаңа технологиялар министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:» деген жолдағы «1126» сандар «1171» деген сандармен ауыстырылсын;
реттік нөмірі 17-жолда:
мына:
«
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігі, оның аумақтық органдарын және оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:
976
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігіне ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер, оның ішінде:
832
»
деген жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
«
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігі, оған ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерді ескере отырып, оның ішінде:
931
Қазақстан Республикасы Спорт және дене шынықтыру істері агенттігіне ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер, оның ішінде:
832
»;
реттік нөмірі 18-жол алып тасталсын.
2. Орталық мемлекеттік органдар осы қаулыдан туындайтын тиісті шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі                           К. Мәсімов

в строке «Министерство транспорта и коммуникаций Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:» цифры «1322» заменить цифрами «1487»;
в строке, порядковый номер 15:
в строке «Министерство индустрии и новых технологий Республики Казахстан с учетом его территориальных органов и подведомственных ему государственных учреждений, в том числе:» цифры «1126» заменить цифрами «1171»;
в строке, порядковый номер 17:
строки:
«
Министерство туризма и спорта Республики Казахстан с учетом его
территориальных органов и подведомственных ему государственных
учреждений, в том числе:
976
Государственные учреждения, подведомственные Министерству туризма и
спорта Республики Казахстан, в том числе:
832
»
изложить в следующей редакции:
«
Агентство Республики Казахстан по делам спорта и физической культуры
с учетом подведомственных ему государственных учреждений, в том
числе:
931
Государственные учреждения, подведомственные Агентству Республики
Казахстан по делам спорта и физической культуры, в том числе:
832
»;
строку, порядковый номер 18, исключить.
2. Центральным государственным органам принять соответствующие меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан                       К. Масимов